بیمه حوادث شخصی برای 2 دست دو چرخ صاحبان: رقمی بیمه پیوستن به دست با CredR

این بیمه در دسترس خواهد بود به تمام کسانی که خریداری شده با استفاده از دو چرخ از CredR.تصادفات جاده یک خطر مشت

توسط HONARMANDKHABAR در 5 مرداد 1399
 Personal accident insurance, lockdown, accidents, used two-wheelers, 2nd hand two-wheeler, Digit Insurance, CredRاین بیمه در دسترس خواهد بود به تمام کسانی که خریداری شده با استفاده از دو چرخ از CredR.

تصادفات جاده یک خطر مشترک در هند و در نتیجه افزایش مرگ و میر با گذشت هر سال. گزارش های اخیر نشان می دهد که حتی در دوران اخیر مستند دوره بین ماه های مارس 24 و 30 مه هند ثبت شده در مورد 1,461 تصادفات جاده. استفاده از دو چرخ با نام تجاری CredR اتحاد پیوست دستان با رقمی بیمه یکی از سریعترین رشد شرکت های بیمه به ارائه مناسب و مقرون به صرفه حوادث شخصی گروهی پوشش بیمه دست دوم صاحبان خودرو. این بیمه در دسترس خواهد بود به تمام مشتریان که خریداری شده با استفاده از دو چرخ از CredR.

CredR است omnichannel نام تجاری مصرف کننده برای خرید و فروش با استفاده از دو چرخ. تاسیس در سال 2015 CredR با هدف ساده سازی کل فرآیند معاملات در استفاده از دو چرخ با ارائه محصولات و خدمات برای ایجاد اعتماد در یک بخش که بسیار درهم و برهم و تکه تکه است.

اخبار مرتبط

یکی می توانید درایو تست در خانه با پرداخت 399 تومان و یا دیگری بازدید از نمایشگاه در این نزدیکی هست با استفاده از یاب فروشگاه در وب سایت.

این شرکت در هند اولین و بزرگترین زنجیره ای از CredR مارک نمایشگاه خرده فروشی در سراسر شهرهای بزرگ مانند پونا بنگلور, دهلی شورای ملی مقاومت جیپور کوتا و حیدرآباد از طریق حق رای دادن مدل. این نمایشگاه ارائه به مشتریان با طیف گسترده ای از استفاده مرمت دو چرخ را با بهترین قیمت. با استفاده از فن آوری های اختصاصی و پر پشته عمودی یکپارچه مدل کسب و کار CredR است انقلابی در کل تجربه مشتری.

صحبت در این ابتکار SasidharNandigam مدیر ارشد استراتژی افسر (CSO) – CredR گفت: "ما مشخصات مشتری تا حد زیادی متشکل از کار حرفه ای که ایستاده برای بهره مندی از چنین پوشش بیمه. با افزایش تصادفات جاده ای در هر سال, تسهیل بیمه از این طبیعت به نظر می رسید مانند نیاز به ساعت برای حفاظت از منافع مشتریان ما".

او در ادامه افزود که با CredR فلسفه بودن یک مشتری محور سازمان همراه با بودن یک بازار پیشرو برای محصولات جدید و نوآورانه منجر به این ارائه.

با توجه به arsen ostrovsky Kohli, مدیر ارشد, توزیع افسر رقمی بیمه گفت:"ماموریت ما در رقمی است که برای ساده سازی بیمه و ایجاد محصولات که مشتریان واقعا نیاز است. CredR سهام همان چشم انداز ارائه راه حل به مشتریان است که مربوط است و نه خرج کردن جیب خود. همچنین در حال حاضر بازار خودروهای دست دوم است که در حال رشد در یک سرعت که در آن بیشتر مردم علاقه مند هستند در خرید خودروهای دست دوم. همراه با CredR ما خوشحال هستند برای ترویج بیمه سلامت و ارائه راه حل های مرتبط با مشتریان است."

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب