از راه دور کار: چگونه کسب و کارهای کوچک می توانند از طریق طبیعی جدید به مشتریان و کاهش هزینه بیشتر

کار از راه دور به تدریج دیده می شود یک توسعه مثبت در آن نفع در طول سال.توسط Krunal پاتلسهولت انجام کسب و کار ب

توسط HONARMANDKHABAR در 24 تیر 1399
Coronavirus Outbreak, Novel Coronavirus COVID-19, global health crisis, investment, equity market, investment in equities, equity-oriented mutual fund, MF, video KYC, work from home, remote working, video streaming, video conferencing, virtual concertکار از راه دور به تدریج دیده می شود یک توسعه مثبت در آن نفع در طول سال.
  • توسط Krunal پاتل

سهولت انجام کسب و کار برای MSMEs: جهان به عنوان ما می دانیم که تغییر کرده است و اساسا در شرایط زندگی و کار در چند ماه گذشته است. 'کار از راه دور" که قبلا به عنوان شناخته شده telecommunicating است زمانی رشد سریع. دلیل این توسعه است COVID-19 همه گیر است که منجر به سازمانها در نظر گرفتن موضع 'کسب و کار به عنوان معمول'. این روش غیر معمول از چیزهایی که پیدا کرده است روشن انعکاس تدریجی hushing از شلوغ مناطق شهری, دولت موظف مستندات و دقیق شهرداری اقدامات است. این کاری است مخلوط را به فضای خانه مدرن اتاق کار و کارگر. نتیجه ؟ 'کار از راه دور' تبدیل شده است buzzword امروز با این ادعا غرور و افتخار از محل در بسیاری از سازمان' طرح اقدام از مقیاس کوچک سازمان و شروع یو پی اس به شرکت های بزرگ.

تحقیقات نشان می دهد که فرصت ها و چالش های ناشی از کار از راه دور –

اخبار مرتبط

  • کار از راه دور به تدریج دیده می شود یک توسعه مثبت در آن نفع در طول سال است که مبله در یک نظرسنجی جهانی محل کار تجزیه و تحلیل و FlexJobs نشان می دهد که از راه دور کار می کنند دیده است 91 درصد افزایش بیش از دهه گذشته است.
  • یک برآورد سازمان جهانی کار آمده است که در میان کشورهای با درآمد بالا حدود 27 درصد از کل نیروی کار می تواند قادر به کار از خانه.
  • 2020 دولت از کار از راه دور گزارش Buffer.com کنار هم قرار دادن نتایج بررسی های که در آن چند فوتی و فوری امتیاز پدید آمده به نفع کار از راه دور و همچنین به عنوان چالش مواجه شود. انعطاف پذیری به نظر می رسد یکی از اصلی ترین نقاط به علاوه در حالی که همکاری مشخص شده بود به عنوان یک چالش.
  • انعطاف پذیری در کار است در خصوص بالا برگزار شد توسط یک تکه از نیروی کار به عنوان را می توان استنباط از گالوپ مطالعه تحقیقاتی و همچنین گارتنر گزارش.
  • این Gartner Inc. همچنین انتشار آن بررسی یافته که در ادامه به نشان می دهد که 74 درصد از رهبران صنعت برنامه ریزی برای حرکت حداقل 5 درصد از محل نیروی کار به کنترل از راه دور-کار با ماژول ارسال COVID19.

امتیاز بالا ایستاده شهادت به این واقعیت است که جهانی همه گیر تاسیس موفق باند به صورت کار از راه دور برای تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از طبیعی است. این است که بیشتر با پشتیبانی مداوم روند گسترده شرکت مانند توییتر که در حال حاضر شروع به رول کردن از راه دور-کار سیاست را به نفع حفاظت و تضمین سلامت کارکنان خود را. در حالی که این حرکت ممکن است امنیت افراد در قلب آن وجود دارد بسیاری از دلایل برای الهام بخشیدن به کوچک و اواسط اندازه شرکت و همچنین شروع یو پی اس را توجه داشته باشید و شروع به اجرای همان شیوه در صورتی که مایل به حمایت و حفظ تداوم کسب و کار در این تمدید میباشد.

راه اندازی اکوسیستم شناخته شده است به پویا برای تطبیق با تغییر, با توجه به این واقعیت است که بسیاری از متخصصان و کارکنان در اینجا بسیار انعطاف پذیر و مشغول باز به منطقه خود را با این روند در صنعت. به طور مشابه, در اینجا چند راه که سازمان هایی مانند این می تواند خود را بیشتر تداوم کسب و کار از طریق کنترل از راه دور کار می کند.

همچنین بخوانید: تنها یک سوم از MSMEs به دنبال بهره مندی از مودی نخست را Atmanirbhar کمپین با وجود آگاهی

دیجیتال جذب هر کارمند

سازگار و خوب ارتقاء عملیاتی و عملکرد اکوسیستم و زیرساخت های آن برای سازمان اجازه خواهد داد که آنها را به ارائه امن سازگار و درست نوع آن از راه دور پشتیبانی به کارکنان خود را. این خواهد بود که یک گام بیشتر در جهت ایجاد یک نیروی کار که در نظر محیط دیجیتالی به عنوان راحت تر است. با برگزاری جلسات مشترک و ارائه آنلاین, میزبانی وب آموزشی و کارگاه های آموزشی و جلسات طوفان مغزی می تواند تبدیل به فرصت های بزرگ برای دسترسی از راه دور به حول و حوش تا از تعامل و بهره وری از سوی کارفرما و کارمند.

موفق هزینه-بهره وری

کار از راه دور می آید با امکان رانندگی موفق مقرون به صرفه اقدامات است. این واقعیت است که وجود خواهد داشت هیچ هزینه های غیر ضروری با توجه به رفت و آمد زیرساخت ها و تاسیسات معنی را برای فضای بیشتر برای رسیدن و تمرکز بر بهره وری کارکنان و توسعه است. از طریق کنترل از راه دور اتصال شرکت های درایو می تواند تا چابکی در نظر حل و فصل هر گونه مسائل است که یک کارمند ممکن است در صورت در حالی که کار از خانه و یا در جای دیگر. به طور مشابه هنگامی که منابع خواهد بود یکپارچه به ابر آنها را تبدیل به قابل دسترس بیشتر اضافه کردن به انعطاف پذیری. چالش می تواند حل شود در زمان واقعی و در نتیجه ارائه پتانسیل برای افزایش بهره وری است.

افزایش بحران گریزی و رضایت مشتری

کار از راه دور در حالی که داشتن دسترسی امن به سازمان اطلاعات منابع و ابزار است که بسته شده موثر محیط کار. این فوری و مداوم دسترسی می تواند باز کردن امکانات برای پیگیری و کاهش هر گونه و هر نگرانی اعم از ساختاری و چالش ها برای امنیت سایبر مسائل و بیشتر می تواند حل و فصل در داخل و خارج از مرزهای فیزیکی یک ساختار. علاوه بر این رهبران از راه دور کار سازمان می تواند با موفقیت شروع به ارائه خدمات خود را در شیوه ای کارآمد تر به مشتریان خود را که ممکن است شامل نه تنها تکنولوژی زرنگ و دانا بلکه tech-خجالتی مشتریان. آنها ممکن است افزایش ارزش ويژه برند و وفاداری دور و گسترده در درون خود کاربر نهایی پایه.

به عنوان جهان, پل در محور جدید عادی آن را می شود بیشتر ضروری برای شرکت های کوچک و همچنین راه اندازی به ارزیابی مجدد حفظ و بیشتر مجددا مدل کسب و کار خود را به عنوان آنها در ترکیب اتصال از راه دور و دسترسی از راه دور که هر دو به خوبی در راه خود را به تبدیل شدن به آستانه فردا که ریشه های آن در حالت عادی.

Krunal پاتل مدیر و سر از کسب و کار هند و جنوب آسیا در TeamViewer. گلزنی خود نویسنده.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن