Paribandh راه حل: مقابله با همه گیر وطنی tech

در پاسخ به Covid-19 گیر گورگان مبتنی بر راه اندازی Paribandh راه حل راه اندازی کرده است یک نزدیکی دستگاه سنجش

توسط HONARMANDKHABAR در 21 اردیبهشت 1399

در پاسخ به Covid-19 گیر گورگان مبتنی بر راه اندازی Paribandh راه حل راه اندازی کرده است یک نزدیکی دستگاه سنجش فعال اجتماعی فاصله.

در پاسخ به Covid-19 گیر گورگان مبتنی بر راه اندازی Paribandh راه حل راه اندازی کرده است یک نزدیکی دستگاه سنجش فعال اجتماعی فاصله. این دستگاه به نام Raksh است مستقل پیجر-اندازه واحد است که می تواند بر روی مچ دست به عنوان یک آویز و یا برش به کمربند. دستگاه 360 درجه با سنسور است که قادر به تشخیص دستگاه های مشابه در نزدیکی آن و به محض این که دو یا بیشتر از دو دستگاه در مجاورت آن هشدار به کاربران برای حفظ فاصله. هشدار تحویل داده شده است از طریق ترکیبی از صدا هشدار لرزش و چراغ.

دستگاه plug-and-play حل و هدفمند در کارگران حرفه ای و دانش آموزان است. می توان آن را مستقر در محیط های متعدد از جمله واحدهای تولیدی و مراکز خرید و مدارس و موسسات آموزشی سینما سالن فرودگاه های ساخت و ساز, موسسات مالی, شرکت ها ادارات دولتی و حمل و نقل عمومی.

اخبار مرتبط

"هر که اجتماعی فاصله تنها راه حل برای کاهش گسترش ویروس تا یک واکسن توسعه یافته است. در حالی که سازمان صادر دستورالعمل برای فعال اجتماعی فاصله در محل های کار فناوری ما ساخته شده است به فعال کردن اجرای این دستورالعمل گفت:" Harmeet Gulati, بنیانگذار و مدیر عامل Paribandh راه حل.
Raksh در دسترس خواهد بود در نسخه های مختلف با توجه به نیازهای کاربران نهایی. پایه نسخه ساخته شده است برای توده های مردم در یک محکم و با دوام فرم با صدای بلند هشدار ساز و پر سر و صدا در محل کار. Raksh Junior هدف قرار داده است در کودکان و دانش آموزان با آرامش زنگ هشدار جذاب گزینه های رنگ و اطلاعات ورود به سیستم برای غربالگری توسط پدر و مادر.

نسخه حق بیمه (iRaksh) از این دستگاه با یک صفحه نمایش ال سی دی و بدنه سنسور دما. آن را به کاربر هشدار در مورد افزایش دمای سطح و می تواند در تشخیص زود هنگام COVID-19 موارد است. هر دستگاه را به یک دستگاه منحصر به فرد ID و حفظ سابقه ای از تعاملات بین دستگاه های فعال موثر تماس با ردیابی.

شرکت راه حل خواهد آمد با ویژگی های پیشرفته از جمله ابر-بر اساس اطلاعیه زمان واقعی اطلاعات ورود به سیستم برای ردیابی تماس دست-رایگان حضور و غیاب راه حل و رفتار تجزیه و تحلیل به فعال اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.
"ما در راه حل های موجود و متوجه شدم که این راه حل باید محدودیت و عملی برای محیط زیست ما" گفت: Gulati. "برای مثال مادون قرمز مبتنی بر راه حل این است که یک سویه و قادر به افتراق بین یک انسان و یک شی.

دیگر برنامه های مبتنی بر راه حل نیاز به یک گوشی با بلوتوث و محل تنظیمات که باتری تخلیه سریع تر و معتاد به کار در واحدهای تولیدی و مراکز تماس بگیرید و یا موسسات آموزشی که در آن گوشی های هوشمند در حال محدود شده است."

در مقابل Raksh ساخته شده است به کار در تمام محیط و نزدیکی آن تنظیمات می تواند سفارشی برای دولت های محلی مقررات, او گفت:. راه اندازی شده است در حال حاضر تست شده روی دستگاه و آغاز تولید. این برنامه به سطح شیب دار بالا تولید به عنوان به زودی به عنوان این مستند به پایان می رسد و شروع به دعوت از علاقه از سازمان که مایل به استقرار راه حل است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن