RedX طرح: TDSAT مجموعه کنار Trai سفارش Vodafone ایده می گوید: تنظیم رایگان برای انجام پرس و جو اما نمی تواند بلوک طرح تعرفه

در اوایل این هفته Vodafone ایده تا به حال نقل مکان کرد TDSAT به چالش کشیدن Trai را بخشنامه درخواست این شرکت بر

توسط HONARMANDKHABAR در 28 تیر 1399
در اوایل این هفته Vodafone ایده تا به حال نقل مکان کرد TDSAT به چالش کشیدن Trai را بخشنامه درخواست این شرکت برای خودداری از طرح تا این موضوع مورد بررسی قرار گرفت. (عکس: رویترز)

در آنچه دیده می شود به عنوان یک خجالت مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند (Trai) مخابرات حل اختلافات و دادگاه استیناف (TDSAT) در روز جمعه ماند سابق بخشنامه به Vodafone ایده را به خودداری از آن RedX طرح که وعده شبکه 4G بر اساس اولویت به آن حق بیمه خاص مشتریان.

اگر چه این یک اقامت موقت سفارش داده و بر اصل عدالت طبیعی و Trai شده است مجاز به انجام آن پرس و جو به این طرح و با تصویب نهایی آن منظور آن است که با این حال یک پیروزی نسبی برای Vodafone ایده به عنوان آن می تواند با برنامه ریزی و در هیئت مدیره مشترکین تا پس از آن. برای Trai, آن است که یک شکست پس از دادگاه است و کارگردانی آن را برای اولین بار به Vodafone ایده یک فرصت برای توضیح موقعیت خود را بر روی نقشه و مشاهده شده است که تنظیم کننده تا به حال موفق به ایجاد همین دلیل طرح تعرفه مورد نیاز برای معلق به انجام یک پرس و جو.

اخبار مرتبط

در اوایل این هفته Vodafone ایده تا به حال نقل مکان کرد TDSAT به چالش کشیدن Trai را بخشنامه درخواست این شرکت برای خودداری از طرح تا این موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

با توجه به کارشناسان حقوقی موقت اقامت اعطا شده به Vodafone ایده طرح و نه خواهد شد به اپراتور Bharti Airtel که بیرون آمد با یک طرح مشابه که متوقف شده Trai. اپراتور Bharti Airtel که حرکت نمی کند TDSAT در برابر رگولاتور بخشنامه نیاز به انجام همان به مشابه امداد.

"وجود دارد هیچ کمبود قدرت در سازمان به بررسی و تغییر تعرفه برای هر گونه خدمات مخابراتی از زمان به زمان. اعتراض از تجدیدنظرخواه در برابر نگه داشتن نقد و بررسی اقدام در حال بررسی است و هنوز به صدور یک اصلاح موقت به عنوان تنظیم بدون حتی یک پریما یک رضایت که قدرت پیدا کرده است که در صورت عدم رعایت هر یک از دستورات صادر شده قبلا" TDSAT گفت.

دادگاه گفت: "از این جهت برای تعلیق RedX طرح که طبعا اعمال می شود تنها به موجود تجدید نظر طرح فاقد حتی پریما یک دلیل. تنها توجیهی که تعلیق را تسهیل معاینه دقیق توسط Trai است یافت می شود عاری از هر گونه شایستگی. در طول ارسالی نیز از آن شده است نشان داده است که برای بررسی دقیق توسط Trai لازم است به خودداری/تعلیق Vodafone RedX ارائه فورا".

وودافون ایده را معرفی کرده RedX برنامه ای که ارائه شده 50 درصد سرعت بالاتر نسبت به پست های دیگر-برنامه های پرداخت در ماه نوامبر سال 2019. در ماه مه این سال آن بداهه طرح که اظهار داشت که آن را ارائه دهد "اولویت شبکه 4G در RedX طرح نسبت به پست های دیگر-برنامه های پرداخت". دادگاه گفت که در حالی که Trai است در حق خود برای انجام یک تحقیق به آنچه به عنوان به منزله اولویت شبکه 4G اما آن نشده است که اپراتور را نقض کرده است و هر یک از دستورات در حال حاضر صادر شده توسط Trai به حکومت فریم تعرفه ها.

"حتی در بحث انتقاد از طرف پاسخ دهندگان تنها در برابر تضمین های داده ای بالاتر سرعت اما تضمین که به نظر می رسد برای اصلاح شده و حذف شده در تجدید نظر برنامه 13.05.2020," TDSAT مشاهده شده است. "تنها توجیهی که تعلیق را تسهیل معاینه دقیق توسط Trai است یافت می شود عاری از هر گونه شایستگی. در طول ارسالی نیز از آن شده است نشان داده است که برای بررسی دقیق توسط Trai لازم است به خودداری/تعلیق Vodafone RedX ارائه فورا" به منظور اشاره کرد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن