نژادپرستی نفرت همه ما باید رد: سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در میان افزایش خشونت در نیویورک

سازمان ملل متحد در ژوئن 3 دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ تأکید کرده است که نژادپرستی را

توسط HONARMANDKHABAR در 14 خرداد 1399

سازمان ملل متحد در ژوئن 3

دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ تأکید کرده است که نژادپرستی را باید رد کرد و به نام رهبران در سراسر جوامع به سرمایه گذاری در انسجام اجتماعی به اطمینان حاصل شود که هر گروه احساس می کند با ارزش او به عنوان ابراز غم و اندوه بیش خشونت آمیز اعتراضات در سراسر آمریکا پس از مرگ یک آفریقایی-آمریکایی در مینیاپولیس.

"من دل به دیدن خشونت در خیابان ها در کشور میزبان و میزبان ما شهر نیویورک" اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک توییت در روز سه شنبه.

تظاهرات در نیویورک و ایالات متحده شدت به عنوان هزاران نفر از تظاهر کنندگان به خیابان ها ریختند و خواستار پایان دادن به خشونت پلیس پس از 46 سال جورج فلوید کشته شد هفته گذشته هنگامی که یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که او غیر روحانی دستبند و دوخته شده به زمین است.

مقامات مجبور به تحمیل حکومت نظامی در شهر نیویورک به عنوان حوادث غارت افزایش در سراسر شهر با گروه های از مردم vandalising و شکستن به فروشگاه های خرده فروشی در منهتن و سرقت کالا به ارزش هزاران دلار است.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: نارضایتی توسط معترضان باید شنیده شود اما باید ابراز مسالمت آمیز و مقامات باید خویشتن داری نشان می دهد در پاسخ به تظاهرات.

به شورای امنیت سازمان ملل تأکید کرد که تنوع غنای - هرگز یک تهدید در هر جامعه است.

"نژاد پرستی است و نفرت است که ما باید همه را رد. رهبران در تمام بخش های جامعه باید سرمایه گذاری در انسجام اجتماعی به طوری که هر گروه احساس, ارزش," او گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد نیاز به آدرس نابرابری و تبعیض تقویت حمایت از آسیب پذیر ترین و فراهم کردن فرصت برای همه است.

سخنگوی سازمان ملل متحد استفان نواز گفت: روزانه در نشست خبری که موفقیت متنوع جوامع باید شامل سرمایه گذاری در انسجام اجتماعی است که همچنین شامل نیاز به آدرس مناطق ممکن است از تبعیض و نژادپرستی.

"...دولت ملی باید بسیج. مقامات محلی باید بسیج, جامعه مدنی, ایمان مبتنی بر سازمان های بخش خصوصی اساسا جامعه به عنوان یک کل است." یک سوال در مورد امنیت در مقر سازمان ملل متحد در میان فضای پر تنش خشونت و غارت در اطراف شهر نواز گفت: امنیت سازمان ملل رئیس است که در تماس نزدیک با ما ماموریت سازمان ملل متحد و با اداره پلیس نیویورک برای اطمینان از ایمنی از سازمان ملل متحد ترکیب.

"اما ما آگاه نیست هر هدف خاص سازمان ملل متحد. ما باقی مانده نزدیک و تماس مداوم با دولت فدرال و مقامات محلی در ارتباط با امنیت." PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب