اعتماد صنایع هل KG-D6 تولید به سپتامبر/اکتبر

اعتماد گفت: با توجهی گاز از منابع پایه آن آماده است برتر مشارکت کننده به هند گاز مبتنی بر اقتصاد است.اعتماد صن

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
Reliance Industries, COVID-19 lockdown, Krishna Godavari block, BP Plc, COVID-19 pandemic, latets news on reliance industriesاعتماد گفت: با توجهی گاز از منابع پایه آن آماده است برتر مشارکت کننده به هند گاز مبتنی بر اقتصاد است.

اعتماد صنایع به عقب رانده شروع تولید از موج دوم کشفیات در شرق آن دریایی KG-D6 بلوک سپتامبر/اکتبر پس از COVID-19 مستند اعمال محدودیت های بی سابقه ای در اجرای پروژه آبهای عمیق.

این شرکت در همراه با شریک زندگی خود BP Plc انگلستان در ابتدا با هدف قرار دادن شروع تولید از R-سری زمینه در کریشنا Godavari بلوک در اما ممکن است تحت فشار قرار دادند و آن را به ماه ژوئن پایان با توجه به مستند.

اخبار مرتبط

این مستند بیشتر تحت فشار قرار دادند از شروع تولید تا اواسط 2020-21 مالی اعتماد گفت: در آخرین گزارش سالانه. سال مالی اجرا می شود از مارس تا آوریل و اواسط مالی باید در ماه سپتامبر یا اکتبر.

در گزارش سالانه خود اعتماد گفت: تمرکز اصلی برای 2019-20 بود به monetise حدود 3 تریلیون فوت مکعب معادل کشف منابع KG-D6 آبهای عمیق.

"همزمان توسعه سه عمیق/ultra-deepwater پروژه در بلوک KG-D6 یعنی R-خوشه های ماهواره ای خوشه ای و محمدجواد زمینه است که دنبال اعمال نفوذ های موجود در کلاس جهانی hub زیرساخت ها است. "همه قراردادهای اعطا شده است و پروژه ها در مراحل مختلف بلوغ با راه اندازی اولین از سه پروژه یعنی R خوشه انتظار می رود در این سال ،

تولید ترکیبی از این سه حوزه است که انتظار می رود به 30 میلیون استاندارد متر مکعب در روز (mmscmd) توسط FY2024. خروجی برابر است با یک سوم از هند کنونی تولید گاز طبیعی.

"تا مارس سال 2020 همه پروژه ها شده اند جلوتر از برنامه. اما شیوع COVID-19 همه گیر و متعاقب مستندات ارائه شده محدودیت های بی سابقه ای در اجرای این پروژه های آبهای عمیق.

"در حالی که امنیت مردم و دارایی های باقی مانده ما اولویت ما در حال ساخت تلاش برای پیشرفت این پروژه ها و انتظار به کمیسیون تحقیق خوشه زمینه در اواسط سال مالی 2021" این شرکت اعلام کرد.

شرکت D1 و D3 در مزارع KG-D6 بلوک متوقف شد, تولید در فوریه سال پس از تولید برای یک دهه.

R-خوشه باید یک خروجی اوج 12.9 mmscmd در حالی که ماهواره های که قرار است برای شروع خروجی از اواسط سال 2021 خواهد تولید حداکثر 7 mmscmd. محمدجواد زمینه را شروع تولید در نیمه دوم سال 2022 و باید اوج خروجی 12 mmscmd.

"R-خوشه زمینه های است که خواهد آمد onstream اول باید یک اوج تولید 12.9 mmscmd حدود 10 درصد از هند کنونی تولید گاز. به تولید ترکیبی از سه رشته را تا سطح شیب دار به 30 mmscmd در سال 2023 که در تمام زمینه ها onstream" آن گفت:.

اعتماد گفت: با توجهی گاز از منابع پایه آن آماده است برتر مشارکت کننده به هند گاز مبتنی بر اقتصاد است. "در عرض سه سال ما با هدف رسیدن به اوج تولید گاز خواهد شد که معادل نزدیک به 30 درصد از هند را بومی تولید می باشد. این ترجمه به چند برابر قابل توجهی اثرات اقتصاد و منجر به واردات انرژی صرفه جویی به میزان حدود 25 میلیارد تومان بیش از 10-12 سال" گزارش سالانه اضافه شده است.

اوج تولید از این سه حوزه است که انتظار می رود برای رسیدن به حدود 15 درصد از هند را پیش بینی تقاضا در آن سال آن را گفت. D1-D3 زمینه شد هند برای اولین بار در آبهای عمیق در این زمینه قرار داده می شود در تولید در آوریل 2009.

"در حالی که وجود دارد نشینی اولیه با توجه به زمین شناسی, شگفتی های RIL-BP سرمایه گذاری مشترک از طریق آن تلاش و سرمایه گذاری بیشتر تمدید زمینه زندگی تا فوریه سال 2020 به حداکثر رساندن بازیابی از میدان" آن را گفت.

به KG-D6 بلوک است که تا کنون تولید شده به طور کلی 3 تریلیون فوت مکعب معادل گاز, نفت و میعانات گازی. بلوک تاسیس چندین معیار جهانی از نظر عملکرد عملیاتی از جمله 99.9 درصد آپ تایم 100 درصد حادثه-رایگان عملیات.

"اکثر امکانات تولید تعیین شده برای توسعه میدانهای گازی استفاده خواهد شد نسبت به توسعه این سه زمینه" به آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن