پاکستان حافظ برای به تاخیر انداختن بازنشستگی اگر T20 جام جهانی به تعویق افتاد

39 ساله و کاپیتان سابق برنامه ریزی شده به پایان 17 سال بین المللی حرفه ای بعد از جام جهانی در نوامبر اما با می

توسط HONARMANDKHABAR در 27 خرداد 1399

39 ساله و کاپیتان سابق برنامه ریزی شده به پایان 17 سال بین المللی حرفه ای بعد از جام جهانی در نوامبر اما با میزبان استرالیا شوی مسابقات برنامه به عنوان "بسیار پرخطر" حافظ است و در حال حاضر آماده را به بازی در.

"من به بازنشستگی از T20 cricket بعد از جام جهانی بسیاری از اندیشه" حافظ گفت: در یک کنفرانس ویدئویی است.

"من می خواهم به بازنشسته از T20 کریکت پس از بازی در یک تورنمنت که در آن من به خوبی انجام و امیدوارم بیرون رفتن در برنده شدن داشته باشید.

"این است که من طرح, و اگر جهان T20 است به تعویق افتاد به ماه نوامبر و یا برخی از زمان بعد این بدان معنا نیست که من نمی خواهد آن را بازی کند."

حافظ ترک آزمون در اواخر 2018 اما همچنان فعال در محدود اور کریکت بازی کرد و در 50 اور جام جهانی در انگلستان در سال گذشته است.

او به یاد می آورد به Twenty20 تیم ملی برای خانه سری در برابر بنگلادش در ماه ژانویه و نیز برداشت شده برای پاکستان تور انگلستان در ماه اوت-سپتامبر.

در حالی که وجود دارد در حال رشد بوده اند خواستار حافظ به زمان تماس در زندگی حرفه ای او, او گفت که او هنوز هم به اندازه کافی خوب برای بین المللی کریکت.

"من قصد دارم به ترک کریکت چون کسی از من می خواهد به مانند من هرگز شروع به بازی در شخص دیگری دستور," او گفت:.

"من صرف 17 سال گذشته توجیه من انتخاب, و من امیدوارم که من شما را توجیه من انتخاب دوباره این زمان. همه من می خواهم بگویم - من حرفه ای را انتخاب کنید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب