PGA Tour: نیک Watney و کامرون قهرمان آزمون مثبت برای Covid-19

پس از قهرمان های آزمون برگشتم مثبت PGA Tour کمیسر جی موناهان با صدور یادداشتی به بازیکنان درخواست از آنها برای

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399
پس از قهرمان های آزمون برگشتم مثبت PGA Tour کمیسر جی موناهان با صدور یادداشتی به بازیکنان درخواست از آنها برای درمان این وضعیت مانند خواب بیدار کردن تماس.

این تست قطعا بازده نتایج جناس در نظر گرفته شده. در مسافرتی قهرمانی— دور نهایی که در جریان امروز—اولین کسی که به رها کردن میدان به کامرون قهرمان. طولانی hitter وظیفه آزمایش مثبت برای coronavirus زمانی که او وارد TPC رودخانه ارتفاعات برای این رویداد. قهرمان به پایان رسید T14th یک زن و شوهر از هفته پشت در چارلز شواب چالش(FortWorth تگزاس) شده است و احساس اگر هر چیزی بهتر از همیشه است."من احساس می کنم
بزرگ از لحاظ جسمی و من به وضوح شگفت زده و نا امید به یادگیری از آزمون "قهرمان گفت: در بیانیه منتشر شده توسط تور.

"این مهم در حال حاضر به گرفتن گام های لازم و اقدامات لازم برای محافظت از دیگران از جمله عزیزان من." قهرمان نیاز به از خود جدا برای آینده tendays. PGA Tour تصمیم به از سرگیری بازی در تور بوده است بازگشت به بازی آمده است تحت فشار پس از انتقاد که برخی از بازیکنان شده اند با در نظر گرفتن فاصله دستورالعمل های جدی است. در RBC میراث در کارولینای جنوبی برگزار earlierthis ماه نیک Watney آزمون برگشتم مثبت پس از او می خواهم در حال حاضر بازی خود را در دور اول. تور در تماس ردیابی آزمون از 11 نفر که ممکن است در تماس نزدیک با Watney.

اخبار مرتبط

این 11 نفر تا به حال دو آزمون و نتایج منفی بودند. با توجه به اقدامات تور اعلام کرده بود در ماه گذشته بازیکنان قرار شد تست قبل از ترک خانه های خود و سپس دوباره زمانی که آنها وارد محل برگزاری. در این دوره آنها انتظار می رود برای حفظ فاصله خود را نه فقط از بازیکنان دیگر اما خود ویلچرهای به عنوان به خوبی.

این تور نیز محدود تعداد زیادی از مردم در سایت در یک رویداد داده و که شامل نه فقط حمایت از پرسنل
حامیان مالی و رسانه ای اما بازیکنان در خانواده نیز هست. بازیکنان نیز خواسته شده است برای اقامت در هتل های این تور است با مشورت و در نظر گرفته امن است."ما در حال رفتن برای پیاده سازی اقدامات برای اطمینان اجتماعی فاصله چه که در حوزه عمل چه که'sinthebuildings چه که هر کسی که در سایت" اندی لوینسون, تور معاون ارشد رئیس جمهور از اجرایی مسابقات گفت واشنگتن پست. "ما گرفته ایم رویکرد به دنبال هر کسی که در محل پیاده روی یک روز در کفش خود را در تلاش به رسمیت شناختن آن را لمس نقاط و شناخت راه هایی است که ما می تواند به کاهش است."

توسط حساب های رسانه های, به نظر می رسد که همه بازیکنان است و باید پروتکل های ایمنی seriously.Golf.com نویسنده لوقا-کر Dineen که گزارش از مسافر مسابقات قهرمانی نوشت: در مورد چگونگی...در بعد از ظهر چهارشنبه مربیان پرسه می زدند محدوده با مصونیت از مجازات. وجود دارد بی شماری مشت ضربه و دست دادن و تجهیزات،'

تور مصرف شده است توجه داشته باشید: پس از قهرمان های آزمون برگشتم مثبت PGA Tour کمیسر جی موناهان با صدور یادداشتی به بازیکنان درخواست از آنها برای درمان این وضعیت مانند یک'wakeup تماس بگیرید."Asle از اقدامات اضافه شد به پروتکل های ایمنی که شامل تست بازیکنان مربیان و مدرسان (میان چند مجاز در محل).

بازیکنان در حال حاضر نیاز به پوشیدن سلامت-ردیابی گروه است که می تواند کمک به نکته آنها را اگر آن را تشخیص علائم ممکن است.
گروه چیزی است که هشدار داده Watney هفته گذشته است. تور PGA را یادداشت شامل یک هشدار برای بازیکنان یافت نه مطابق با پروتکل های جدید. "عدم تطابق با ما پروتکل های ایمنی را در نتیجه اقدامات انضباطی" موناهان نوشت: "اما من مطمئن هستم که این می رود بدون گفت که همه ما باید به طور جدی در نظر گرفتن این که پیامدهای
فراتر از یک جریمه یا تعلیق."

نه هر کس نیاز استارک هشدارهای مانند آن. Ulsterman گریم Mc Dowell و بروکس Koepka خارج از مسافر مسابقات قهرمانی پس از مربوطه خود را ویلچرهای آزمایش مثبت است. بازیکنان هر دو تست را منفی اما آنها تصمیم به شانس و خود منزوی.

در حال حاضر بر خلاف بازیکنان در تور PGA ویلچرهای نمی تواند جت خصوصی و یا سفر خود را خصوصی سرآشپزها. که بدان معنی است که آنها نیاز به در مورد شهر در سالن و وجود nowaytheTourcan پلیس محله تور بازدیدکننده داشته است. دیگر تساوی بالا از جمله امثال تایگر وودز فقط فرمان روشن از مسابقات بازی در حال حاضر. که'snotnecessarilya بد چیزی از این سفر نقطه نظر.

یک بازیکن قرارداد و تسلیم شدن به این بیماری خدای ناکرده را PGA Tour پست-covid احیای به یک پایان غم انگیز. برخی از بازیکنان تصمیم گرفته اند به جاده به معنای واقعی کلمه بسیار شبیه به بازیکنان قدیم مورد استفاده در 1970s-در مناسب برترین (RV). CT پان بود که بخشی از رئيس جمهور در جام,تیم, همسر میشل در حال رفتن آن را به تنهایی
در یک آهنگ.

"در طول قرنطینه مثل همه ما که یک دسته از ویدئوها در یوتیوب," او گفت:."ما احساس 'هی این می تواند یک ایده خوب" اضافه شده تابه. زن و شوهر را ون مجهز شده است به صورت کامل-سفر در زمان مملو از یک ملکه به اندازه
تخت خواب, حمام و آشپزخانه. در حالی که خانواده مجاز نیست در رویدادهای در حال حاضر میشل تصمیم گرفته است به آمده است همراه برای سوار شدن. "این یک رانندگی طولانی اما آن را خوب به جهنم همسر من با من," او ادامه داد. "خانواده مجاز نمی باشد در این سفر در حال حاضر, بنابراین آن را خوب به او در کنار من.اگر چیزی بد اتفاق افتاده است و ما می خواستیم با هم بمانند."

تابه را RV تولید سراسیمگی از علاقه هنگامی که آنها وارد برای مسافر محل برگزاری مسابقات قهرمانی در کرامول, کانکتیکات, این هفته است. PGA Tour شد سریع به انتشار یک بیانیه در مورد غیر متعارف مسیر زن و شوهر گرفته اند برای ایمن ماندن در طول بیماری همه گیر. جاده بالا نیست یکی از آسان به. پان و میشل راند 14 ساعت از هیلتون سر محل برگزاری هفته گذشته رویداد برای رسیدن به TPC رودخانه ارتفاعات برای این رویداد است. شاید
تور باید در نظر دادن یک جایزه ویژه به تور نوآورانه ترین مسافر در, مسافر قهرمانی.

یک گلف باز Meraj شاه نیز می نویسد: در مورد بازی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن