چین شروع به عقب کشیدن نیروهای نظامی در نزدیکی محل هند مرز برخورد: هند

نیروهای مبارزه برای ساعت با میله و باشگاه ها در شب 15 ژوئن با برخی از سقوط به مرگ خود در انجماد آب Galwan رودخ

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399

نیروهای مبارزه برای ساعت با میله و باشگاه ها در شب 15 ژوئن با برخی از سقوط به مرگ خود در انجماد آب Galwan رودخانه در غرب هیمالیا.

چین هنوز به تایید این که آیا آن دچار شدند. هند مرگ و میر بالاترین مرز در بیش از پنج دهه چشمگیر تنش که منجر به هفته مذاکرات میان مقامات ارشد نظامی در مورد چگونه برای کاهش تنش است.

روز دوشنبه ارتش چین دیده شد برچیدن چادر و سازه در یک سایت در Galwan دره نزدیک به جایی که آخرین برخورد صورت گرفت گفت: دولت هند منابع که کاهش یافته است به عنوان آنها مجاز به صحبت می کنند به رسانه ها.

وسایل نقلیه دیده می شد خروج از این منطقه و همچنین در Hotsprings و Gogra - دو نفر دیگر رقابت مناطق مرزی - منابع گفت.

هند, مشاور امنیت ملی agnew و وانگ یی یکی از چین بالا دیپلمات حال "فرانک و در عمق تبادل نظر" روز یکشنبه در مورد مرز با توجه به جلسه یادداشت های هر دو کشور روز دوشنبه منتشر شد.

هر دو طرف گفت: آنها تا به حال به توافق قابل توجهی متارکه از نیروهای نظامی است. هند توجه داشته باشید همچنین گفت: دو طرف توافق کردند که به احترام موجود در خط کنترل واقعی (LAC) منعکس کننده موقعیت در طول رقابت بخش از مرز. این مرجع شامل نمی شد در پکن توجه داشته باشید در این نشست است.

در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا چین نقل مکان کرده بود به عقب تجهیزات در Galwan دره, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: هر دو طرف شد و "در نظر گرفتن اقدامات موثر برای خلاص و سهولت وضعیت در مرز".

"ما امیدواریم که هند دیدار خواهد کرد چین در نیمه راه و اقدامات بتن را به انجام آنچه هر دو طرف موافقت کردند تا همچنان نزدیک به برقراری ارتباط از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال و با هم کار کنند برای خنک کردن وضعیت در مرز" ژائو گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب