تکیه Jio جمع آوری کمک های مردمی در صدر تومان 1 لاخ cr; TPG شرح زیر است KKR دیگران با 4,500 تومان cr سهام خرید

Reliance Industries Ltd در روز شنبه شب اعلام کرد که ما بر اساس حقوق صاحبان سهام خصوصی شرکت TPG خواهد سرمایه گذ

توسط HONARMANDKHABAR در 24 خرداد 1399
Reliance Industries Ltd در روز شنبه شب اعلام کرد که ما بر اساس حقوق صاحبان سهام خصوصی شرکت TPG خواهد سرمایه گذاری Rs 4,547 کرور در Jio سیستم عامل برای یک 0.93% سهام.

تکیه Jio اضافه شده است یکی دیگر از خارج از کشور سرمایه گذار به لیست طولانی از حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران که در حال حاضر در بیش از Rs 1 لاخ کرور در Mukesh Ambani دیجیتال خدمات و مخابرات سرمایه گذاری. Reliance Industries Ltd در روز شنبه شب اعلام کرد که ما بر اساس حقوق صاحبان سهام خصوصی شرکت TPG خواهد سرمایه گذاری Rs 4,547 کرور در Jio سیستم عامل برای یک 0.93% سهام.

همچنین به عنوان خوانده شده | Jio-Facebook را Alibaba-مانند مدل برای باز کردن درب برای 2 تریلیون دلار در بازار; خرده فروشی پرداخت محتوا کلید موفقیت

اخبار مرتبط

با امروز اعلام, اعتماد, Jio سیستم عامل های مطرح شده کل سرمایه گذاری بیش از Rs 1.02 لاخ کرور فروش یک ترکیب 21.99% سهام. TPG سرمایه گذاری در اعتماد Jio سیستم عامل ساخته شده است در ارزش حقوق صاحبان سهام از Rs 4.91 لاخ کرور همان دیگر تازه ها سرمایه گذاری توسط KKR Abu Dhabi Investment Authority, و دیگران.

(به روز شد)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب