رپ Kanye West اعلام کرد ما ریاست جمهوری پیشنهاد می شود Elon Musk حمایت

واشنگتن جولای 5 رپ آمریکایی Kanye West آوازی حامی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

واشنگتن جولای 5

رپ آمریکایی Kanye West آوازی حامی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه اعلام کرد که او رئيس جمهور برای اجرا در سال 2020 در آشکار چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را presumptive دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

"ما در حال حاضر باید تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما. من در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده" غرب نوشت: در یک پست توییتر اضافه کردن پرچم آمریکا از emoji و هشتگ "#2020VISION".

آن را بلافاصله روشن نیست اگر غرب بود جدی در مورد رقابت برای ریاست جمهوری چهار ماه قبل از انتخابات نوامبر 3, و یا اگر او تا به حال ثبت هر گونه مدارک رسمی به نظر می رسد دولت در انتخابات رای.

آخرین مهلت برای اضافه کردن نامزدهای مستقل به انتخابات هنوز به تصویب رسید در بسیاری از کشورهای.

غرب و به همان اندازه معروف, همسر کیم کارداشیان وست بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

در یک جلسه در ماه اکتبر 2018 غرب تحویل یک درهم و برهم و ناسزا-لادن در سخنرانی که در آن او مورد بحث جایگزین میکنند و خود را تشخیص اختلال دو قطبی که به او گفته بود در واقع محرومیت از خواب.

Elon Musk مدیر اجرایی برقی-ماشین ساز تسلا و دیگر افراد مشهور و شناخته شده برای گریز از مرکز طغیان تایید غرب توییتر پست: "شما باید از من حمایت کامل!," او نوشت. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب