پریانکا گاندی برای تغییر از Lutyens ییلاقی توسط ماه-end; کنگره رهبر میدارد خانه در لکنو

پریانکا گاندی Vadra خدمت شده توجه به تخلیه 35, لدهی املاک و خانه در دهلی نو .کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra خو

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399
priyanka gandhi vadra, priyanka gandhi houseپریانکا گاندی Vadra خدمت شده توجه به تخلیه 35, لدهی املاک و خانه در دهلی نو .

کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra خواهد بود برگزاركننده او لدهی املاک ییلاقی توسط ماه پایان و تغییر پایه به لکنو که COVID-19 باعث بهبود وضعیت منابع نزدیک به او گفت: در روز پنج شنبه.

این Vadras در حال یاد گرفتیم به سراغ یک جایگزین اقامت در دهلی نو که تهیه خواهد شد به ملاحظات امنیتی و یک خانه برای پریانکا گاندی Vadra نهایی شده در لکنو که در آن او خواهد شیفت بعد زمانی که در حال انجام مستند آسان می کند.

اخبار مرتبط

منابع نزدیک به او گفت: هیچ خانه نهایی شده و در عین حال اما Vadras در فرایند پیچ در پیچ خود را 35, لدهی و مستغلات خانه و بسته بندی و انتقال خانواده خود اموال در حال انجام است.

برخی از وسایل قدیمی خود نیز آموخته شده اند نگه داشته و در سونیا گاندی 10, Janpath اقامت.

از لکنو خانه که او را اشغال خواهد کرد متعلق به شیلا کال و واقع شده است در Gokhle Marg. خانه دروغ است خالی و نوسازی محل کار نیز تقریبا کامل است.

شیلا کال که در سال 2015 بود در هند برای اولین بار نخست وزیر جواهر لعل نهرو. او تا به حال شده است در یک اتحادیه وزیر و فرماندار.

منابع گفت که قصد دارد برای او به تغییر پایه به لکنو شده اند جریان برای چند ماه در حال حاضر, اما تاخیر شد با توجه به شیوع بیماری همه گیر.

پریانکا گاندی است مسئول کنگره در امور شرق, Uttar Pradesh, اما عملا به دنبال پس از کل دولت در حال حاضر از Jyotiraditya Scindia روشن به BJP.

وزارت مسکن و شهرسازی هفته گذشته در خدمت اطلاع او به تخلیه گفت: محل قبل از اوت 1 به عنوان او دیگر می آید تحت SPG امنیتی را پوشش میدهد.

"در نتیجه برای خروج از SPG حفاظت و اعطای Z+ پوشش امنیت توسط MHA که می کند برای تخصیص و یا حفظ و نگهداری از اقامت در دولت در زمینه امنیت به شما تخصیص نوع 6B خانه شماره 35 لدهی و مستغلات است که بدینوسیله لغو wef ژوئیه 1. یک ماه امتیاز دوره در همان اجاره تا 1 اوت مجاز است طبق قوانین و مقررات" وزارت مسکن متوجه گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن