راموس پنالتی بار دیگر ثابت می کند این تفاوت که پیروزی در بیلبائو

سخت مبارزه برنده شدن در زمان زین الدین زیدان را در کنار در به 77 امتیاز پس از 34 بازی هفت آسمان دوم قرار می گی

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

سخت مبارزه برنده شدن در زمان زین الدین زیدان را در کنار در به 77 امتیاز پس از 34 بازی هفت آسمان دوم قرار می گیرد بارسا که در فرم ویارئال بعد از آن در روز یکشنبه.

راموس تبدیل کرده بود اواخر نقطه ضربه در برابر ختافه در آخرین بازی و مرکز بازگشت یک بار دیگر نشان داد اعصاب از فولاد با شلیک به گوشه پایین در دقیقه 73 به گل پنجم هدف در هفت بازی.

"من احساس می کنم راحت ترین در طول لحظات بالاترین تنش بنابراین من فکر می کنم من فرد ایده آل به مسئولیت در یک لحظه مثل این زمینه گفت:" بازی برنده راموس.

"تنها چیزی که من فکر کردن در مورد زمانی که پنالتی بود چقدر مهم است برای به دست آوردن سه امتیاز است."

زیدان همچنین ادای احترام به کاپیتان خود را با تخصص از نقطه.

"سرجیو یک متخصص او باقی می ماند پس از آموزش به تمرین ضربات پنالتی و توانایی های خود را در مصرف آنها را به ما می دهد یک افزایش واقعی" اضافه شده واقعی مربی.

ورزشی است San Mames یکی از سخت ترین دور سفر در اسپانیا و باسک را مورد ضرب و شتم بارسلونا دو بار وجود دارد این فصل در لیگ و کوپا دل ری.

واقعی نیز مواجه خسته کننده بازی حتی بدون هر گونه طرفداران در ورزشگاه به عنوان باسک به طور مستمر آنها را بسته و آنها را در معرض خود را به طور معمول هوایی.

رائول گارسیا مجبور واقعی دروازه تیبو کورتوا را به یک خوب اوایل صرفه جویی در حالی که Inaki ویلیامز نیز ثابت یک تعداد انگشت شماری برای بازدید کنندگان.

زیدان را در کنار در ضمن از دست رفته سه فرصت خوب قبل از شکستن با Rodrygo و کریم بنزما از دست رفته هدف با محدوده هدر و دنی کروجل بی مهارت پاس که دست بنزما باز هدف است.

آنها در نهایت در بر داشت یک راه را از طریق زمانی که مارسلو به سرعت از این منطقه بود و پای خود را کوتاه توسط ولگرد بوت از دنی گارسیا.

داور رفت و در سراسر pitchside مانیتور به بررسی قبل از بازی با اشاره به نقطه.

ورزشی تا به حال در اواخر مجازات فریاد که راموس به نظر می رسد به آج بر روی رائول گارسیا بعد از آن اما این حادثه بود و نه بررسی و زیدان را در کنار چسبیده در, برای سومین دوره متوالی به پیروزی 1-0 حفظ خود را بی عیب و نقص اجرا پس از فصل را از سر گرفت پس از coronavirus توقف.

خانه سمت کاپیتان ایکر Muniain عصبانی بود و در آنچه او احساس ناعادلانه بود درمان از داور.

"ما سزاوار کمی بیشتر است. ما را دیده اند در چند هفته گذشته چه چیزهایی و که تیم های دریافت جایزه این مجازات" او گفت:.

"هر کس می تواند به نتیجه گیری خود اما رائول به ما گفت که او پیموده است. تفاوت در این است که خود بازی بررسی شد و ما نمی شد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب