پلیس باید اطلاعات مورد 'لینک' از بین السلطنه را شاهد دکتر سابرینا

هر دو گفت: در طول کباب است که آنها نمی دانند که هر یک از دیگر با توجه به Abdul Baten اضافی کمیسر در پلیس کارآگ

توسط HONARMANDKHABAR در 29 تیر 1399

هر دو گفت: در طول کباب است که آنها نمی دانند که هر یک از دیگر با توجه به Abdul Baten اضافی کمیسر در پلیس کارآگاه شعبه دارد.

"اما ما اطلاعاتی داریم که آنها هر یک از دیگر," او اضافه شده است.

RAB personnel escorting Mohammad Shahed, the disgraced chairman of Regent Hospital, after raiding his office in Dhaka's Uttara. Photo: Asif Mahmud Ove

RAB پرسنل همراهی محمد شاهد خوار و رئیس و نایب السلطنه بیمارستان پس از یورش به دفتر کار خود در داکا Uttara. عکس: آصف محمود Ove

DB همچنین شواهدی از سابرینا و Ariful Chaudhury دخالت در صدور هزاران جعلی coronavirus گزارش آزمون.

یک دادگاه فرستاده Ariful مدیر عامل شرکت JKG مراقبت های بهداشتی به زندان در روز یکشنبه بعد از کباب در بازداشت پلیس.

محققان تولید خواهد شد سابرینا در دادگاه پس از پایان بازداشتگاه روز دوشنبه اما نمی خواهد بیشتر به دنبال بازداشت گفت: گلم مصطفی راسل معاون کمیسر داکا شهری پلیس کارآگاه شعبه دارد.

پرسید که چرا آنها بیشتر به دنبال بازداشتگاه از زن و شوهر مصطفی گفت: آنها را برای اولین بار به منظور بررسی اطلاعات جمع آوری شده از این دو.

"اما ما در بر داشت حقیقت در اتهامات علیه آنها را," او اضافه شده است.

Baten همچنین گفت: آنها شواهدی در برابر سابرینا و Ariful. "ما خواهد شد ارسال chargesheet به زودی," او اضافه شده است.

یکی دیگر از افسر پلیس, درخواست ناشناس ماندن گفت: آنها سوال سابرینا در حضور Ariful به عنوان به خوبی.

Dr Sabrina Sharmeen Husain arrives at Dhaka Metropolitan Magistrate Court on Monday following her arrest over her alleged ties to the COVID-19 testing scam involving JKG Health Care. She was later placed on a three-day remand by the court.

دکتر سابرینا شرمین حسین می رسد در داکا شهری دادرس دادگاه در روز دوشنبه پس از دستگیری او بیش از او به اتهام روابط به COVID-19 تست کلاهبرداری مربوط به JKG مراقبت های بهداشتی. او بعد از آن قرار می گیرد در سه روز بازداشتگاه توسط دادگاه.

این زن و شوهر اعتراف به جرمی که مرتکب افسر گفت. "چگونه می تواند آنها را انکار تمام زمانی که ما هزاران جعلی تست ورقه و حقوق و دستمزد رسید بر روی رایانه های خود را," او اضافه شده است.

او همچنین گفت: این زوج متهم یکدیگر برای جنایات.

JKG مراقبت های بهداشتی در زمان کسب اجازه از دولت برای جمع آوری نمونه های مشکوک از coronavirus بیماران هنگامی که شیوع بیماری در بنگلادش آغاز شد.

پلیس دستگیر همایون کبیر Hiru سابق طراح گرافیک از JKG و همسرش Tanzina Patwary زمانی که آنها دریافتند که JKG شد صدور COVID-19 گزارش از طریق دو وب سایت بدون تست نمونه.

قانون مجریان بعد دستگیر Ariful و سابرینا و دولت معلق سابرینا به عنوان یک جراح از موسسه ملی بیماری های قلبی و عروقی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب