پاکستان ضد پيوند بدن فایل های مورد فساد علیه نواز شریف

لاهور ژوئن 27 پاکستان ضد فساد بدن است که در یک دادگاه به اتهام فساد مالی مخلوع نواز شریف نخست وزیر و سه نفر دی

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

لاهور ژوئن 27

پاکستان ضد فساد بدن است که در یک دادگاه به اتهام فساد مالی مخلوع نواز شریف نخست وزیر و سه نفر دیگر را به اتهام دخالت در غیر قانونی تخصیص زمین در استان پنجاب حدود 34 سال پیش.

حکم بازداشت صادر شده است در برابر 70 سال سه بار برتر است که در لندن برای درمان پزشکی.

ملی پاسخگویی دفتر (NAB) با نزدیک شدن یک ضد فساد به دادگاه اعلام شریف اعلام کرد یک مجرم پس از او پاسخ نمی دهند به هر یک از آن گرفت.

سه تن دیگر متهم به نام در صورت ثبت شده توسط NAB هستند Jang/Geo گروه رسانه ای مالک میر Shakilur رحمان سابق لاهور توسعه خودگردان (LDA) مدیر همایون فیض Rasool و مدیر سابق (زمین) میان بشیر.

در سال 1986 زمانی که او پنجاب وزیر صنعتی شریف تا به حال گفته اختصاص داده شده 54-'کانال' زمین در لاهور به میر Shakilur الرحمان در نقض قوانین.

رحمان دستگیر شد و در روز 12 مارس در بازداشتگاه برگرداندن قضایی.

در این مرجع شریف و دو افسر متهم به سوء استفاده از قدرت در اختصاص با ارزش زمین در امتداد کانال به رحمان در نقض قوانین است.

شریف ترک کرده بود برای لندن در ماه نوامبر پس از دادگاه عالی لاهور عطا فرمود تا چهار هفته اجازه به خارج از کشور برای درمان ،

او تا به حال ارائه تعهد به دادگاه برای بازگشت به پاکستان با استناد به سابقه خود را از مواجهه با قانون و عدالت در ظرف چهار هفته و یا به عنوان به زودی به عنوان او اعلام شده است سالم و مناسب برای سفر.

ماه گذشته, یک, تازه, تصویر 'بیمار' شریف با داشتن چای در لندن کافه همراه با خانواده اش رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی جرقه بحث بر سلامت خود را با حاکم پاکستان تحریک i-انصاف اعضای خواستار بازگشت خود را به صورت موارد فساد.

در تصویر او دیده می شد نشستن در یک کافه های کنار جاده ای با نوه خود را. او sported آبی شلوار جین را و یک کلاه و ظاهرا نگاه در سلامت خوب است.

شریف بود و با توجه به قید وثیقه در Al-Azizia میلز پرونده ای که او در آن خدمت به هفت سال زندان محکوم در کوت Lakhpat زندان است.

او همچنین با توجه به قید وثیقه در پول شویی مورد برای تسهیل سفر خود را در خارج از کشور.

شریف تشخیص داده شد با "پیچیده عروق کرونر/ايسکميک قلبی قابل توجهی در بار بیماری".

دختر خود را Maryam Nawaz گفته بود که پدرش در معرض خطر بیمار; بنابراین او قلبی catheterisation/مداخله عروق کرونر شده بود به تعویق افتاد و با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. PTI

آخرین مطالب