RBI تقویت جنگ-اتاق با بیشتر نیروی انسانی به عنوان Covid-19 ماهواره

فرماندار داس در جمعه تشکر فراوان از کارکنان منینگ جنگ-اتاق.این بانک مرکزی است که عامل از یک جنگ در یک مرکز مخف

توسط HONARMANDKHABAR در 2 خرداد 1399
فرماندار داس در جمعه تشکر فراوان از کارکنان منینگ جنگ-اتاق.

این بانک مرکزی است که عامل از یک جنگ در یک مرکز مخفی در اینجا از مارس 19 با اسکلتی کارکنان افزایش اعزام نیروی انسانی به 150 در حال حاضر به عنوان قدرت پولی همچنان به عایق ملت سیستم مالی از اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این تاسیسات بخشی از RBI کسب و کار طرح احتمالی (BCP) بود و در حال اجرا در عرض 24 ساعت از بانک مرکزی در نظر گرفتن یک تصمیم به این اثر است. جنگ-اتاق بود که سرنشین دار توسط فقط حدود 120 مهم ترین کارکنان از RBI همراه با 60 پرسنل کلیدی از آن 600-مردم قوی نیروی کار خارجی آن فروشنده و حدود 70 تسهیلات کارکنان. به عنوان مستند تمدید شده است ، RBI deputed اضافی 30 کارکنان به تازگی با در نظر گرفتن مجموع قدرت به 150 یک بانک مرکزی گفت: با توجه به PTI در روز جمعه.

بمبئی بود توقیف تقریبا دو هفته قبل از ملی مستند از 25 مارس. با در نظر گرفتن بحرانی از وضعیت RBI فرماندار Shaktikanta داس در زمان تصمیم به راه اندازی یک جنگ-اتاق در مارس 18.
از اواسط ماه مارس تنها حدود 10 درصد از کارکنان شده است حضور در دفتر مرکزی است که خانه ها در حدود 2000 نفر با توجه به RBI اتحادیه منابع.

اخبار مرتبط

پرداختن رسانه ها در روز جمعه, در جایی که RBI قطع مخزن رای 40 واحد به 4 درصد فرماندار دس تشکر فراوان از کارکنان منینگ جنگ-اتاق. "من می خواهم برای تشکر از همکاران محترم که مشغول به کار خستگی ناپذیر در مبارزه ما علیه COVID-19. یک کلمه خاص از ستایش برای تیم ما بیش از 200 افسران, کارکنان و ارائه دهندگان خدمات دیگر که در حال کار 24×7 در انزوا نگه داشتن ضروری RBI خدمات در دسترس به ملت" Das گفت. او همچنین با تمجید از کار فداکارانه از پزشکان بهداشت و درمان و پزشکی, کارکنان پلیس و سازمان های اجرای قانون کارمندان و کارکنان دولت و بخش خصوصی, بانک ها و دیگر موسسات مالی و خانواده خود را.

جنگ-اتاق عملیات بسیار کنترل شده به خاطر امنیت و سلامت کارکنان و همچنین از سیستم. این BCP دستی اجازه می دهد تا تنها نیمی از deputed کارکنان به حضور در هر زمان داده شده با بقیه در حالت آماده به کار. "این اولین بار است که در نوع خود BCP پیاده سازی توسط هر بانک مرکزی است و همچنین برای اولین بار در تاریخ ما به عنوان حتی در طول جنگ جهانی دوم ما نمی هر گونه امکانات از جمله" یک RBI رسمی گفته بود توافق هسته ای در ماه مارس است.

مهم ترین RBI توابع مانند بدهی و ذخیره مدیریت پولی و عملیات در حال اجرا از جنگ-اتاق در حال حاضر. در یک روز عادی این عملیات بحرانی به کار گرفته حدود 1500 نفر از کارکنان. جنگ-اتاق نیز به اجرا در دیگر RBI مراکز داده که در اجرای سیستم های بحرانی مانند SFMS (ساختار مالی پیام سیستم) RTGS و نفت e-Kuber که دسته مرکز و ایالات متحده' معاملات بین بانکی معاملات بازار و سیاست پولی ابزار عملیات خزانه داری و عملیات ارزی موجودی و توزیع, مدیریت RBI وب سایت e-mail و بیش از 35 برنامه های کاربردی دیگر.

"این BCP مدل برای اولین بار در سیستم مالی شاید در هر نقطه در جهان به عنوان عادی BCP است برای نرم افزار و سخت افزار مشکلات و آتش سوزی یا سایر بلایای طبیعی و بدون چنین یک طرح به عنوان RBI است در محل قرار داده برای مبارزه با این بیماری همه گیر. "چه شده است نیز منحصر به فرد است که هیچ نهاد ملی یا مرکزی بانک BCP برای بیماری های همه گیر که در آن مردم نیز حفظ اجتماعی فاصله مطابق پروتکل های. این شامل پوشیدن hazmat مناسب بیش از حد" رسمی توضیح داده شده بود.

در یک روز عادی بانک مرکزی که دسته میلیاردها دلار از معاملات خدمت در اطراف 14,000 کارکنان در سراسر دفتر مرکزی و 31 دفاتر منطقه ای. سه تا از مهم ترین توابع نقل مکان کرد و به جنگ-اتاق — مدیریت بدهی مدیریت رزرو پولی و عملیات به کار گرفته حدود 1500 نفر در یک روز عادی.

و توضیح داد که چگونه آنها operationalised جنگ-اتاق گفت: برای اولین بار آنها را به استخدام این تسهیلات به طور انحصاری به جای حدود 120 RBI پرسنل و حدود 60 آن ارائه دهندگان خدمات که پشتیبانی می شوند حدود 70 تسهیلات کارکنان. همه این افراد جدا شده در راز تسهیلات به صورت مستمر و حرکت نمی کند به جز شدید احتمالات.

در زیر حداقل نیروی انسانی طرح BCP راهکار دو دسته تشکیل می شوند و دسته دوم نگه داشته است در حالت آماده به کار. پشتیبان جایگزینی استخر نیز در محل. همه کارکنان در محل مخفی در hazmat لباس رسمی اضافه شده است.

این اولین بار است که فروشندگان به قرار داده شده است در محل که در روزهای عادی آنها در محل کار و عقب ماندن ساعت گرد است. این سیستم که از طریق داده های متعدد مراکز باید برای زنده ماندن با وجود هر اگزوژن اختلال رسمی اشاره کرد. این BCP راهکار طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که تمام عملکردهای مهمی از سیستم مالی همچنان تابع round-the-clock. رمان coronavirus ویروس به کشته شدن حدود 3,600 مردم در کشور و آلوده نزدیک به 1.2 لاخ در حالی که در سراسر جهان بیش از 5.2 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 3.32 لاخ فوت کرده اند.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب