قهرمانان در یاد بنگالی آهنگ قهوه خانه ها همه خیالی می گوید: آهنگساز Ghosh

قهرمانان افسانه ای بنگالی آهنگ افرادی قلب بنگالی شنوندگان برای نسل هرگز نمی تواند در بر داشت در واقعیت می گوید

توسط HONARMANDKHABAR در 12 مرداد 1399

قهرمانان افسانه ای بنگالی آهنگ افرادی قلب بنگالی شنوندگان برای نسل هرگز نمی تواند در بر داشت در واقعیت می گوید Suparnakanti Ghosh یک موسیقیدان است.

در سال 1983 خواننده Manna Dey جاودانه دلتنگ آهنگ قهوه Houser Shei Addata Aaj عار نی' تقریبا ترجمه برای " که پاتوق در قهوه خانه است نه بیشتر که شد نوشته شده توسط حقگو Gouri Prasanna Majumder. این آهنگ مالیخولیایی همان درخواست تجدید نظر حتی امروز پس از حدود چهار دهه است.

شنوندگان در غرب بنگال و بنگلادش زمزمه آهنگ برای همیشه باید جستجو شخصیت — Nikhilesh, Moidul, Sujata D دسوزا رم روی و آمل در واقعیت است.

برخی از رسانه های ارائه شده به بنگلادش شنوندگان که این اواخر روزنامه نگار و ورزش نویسنده Nur احمد Moidul بود و در واقع 'خبرنگار Moidul از این آهنگ است.

Suparnakanti Ghosh که تشکیل شده بود این ترانه با این حال تأکید کرد که اجازه دهید به تنهایی Moidul هیچ یک از شخصیت های ذکر شده در آهنگ واقعی هستند.

"چه می توانم انجام دهم اگر کسی ادعا می شود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا Sunil Gavaskar? اینها همه دروغ است. تمام شخصیت های این آهنگ در حال داستانی," او در مصاحبه با bdnews24.com.

Suparnakanti Ghosh with Manna Dey. Photo taken from Ghosh’s collection.

Suparnakanti Ghosh با Manna Dey. عکس گرفته شده از Ghosh مجموعه.

Moidul متولد شده در Jan 13, 1936 در غرب بنگال را North 24 Parganas منطقه چپ کلکته با خانواده اش برای داکا در طول شورش در سال 1968. انجام ورزشکار در کلکته Moidul بازی بدمینتون و فوتبال برای باشگاه در داکا.

او شروع به نوشتن در مورد ورزش در سال 1966. او نوشت: به طور منظم در Dainik آزاد روزانه Ittefaq این Dainik بنگلادش به Inqilab این Sangbad این Banglar بانی و Dainik Purbodesh.

زمانی که Moidul درگذشت در سال 2014 در سن 78 بسیاری از روزنامه ادعا کرد که او شخصیت در قهوه خانه آهنگ.

در طول عمر خود Moidul ادعا خود را به همان شخصیت به عنوان آهنگ; او گفت که او تا به حال آویزان کردن با رم روی و Sujata. در بسیاری از مصاحبه های Moidul ادعا به ملاقات خواننده Manna Dey در دوران نوجوانی او و دوستان با او.

پس او همان Moidul به تصویر کشیده شده به عنوان یکی از هفت نفر (از جمله راوی) حلق آویز کردن در قهوه خانه ؟

Ghosh خار کنار این ادعا است. "بسیاری از مردم در کلکته رفتن Moidul. چه بگویم اگر همه آنها ادعا می شود این شخصیت در این آهنگ!"

نه تنها Moidul بسیاری از مردم در کلکته نیز ادعا کرد خود را به شخصیت های آهنگ که بسیاری از "شرم آور" شرایط گفت: نوازنده.

"این آهنگ بسیار پرطرفدار است و حتی بعد از 40 سال است که هر روز کسی است که یک تقلید مسخره امیز از آن است. کسی است که ادعا می شود Sujata در حالی که برخی می گویند آنها پیشخدمت در قهوه خانه! من واقعا نمی دانم چه بگویم."

آهنگ قلم Gouri Prasanna Majumder نام شش شخصیت در حالی که هفتم خود است که نامش ذکر نشده از دوستان که می شود دلتنگ reminiscing در مورد دوستان خود را.

Suparnakanti Ghosh also composed the popular song ‘Shey Amar Chhoto Bon’ sung by Manna Dey.

Suparnakanti Ghosh نیز تشکیل شده آهنگ محبوب 'Shey Amar Chhoto Bon' خوانده شده توسط Manna Dey.

Namesakes از شخصیت ها ادعا می کنند خود را به آن. "من یک دوست به نام Sujata Chatterjee; یک معلم زندگی در هوره. باید بگویم که این آهنگ بر او؟"

"کسی نمی تواند ادعا می شود یک شخصیت در این آهنگ فقط به خاطر اینکه آنها را به همان نام. و چرا آنها ادعا می کنند به طوری که همه کسانی که شخصیت های خیالی؟"

در واقع بسیاری از مردم پیدا کردن شباهت بین این داستان ها را در زندگی خود و کسانی که از این آهنگ که فشار آنها به دنبال شخصیت ها در زندگی واقعی با توجه به Ghosh.

برای مدت زمان طولانی, هندی, قهوه خانه نیز به نام خیابان کالج قهوه خانه نشسته مخالف ریاست دانشگاه در خیابان کالج در شمال کلکته شناخته شده بود به عنوان پاتوق محبوب برای بالا و آمدن روشنفکران و فعالان فرهنگی.

اما هیچ یک از سازندگان از شکوه آهنگ—ترانه سرا Majumder آهنگساز Ghosh و خواننده و دی—حال بازدید از محل قبل از آنها به زندگی به تعداد در سال 1983.

"Gouri کاکا (عمو) نوشت: اولین بند از این ترانه از تخیل خود را در حالی که در محل ما; ایده این بود که مال من نیست از حلق آویز کردن در قهوه خانه گفت:" Ghosh.

او در بازدید از قهوه خانه پس از این آهنگ منتشر شد; او با حضور در یک رویداد وجود دارد و مدتی پیش نیز هست.

چگونه آهنگ افسانه ای به وجود آمد

Ghosh, پسر مشهور موسیقی مدیر Nachiketa Ghosh تازه آغاز شده بود کار خود را پس از آن. در سال 1978 Manna Dey سنگ اول آهنگ کارگردان Suparnakanti Ghosh, 'Shey Amar Chhoto Bon' و جوان مدیر موسیقی پشت سر هم بر روی صحنه است.

ترانه سرا Majumder مورد استفاده خود را به معلم در خانه خود در جدید Alipore گفت: Ghosh, اضافه کردن او استفاده می شود به تماس Majumder عمو.

یک روز Majumder به نام Ghosh درخواست آنچه که او انجام شده بود و اینکه آیا او فقط حلق آویز کردن.

The popular Coffee House at College Street in Kolkata.

محبوب قهوه خانه در خیابان دانشگاه در کلکته.

در طول مکالمه خود را که روز Ghosh پیشنهاد Majumder نوشتن یک آهنگ در گاه به گاه hangouts توسط مردم است.

"ممکن است برای نوشتن یک آهنگ در بنگالی در موضوع 'پاتوق'?" Majumder پاسخ داد.

Ghosh هنوز هم در تلاش برای متقاعد کردن او گفت: بسیاری از مردم قطع در قهوه خانه بر خلاف او.

پس از آن بود که Majumder گذراند اولین بند از ترانه 'قهوه Houser Shei Addata Aaj عار نی.'

Ghosh اضافه شدن لحن اولیه بند ترانه حق دور. Majumder به پایان رسید نوشتن اکثر قطعات از آهنگ آن شب اما آن را در زمان یک و نیم سال آن را به پایان برساند.

آخرین بند ترین یکی از جذاب نوشته شده بود ، آن می گوید: "Shei Saat جان نی Ajo جدول Ta Tobu Achhe Saat Ti Peyala Ajo آهنگ خالی نی...' تقریبا به معنی "کسانی که هفت امروز رفته اما میز و فنجان خالی نیست...'.

"من مجبور Gouri دایی به قلم پایین که بند. کلمات آمد به او در راه خود را به چنای برای درمان پزشکی. او نوشت: آن را در یک بسته سیگار و ارسال آن را به من از طریق کسی. وجود تلفن همراه در آن روزها گفت:" Ghosh.

شش دقیقه ای آهنگ منتشر شد و در نهایت پس از سه سال در سال 1986 Majumder از سرطان درگذشت.

Manna Dey یک آواز بزرگی از شبه قاره هند درگذشت از بیماری ریه در سال 2013 در سن 94.

Ghosh شد و یک مرد جوان 25 زمانی که جاویدان آهنگ ساخته شده بود. او در حال حاضر 62 و در ادامه سفر خود به عنوان یک موسیقیدان است.

او قرار است این لحن به آخرین اشعار در طوفان Amphan و coronavirus او گفت: bdnews24.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن