ساعت مودی استقبال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در 244th استقلال بعد از ما

به عنوان بزرگترین دموکراسی "ما گرامی داشتن آزادی و انسانی و سازمانی است که در این روز جشن" او گفت:. (فایل تصوی

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399
As the world's largest democracies, "we cherish freedom and human enterprise that this day celebrates," he said.به عنوان بزرگترین دموکراسی "ما گرامی داشتن آزادی و انسانی و سازمانی است که در این روز جشن" او گفت:. (فایل تصویر)

نخست وزیر نارندرا مودی روز شنبه با تبریک گفت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم ایالات متحده در این کشور 244th روز استقلال گفت: به عنوان بزرگترین دموکراسی "ما گرامی داشتن آزادی و انسانی و سازمانی است که این روز را جشن می گیرد".

"تبریک به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم ایالات متحده آمریکا در 244th روز استقلال ایالات متحده آمریکا" مودی توییتی.

اخبار مرتبط

به عنوان بزرگترین دموکراسی "ما گرامی داشتن آزادی و انسانی و سازمانی است که در این روز جشن" او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب