رئیس جمهور تهمت می گوید coronavirus یک 'بسیار بد هدیه' از چین

واشنگتن, مارس 28 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: coronavirus بود "بسیار بد هدیه" از

توسط HONARMANDKHABAR در 8 خرداد 1399

واشنگتن, مارس 28

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: coronavirus بود "بسیار بد هدیه" از چین به سایر نقاط جهان به آمریکا پیشی گرفته گریم نقطه عطف بیش از یک لاخ COVID-19-ارتباط مرگ و میر.

"در سراسر جهان CoronaVirus بسیار بد 'هدیه' از چین, پیاده روی در. خوب نیست!" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر.

"ما فقط به یک بسیار غم انگیز نقطه عطف با کروناویروس همه گیر مرگ و میر رسیدن به 100,000," او گفت:.

به ما رسیده دردناک نقطه عطف از 100,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر - بالاترین در جهان - در روز چهارشنبه.

"به تمام خانواده و دوستان از کسانی که گذشت, من می خواهم به گسترش صمیمانه همدردی و عشق برای همه چیز است که این مردم بزرگ ایستاده بود برای نشان دادن. خدا با شما باشد!" گفت: رئيس جمهور.

نیویورک تایمز گفت که شمار کشته شدگان بیش از این تعداد نظامی آمریکا برای مبارزه با مرگ و میر در هر درگیری پس از جنگ کره.

این مسابقات تلفات در ایالات متحده از سال 1968 آنفولانزای همه گیر است و با نزدیک شدن به 116,000 کشته در یکی دیگر از شیوع آنفولانزای یک دهه قبل از آن گفت.

با توجه به ما از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های کروناویروس نهفته است همه گروه های سنی و جوامع در ایالات متحده است. آسیایی, آمریکایی ها حساب 4.7 درصد از کل coronavirus موارد و سیاه و سفید آمریکایی 26.3 درصد است.

در سطح جهان بیش از 355,000 نفر کشته شده اند و بیش از 5.6 میلیون آزمایش مثبت است. در ایالات متحده بیش از 1.7 میلیون آمریکایی به آزمایش مثبت با COVID 19. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب