پاکستان وزیر بهداشت آزمایش مثبت برای COVID-19

اسلام آباد جولای 6 پاکستان وزیر بهداشت دکتر ظفر میرزا گفت: او آزمایش مثبت برای رمان coronavirus شدن آخرین وزیر

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399

اسلام آباد جولای 6

پاکستان وزیر بهداشت دکتر ظفر میرزا گفت: او آزمایش مثبت برای رمان coronavirus شدن آخرین وزیر ارشد در کشور به برخورد با ویروس مرگبار است.

میرزا ویژه معاون نخست وزیر در خدمات بهداشتی و گفت که او دچار "علائم خفیف" و در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی.

"من باید آزمایش مثبت برای COVID-19. تحت med مشاوره من جدا خودم را در خانه و در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی. من علائم خفیف. لطفا به من در نوع خود نماز ایم" میرزا است که در خط مقدم دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

روز جمعه وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفت که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری و قرنطینه خود را.

قریشی است معاون رئیس جمهور از حاکم پاکستان تحریک-e-Insaf و به عنوان شماره دو در دولت پس از, نخست وزیر عمران خان چندین پاکستان قانونگذاران قرارداد این ویروس کشنده و برخی از آنها نیز درگذشت.

برجسته رهبران سیاسی که قرارداد این ویروس تا کنون شامل مجلس ملی سخنران اسد Qaiser رهبر اپوزیسیون در مجلس ملی Shehbaz Sharif, Sindh فرماندار عمران اسماعیل PPP رهبر سعید غنی و وزیر پیشین راه آهن شیخ راشد همه آنها بهبود یافتند.

سابق بلوچستان و فرماندار سید فاضل آقا PTI پنجاب مجلس, شاهین رضا, سند, وزیر بشر شهرک غلام مرتضی بلوچ مجلس منیر خان اوراکزی و PTI را میان Jamshedud Din Kakakhel در میان سیاستمداران که پس از ابتلا به ویروس.

پاکستان coronavirus شمارش عبور کرده 231,000-علامت گذاری به عنوان با بیش از 4,762 مرگ و میر. —PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب