PNB مالی مسکن انتظار برای پرداخت تومان 13,000 cr وام این, مالی, مدیر عامل می گوید: Neeraj Vyas

پرداخت پایین تر بود در ماه ژوئن در سه ماهه سال جاری به دلیل اختلال باعث coronavirus بیماری همه گیر.PNB مالی مس

توسط HONARMANDKHABAR در 5 مرداد 1399
Disbursement was lower in June quarter this year because of disruption cause by the coronavirus pandemic.پرداخت پایین تر بود در ماه ژوئن در سه ماهه سال جاری به دلیل اختلال باعث coronavirus بیماری همه گیر.

PNB مالی مسکن انتظار به پرداخت حدود 13,000 تومان کرور روپیه وام در مالی جاری و می بیند تقاضا چیدن اطراف اکتبر-نوامبر با شروع فصل جشن خود را MD و مدیر عامل شرکت Neeraj Vyas گفت.

تقاضا از مسکن انبوه بیانیه آغاز شده است چیدن پست تسهیلات در coronavirus ناشی از مستندات و تدریجی بازگشایی اقتصاد, او گفت:.

اخبار مرتبط

"تقاضا در یک بخش خاص (مسکن انبوه) برداشت است که به طور کلی در بازار است که به نام شاخه های سبز (احیای). ما انتظار داشتند که ما می تواند به لمس کردن مدتی در سپتامبر پرداخت از تومان 500 کرور روپیه اما ما در حال حاضر عبور که علامت" Vyas گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

PNB مالی مسکن ترویج پنجاب توسط بانک ملی پرداخت وام حدود 694 تومان کرور روپیه (674 تومان کرور روپیه وام های خرده فروشی و Rs 20 کرور شرکت های بزرگ وام) در سه ماهه اول منتهی به ماه ژوئن 2020-21 در برابر Rs 7,634 کرور روپیه در سال پیش ،

پرداخت پایین تر بود در ماه ژوئن در سه ماهه سال جاری به دلیل اختلال باعث coronavirus بیماری همه گیر.

Vyas گفت: این شرکت امیدوار است به پرداخت حدود 1,200 تومان-1,500 کرور روپیه در ماه اکتبر به بعد و افزایش بیشتر آن به حدود 2,000 تومان کرور روپیه در ماه ژانویه.

"من انتظار دارم که در اکتبر-نوامبر زمانی که جشنواره تقاضا میدارد تا ما قادر خواهد بود به پرداخت این (حد)...اکتبر به بعد ما خواهد بود disbursing تقریبا در حدود 1,200 تومان-1,500 کرور وام در هر ماه. و در نهایت ما برنامه ریزی کرده اند که در ماه ژانویه ما خواهد بود disbursing 2,000 تومان کرور روپیه وام (در هر ماه). بنابراین ما باید برنامه ریزی شده است که برای کل سال ما خواهد بود انجام 13,000 تومان کرور روپیه پرداخت," Vyas گفت.

در 2019-20, PNB مسکن سرمایه گذاری کرده بود پرداخت وام تومان 18,626 کرور 48 درصد کمتر از سال مالی قبل (2018-19).

رفتن جلوتر Vyas انتظار دارد تقاضا بالاتر از مسکن انبوه بخش.

"مسکن انبوه تعریف شده است که در آن قیمت ملک در جایی تومان 75-90 لاخ و وام مورد نیاز است که از Rs 50-75 لاخ. این بخش است که به دنبال خوب است چرا که پس از COVID-19 مردم متوجه می شوند که آنها نیاز به یک بزرگتر اقامت برای خود و همچنین بسیاری از NRIs در حال بازگشت به هند است. ما در حال گرفتن بسیاری از بسیاری از سوالات از NRIs.

"و نیز برخی از جوانان که قبلا فکر می کردم که آنها نمی نیاز به خانه و ماندن در خانه اجاره احتمالا آنها نیز در حال رفتن برای وام مسکن. به طوری که با دادن امید به ما که حداقل این مسکن انبوه بخش را انتخاب کنید تا مقدار قبل از" Vyas گفت.

در نرخ بهره گفت: نرخ کف.

"به نظر من نرخ بهره باید ظرف. هیچ دامنه بیشتر برای این به پایین این بهترین نرخ های موجود برای بخش مسکن. بیشتر از نرخ بهره از بانک ها در دسترس هستند در خارجی معیار (مرتبط رای).

"پس از آن نوع شناور نرخ بهره که در آن بستگی به سیاست نرخ هنگامی که آن را (repo) می رود تا نرخ بروید تا زمانی که آن را پایین می رود نرخ (مسکن) پایین آمده است," او اضافه شده است.

Vyas گفت: تقاضا برای بدنه وام خواهد بود که عمدتا متمرکز در بالای 9-10 شهرستانها از جمله مترو و امثال احمدآباد ناگپور و بنگلور, در میان دیگران.

"به نظر من این تقاضا را از بالای 9-10 شهرستانها پنج مترو و شهرستانها مانند احمدآباد, Nagpur, بنگلور...این 9-10 شهرستانها باقی خواهد ماند به عنوان تمرکز. تقاضا خواهد آمد از این مکان به دلیل تراکم جمعیت بیشتر است و وجود دارد کمبود مسکن," او اضافه شده است.

برای مقرون به صرفه مسکن بخش Vyas گفت PNB مالی مسکن یک محصول به نام " Unnati که باقی خواهد ماند تمرکز اصلی برای این گستره جغرافیایی.

مانند قبلی مالی شرکت و تلاش در مالی ادامه دارد همچنین به فروش آن شرکت وام کتاب و افزایش نمونه کارها خرده فروشی (مسکن و غیر مسکن وام).

این شرکت دارایی های تحت مدیریت (اوم) بود در Rs 83,495 کرور در پایان ماه ژوئن سه ماهه 5 درصد پایین تر از Rs 88,333 کرور از یک سال پیش.

سهم وام های خرده فروشی ایستاده بود و در 82 درصد در حالی که شرکت های بزرگ وام بود به 18 درصد از 20 درصد در ماه ژوئن 2019.

طبق آن طرح کسب و کار برای این مالی PNB مالی مسکن ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی کاهش خطر وزن خرده فروشی دارایی و در نتیجه درصد بالاتر از خرده فروشی کتاب در کل اوم Vyas گفت.

این شرکت نسبت کفایت سرمایه کاهش یافته بود به 13.98 درصد در ماه مارس 2019 که باعث شده بود تصمیم به کاهش سرمایه گذاری شرکت های بزرگ کتاب, او گفت:.

"ما بسیار نزدیک به نقض مقررات سرمایه مورد نیاز که در آن نقطه از زمان (مارس 2019). بنابراین از آن زمان ما یک تماس است که تا ما را بالا خواهد برد ما کفایت سرمایه و تا زمانی که ما راحت در شرکت ما سرمایه گذاری کسب و کار ما را انجام خواهد داد شرکت های بزرگ سرمایه گذاری" Vyas بیشتر گفت.

به عنوان در تاریخ 30 ژوئن 2020 این شرکت نسبت کفایت سرمایه (ماشین) همچنین شناخته شده به عنوان سرمایه به خطر وزن دارایی (نسبت CRAR) ایستاده بود در 18.05 درصد است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de