'به پنومونی' در قزاقستان ممکن است Covid-19 می گوید که

لندن جولای 11 شرایط اضطراری رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید: این سازمان معتقد است غیر قابل توضیح شیوع پ

توسط HONARMANDKHABAR در 22 تیر 1399

لندن جولای 11

شرایط اضطراری رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید: این سازمان معتقد است غیر قابل توضیح شیوع پنومونی در قزاقستان است به احتمال زیاد با توجه به کوروناویروس.

دکتر مایکل رایان می گوید قزاقستان مقامات گزارش داده اند بیش از 10000 آزمایشگاه-تایید Covid-19 نفر در هفته گذشته و فقط تحت 50,000 موارد و 264 مرگ و میر ناشی از شنبه.

او گفت: بسیاری از موارد پنومونی شد به احتمال زیاد به Covid-19 و "فقط تشخیص داده شده اند و به درستی". رایان می گوید که همکاری با مقامات محلی برای نقد و بررسی اشعه ایکس و نگاهی به الگوی پنومونی موارد به دیدن اگر آنها سازگار با Covid-19.

بیش از 12.59 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده توسط رمان coronavirus در سطح جهان و 5,60,026 فوت کرده اند. عفونت گزارش شده در بیش از 210 کشور و سرزمین پس از اولین موارد شناسایی شده در چین در ماه دسامبر. — AP

ما را تهدید می کند برای پایان دادن به معافیت مالیاتی برای کالج

واشنگتن: در فشار به مدارس و کالج ها برای بازگشایی این سقوط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره در نظر گرفتن هدف در امور مالی خود را این بار تهدید خود را معاف از مالیات ، مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر در روز جمعه او سفارش وزارت خزانه داری به بررسی مجدد مالیات معاف وضعیت مدارس که او می گوید: ارائه "رادیکال تلقین" به جای آموزش و پرورش است. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن