RBI فرماندار توضیح می دهد که آنچه بانک ها باید برای کاهش خطرات ناشی از Covid-19

RBI فرماندار Shaktikanta دس.بانک نیاز به افزایش سرمایه در پیش بینی بر اساس ساخت تا سرمایه کافی بافر برای کاهش

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399
RBI فرماندار Shaktikanta دس.

بانک نیاز به افزایش سرمایه در پیش بینی بر اساس ساخت تا سرمایه کافی بافر برای کاهش خطرات ناشی از شیوع کروناویروس RBI فرماندار Shaktikanta Das گفت: در روز شنبه. او گفت: ساختمان بافر و افزایش سرمایه بسیار مهم خواهد بود نه تنها برای اطمینان از اعتبار جریان اما همچنین برای ایجاد انعطاف پذیری در سیستم مالی است. "در چنین شرایطی آن تبدیل شده است بسیار مهم تر است که بانک ها باید خود را برای بهبود حکومت خود را تیز مهارت های مدیریت خطر و بانک ها را به افزایش سرمایه در پیش بینی بر اساس به جای انتظار برای وضعیت به وجود می آیند. "فعالانه لازم است برای هر دو بخش دولتی و خصوصی بانک ها به ساخت تا سرمایه کافی بافر" Das گفت: در SBI بانکی و اقتصادی کنفرانس.

تاثیر اقتصادی همه گیر – با توجه به قفل پایین و پیش بینی پست قفل کردن فشرده سازی در رشد اقتصادی – ممکن است در نتیجه افزایش دارایی های غیر نمایشی و فرسایش سرمایه از بانک ها ، یک recapitalisation طرح برای بخش دولتی و خصوصی و بانک ها است از این رو لازم او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

برای پنج سال – بین 2015-16 و 2019-20 – دولت تا به حال تزریق در مجموع Rs 3.08 لاخ کرور در بخش عمومی بانک ها. دولت خودداری از ارتکاب هر گونه سرمایه در بودجه 2020-21 برای PSBs امیدوار است که وام دهندگان را جمع آوری وجوه از بازار با توجه به نیاز.

بسیاری از بخش های دولتی و خصوصی از جمله بانک دولتی هند PNB HDFC بانک ICICI بانک و Canara Bank به دنبال افزایش سرمایه از طریق وسایل مختلف این مالی. فرماندار همچنین خواسته بانک ها و غیر بانکی امور مالی شرکت (NBFCs) برای انجام تست استرس به تجزیه و تحلیل تاثیر COVID-19 در ترازنامه خود را و آماده سازی یک طرح برای هر خطر ممکن است.

RBI به تازگی (19 ژوئن و ژوئیه 1 سال 2020) توصیه می شود همه بانک های غیر سپرده مصرف NBFCs (با یک دارایی اندازه 5,000 تومان کرور روپیه) و تمام سپرده-مصرف NBFCs به ارزیابی تاثیر COVID-19 در ترازنامه دارایی های کیفیت, نقدینگی, سود و کفایت سرمایه برای سال مالی 2020-21, Das گفت. "بر اساس نتیجه چنین استرس تست بانک ها و غیر بانکی شرکت های مالی توصیه شده است برای کار کردن ممکن است کاهش اقدامات از جمله سرمایه, برنامه ریزی, سرمایه, افزایش و احتمالی نقدینگی برنامه ریزی, در میان دیگران," او اضافه شده است.

ایده این است که به اطمینان حاصل شود ادامه داد: تامین اعتبار برای بخش های مختلف اقتصاد و حفظ ثبات مالی فرماندار اشاره کرد. بحران مالی جهانی از 2008-09 و COVID-19 همه گیر را کنار مفهوم که دم خطرات به سیستم مالی را دلیلی تنها به ندرت دس اضافه شده است. "شوک به سیستم مالی دوبله به عنوان 'یک بار در طول عمر" وقایع به نظر می رسد بیشتر از حتی 'یک بار در یک دهه'," او گفت:.

بر این اساس حداقل سرمایه مورد نیاز بانک ها که کالیبره شده بر اساس تاریخی از دست دادن رویدادهای دیگر ممکن است در نظر گرفته شده کافی برای جذب ضرر و زیان او اشاره کرد.

جلسه حداقل سرمایه مورد نیاز لازم است اما شرط کافی برای ثبات مالی او اضافه کرد: "از این رو ضروری است که رویکرد به مدیریت ریسک در بانک ها باید در هماهنگی با تحقق مکرر متنوع و خطر بزرگتر حوادث نسبت به گذشته". Das گفت: بانک ها و واسطه های مالی باید همیشه هوشیار و قابل ملاحظه ای ارتقاء قابلیت های خود را با توجه به حکومت اطمینان توابع و خطر فرهنگ است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب