بیماری همه گیر در معرض علمی شکاف بیش از اثبات هنگامی که میکروب ها هستند هوابرد

ژنو-بر اساس سازمان بهداشت جهانی اذعان کرد این هفته که رمان coronavirus می تواند گسترش از طریق قطرات کوچک شناور

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399

ژنو-بر اساس سازمان بهداشت جهانی اذعان کرد این هفته که رمان coronavirus می تواند گسترش از طریق قطرات کوچک شناور در هوا با سر اشاره کردن به بیش از 200 کارشناسان در aerosol science که علنا شکایت کرده است که آژانس سازمان ملل متحد تا به حال موفق به هشدار عمومی در مورد این خطر است.

هنوز که هنوز اصرار دارد بیشتر قطعی اثبات این که رمان کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19 می تواند انتقال از طریق هوا یک صفت است که آن را در رقابت با سرخک و سل و حتی نیاز به اقدامات سختگیرانه تر برای مهار گسترش آن.

"چه کسی حرکت آهسته در این موضوع این است که متاسفانه کاهش و کنترل این بیماری همه گیر" گفت: خوزه Jimenez یک دانشگاه کلرادو شیمیدان که امضا نامه سرگشاده اصرار آژانس برای تغییر آن هدایت است.

Jimenez و دیگر کارشناسان در آئروسل انتقال باید گفت این است که برگزاری بیش از حد از صمیم قلب به این مفهوم است که میکروب ها در حال گسترش در درجه اول از طریق تماس با فرد آلوده و یا شیء است. این ایده بود که پایه و اساس طب مدرن و به صراحت رد منسوخ دمه تئوری که در قرون وسطی طرح که سمی ناپاک بوی بخارات ساخته شده از ماده يمن باعث بیماری هایی مانند وبا و مرگ است.

"این بخشی از فرهنگ پزشکی از اوایل قرن 20th. به قبول چیزی بود هوابرد نیاز به این سطح بسیار بالایی از اثبات" گفت: دکتر دونالد میلتون یک دانشگاه مریلند aerobiologist و سرب نویسنده نامه.

این مدرک می تواند شامل مطالعات که در آن حیوانات آزمایشگاهی تبدیل شدن به بیمار توسط قرار گرفتن در معرض ویروس در هوا و یا مطالعات نشان ماندگار ویروس ذرات در نمونه هوا - سطح مدرک مورد نیاز نمی باشد برای دیگر شیوه های انتقال مانند تماس با سطوح آلوده نامه ای را امضا کنندگان گفت.

برای این که اثبات چنین لازم است آن را به عنوان توصیه کشورها از هر درآمد و منابع سطح به اقدامات شدید علیه یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 550 ، 000 نفر در سراسر جهان با بیش از 12 میلیون تایید عفونت.

برای مثال بیمارستان ها را به ارائه بیشتر پرسنل بهداشت و درمان با سنگین N95 ماسک تنفسی - شخصی دنده محافظ در حال حاضر در تامین کوتاه مدت و کسب و کار و مدارس نیاز به ارتقاء به سیستم های تهویه و نیاز به پوشیدن ماسک در داخل خانه در همه زمان ها.

"آن را بر ما تمام راه زندگی است. و به همین دلیل این یک سوال بسیار مهم" گفت: دکتر جان Conly یک دانشگاه کلگری بیماری های عفونی متخصص است که با بخشی از آن که گروهی از کارشناسان مشاوره در coronavirus دستورالعمل.

Conly گفت که تا کنون مطالعات نشان داده اند و نه قابل دوام ویروس ذرات شناور در هوا.

"در ذهن من, من می خواهم برای دیدن شواهد در آن خوب مه," Conly گفت.

تا چه حد می تواند یک قطره سفر ؟

که آخرین ارشاد سند منتشر شده در پنج شنبه, نام برای تحقیقات بیشتر در coronavirus آئروسل انتقال که در آن گفت: "شده است نشان داد."

این آژانس همچنین تکرار یک شرکت قطع به اندازه قطرات عفونی اخراج در سرفه و عطسه اشاره کرد که اکثر بزرگتر قطرات بعید به سفر فراتر از یک متر (3.3 فوت) - پایه ای برای خود یک متر اجتماعی فاصله دستورالعمل. میلتون و دیگران گفته اند ذرات بزرگتر نشان داده شده است به گسترش بسیار دورتر.

Conly و دیگران حفظ کند که اگر ویروس واقعا هوابرد مانند سرخک وجود دارد که در حال حاضر بسیاری از موارد.

"آیا ما نمی توان شاهد بود و به معنای واقعی کلمه میلیاردها موارد در سطح جهانی? آن است که هنوز در مورد" Conly گفت.

که سخنگوی دکتر مارگارت هریس رد این ادعا توسط منتقدان که آژانس مغرضانه در برابر این ایده از آئروسل انتقال آن به رسمیت شناخته شده امکان انتقال هوابرد در روش های پزشکی از اوایل در این بیماری همه گیر.

هریس گفت: "کاملا ممکن است" که aerosolization یک عامل است و در برخی از به اصطلاح سوپر, پخش كردن, حوادث که در آن یک فرد آلوده آلوده بسیاری دیگر در محله های نزدیک. بسیاری از این حوادث رخ داده در مکان های مانند کاباره ها که در آن مردم با هم بسته بندی شده و به احتمال زیاد به مراقب باشید در مورد حفاظت از خود و یا دیگران از عفونت است.

"فوق العاده ترین-گسترش حوادث رخ داده در داخل مکان هایی با تهویه ضعیف با ازدحام جایی که آن را بسیار دشوار است برای افرادی که به لحاظ اجتماعی فاصله" هریس گفت.

است که چرا هریس گفت: این سازمان خواستار فوری مطالعات به شکل "آنچه واقعا اتفاق افتاده است در این خوشه ها و چه عواملی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب