ساعت مودی ریشه برای آمدن به ترویج نوآوری در کشاورزی; نشان می دهد hackathons برای حل مشکلات

ساعت مودی نیز راه اندازی Atmanirbhar بهارات چالش نوآوری برای توسعه برنامه های.برای افزایش نوآوری و استفاده از

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399
ساعت مودی نیز راه اندازی Atmanirbhar بهارات چالش نوآوری برای توسعه برنامه های.

برای افزایش نوآوری و استفاده از تکنولوژی در بخش کشاورزی و متفقین بخش نارندرا نخست وزیر روز شنبه با تاکید بر نیاز به ترویج راه اندازی و کشاورزی کارآفرینان. بررسی پیشرفت از شورای تحقیقات کشاورزی (ICAR), مودی تأکید اعمال نفوذ فناوری اطلاعات به ارائه اطلاعات بر روی تقاضا به کشاورزان است. علاوه بر این به منظور "حل شناسایی مشکلات و نیازهای طراحی ابزار و تجهیزات است که می تواند به کاهش خرحمالی" مودی خواسته ICAR به برگزاری دوسالانه hackathons با توجه به اظهارات نخست وزیر دفتر (PMO). نخست وزیر همچنین گفت که سهولت دسترسی برای کشاورزان به تجهیزات و تسهیلات حمل و نقل از مزرعه تا بازار به تضمین می شود. وزارت کشاورزی و تعاونی کشاورزان رفاه حال راه اندازی یک برنامه به نام Kisanrath در ماه آوریل سال جاری برای تسهیل حمل و نقل کشاورزی و تولید با اتصال کشاورزان و تجار با حمل و نقل.

مودی همچنین تاکید بر نیاز به اتخاذ ارگانیک و طبیعی شیوه های کشاورزی از طریق خوشه ای مبتنی بر رویکرد است. برای این شورا در حال حاضر مجموعه اطلاعات جغرافیایی کربن آلی نقشه هند و شناسایی 88 عوامل بیوکنترلی و 22 biopesticides برای ترویج کشاورزی ارگانیک است. "تغییر آب و هوا استرس مانند امواج گرما خشکسالی سرد امواج submergence به دلیل باران های سنگین باعث ضرر و زیان بزرگ و یک تهدید برای کشاورزی معیشت. مجتمع کشاورزی سیستم های توسعه یافته اند به بافر کشاورزان از جمله آب و هوا استرس ناشی از ضرر و زیان" سازمان بنادر و دریانوردی گفت. در طول جلسه بررسی مودی بیشتر برجسته نیاز به مشرق زمین های کشاورزی آموزش و تحقیقات سیستم های مبتنی بر "کشت و آب و هوایی مورد نیاز" برای دیدار با خواسته های کشاورزان است.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: MSME فشار برای کمک به کارآفرینان فردی; این تغییر مهم برای تضمین اعتبار طرح بر روی کارت

مودی زمین برای سازماندهی hackathons و ترویج کشاورزی راه اندازی آمد در میان راه اندازی Atmanirbhar بهارات نوآوری چالش است. چالش های راه اندازی شده توسط مودی در روز شنبه به ترویج موجود در هند نرم افزار و توسعه نرم افزار های جدید با پتانسیل برای تبدیل شدن به رهبران جهانی. این طرح اجرا خواهد شد و در دو آهنگ; track 01 شناسایی "با کیفیت خوب برنامه های هیئت مدیره رهبر و باید تکمیل شود در حدود یک ماه" سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در بیانیه دیگری. از سوی دیگر پیگیری 02 کار خواهد کرد برای کمک به "ایجاد قهرمانی جدید در هند با ارائه پشتیبانی در افکار انکوباسيون نمونه سازی و رول همراه با دسترسی به بازار." این خواهد بود که در سراسر مجموعه ها از جمله e-learning, کار از خانه, بازی, سرگرمی, دفتر آب و برق و شبکه های اجتماعی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن