طرح بازنشستگی: چرا این کار ضعیف صرفه جویی برای سن?

در حالت ایده آل او باید پرداخت کمتر از 5 درصد از این مقدار به عنوان یک بیمه حق بیمه و انتقال پر هزینه این ریسک

توسط HONARMANDKHABAR در 15 خرداد 1399
Ideally, he should have paid less than 5% of this amount as an insurance premium, and transferred the full cost of this risk to an insurer.در حالت ایده آل او باید پرداخت کمتر از 5 درصد از این مقدار به عنوان یک بیمه حق بیمه و انتقال پر هزینه این ریسک به بیمه گر.

توسط کریگ چرچیل & Gautam Bhardwaj

شایع ترین خودداری هنگامی که ما بحث در دراز مدت پس انداز بازنشستگی با حقوق و مزایای کارگران رسمی در حدود استطاعت است. با چنین شکننده و درآمد متوسط چگونه می تواند ما انتظار داریم که فروشندگان خیابانی و ساخت و ساز و کارگران یا کشاورزان به صرفه جویی و یا صرفه جویی به اندازه کافی برای 20 سال بازنشستگی است ؟

اخبار مرتبط

این است که شاید واقعی برای کسانی که زندگی در زیر خط فقر امروز. بسیاری از آنها در واقع ممکن است محدود به تکیه به طور کامل در حمایت از کودکان و یا دولت زمانی که آنها بیش از حد قدیمی به کار می کنند.

اما اکثریت هند کارگران بخش غیر رسمی هستند در این دسته است. داخلی به کمک کشاورزان شیر خودکار-کالسکه رانندگان کسبه MSME کارگران ماهیگیران و Ola رانندگان هر دو از لحاظ اقتصادی فعال و aspirational و می توانیم به صرفه جویی در. حتی مهم تر از به عنوان بسیاری از آنها هنوز هم در 20s خود و یا 30s آنها زمان کافی در دست ساخت تا به اندازه کافی بزرگ بازنشستگی جسم حتی نسبتا متوسط سهم.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به مشترک خودداری کنند. در صورتی که در واقع مورد چرا ما در حال حاضر 200 میلیون ملی طرح بازنشستگی (NPS) حساب ؟ و چرا میلیون ها نفر از شهری مهاجران کمی و یا بدون پس انداز به مقاومت در برابر این مستند حتی برای چند روز ؟

پاسخ به سوالات در اطراف بازنشستگی پس انداز و ظرفیت NPS کشش ممکن است دروغ در خارج از دفتر.

مانند هر کس دیگری غیر از حقوق و مزایای کارگران در معرض طیف وسیعی از چرخه خطرات. این می تواند باعث ناگهانی افزایش هزینه ها و یا ناگهانی شیب در درآمد و یا هر دو. بسیاری از خطرات بیمه و حقوق و مزایای کارگران معمولا عایق از تاثیر خود را از طریق ترکیبی از بیمه بازنشستگی و سایر مزایای کارکنان.

از جمله مزایای در دسترس نیست به غیر از حقوق و مزایای کارگران—که بخش عمده ای از هند به 500 میلیون نفر نیروی کار پرداخت می شود. اکثر غیر حقوق و مزایای کارگران به سادگی ایجاد.

چه خودرو-راننده ریکشا آیا اگر کسی در خانواده اش یک حادثه و یا به فوریت نیاز به یک عمل نمی کند ولی هر گونه بیمه ؟ او برای اولین بار خارج تمام پول او را نجات داده است تا برای برخی از هدف. اگر این صرفه جویی کافی نیست (به عنوان آنها به ندرت هستند) به طور کامل پوشش هزینه درمان او مجبور به گران وام اضطراری از یک همسایه و یا یک moneylender به تعادل است.

بنابراین او با استفاده از یک مخلوط از پس انداز و اعتبار به عنوان یک پروکسی برای بیمه به پرداخت کامل هزینه در غیر این صورت بیمه خطر است. در حالت ایده آل او باید پرداخت کمتر از 5 درصد از این مقدار به عنوان یک بیمه حق بیمه و انتقال پر هزینه این ریسک به بیمه گر.

به عنوان یک نتیجه از فقط یک نسبتا شایع چرخه رویداد او نیاز به راه اندازی مجدد صرفه جویی برای هدف اصلی خود را از ابتدا. اما او نمی تواند راه اندازی مجدد صرفه جویی بلافاصله به عنوان هر گونه مازاد درآمد بیش از چند هفته آینده است که در حال حاضر متعهد به بازپرداخت گران وام اضطراری.

زمانی که بحران بعدی بازدید او معمولا تکرار همان چرخه.

صفر خطر حفاظت جدی رفتاری و عواقب مالی برای خودرو-راننده ریکشا و خانواده اش. برای اولین بار پی در پی شرایط اضطراری پاک کردن گذشته صرفه جویی و جلوگیری از او را از ساختن آینده ای بهتر برای فرزندان خود. دوم او مجبور است به باطل همیشگی دام بدهی که مصرف بیشتر از مازاد درآمد و بیشتر به خطر انداخته توانایی های خود را به صرفه جویی در. و سوم حتی اگر او تصمیم می گیرد برای نجات برای سن او چشم انداز جامد و بازنشستگی محصول مانند NPS ظاهر خواهد شد غیرجذاب به او.

به عنوان رئیس هند صندوق بازنشستگی نظارتی و توسعه خودگردان (PFRDA) نیز مشاهده شده به تازگی صرفه جویی در دراز مدت نیاز به لایه با بیمه. این کمک خواهد کرد که پوشش بزرگ و زیان های غیر منتظره مانند مرگ یک نان آور و یا درآمد از دست رفته به دلیل شکست محصول و یا یک بحران بهداشتی.

به عنوان چیزهایی که پایه اکثر محصولات بیمه برای فقرا کار معمولا مربوط به وام. بنابراین یکی از نیاز به در بدهی به منظور محافظت از ریسک به نظر می رسد که از عقل. به جای آن ما نیاز به بیمه است که مربوط به پس انداز. بیمه را پوشش می دهد که هزینه از خطرات است که مردم عادی اغلب در صورت و یا نگران هستند و که نگه داشتن آنها را در فقر و جلوگیری از آنها را از صرفه جویی در.

این امکان پذیر است به منظور توسعه یکپارچه اجتماعی راه حل های امنیتی که در آن هر 100 تومان که خودرو-راننده ریکشا (و یا یک کشاورز و یا مغازه دار) موجب صرفه جویی در به طور خودکار توزیع شده بین دفتر یک مایع صندوق و بیمه. هنگامی که یک محصول است که در جای خود مهم خواهد بود به کار کردن تدارکات چگونه آن را می تواند به سرعت در حال تبدیل شدن به در دسترس همه محروم بخش.

اینجا هند به وضوح لبه بیش از بسیاری از کشورهای دیگر. ترکیبی از هند پشته گوشی های هوشمند باز و سیستم عامل های دیجیتال قرار داده اند در کشور بسیار منحصر به فرد "tech لحظه". عملی تر از همیشه قبل از امروز به رول کاملا دیجیتال امنیت اجتماعی راه حل به صورت غیر رسمی کارگران است. تصویب در مقیاس نباید به چالش کشیدن به عنوان میلیون ها نفر از روزمره سرخپوستان در سراسر مناطق شهری و روستایی مکان در حال حاضر استقبال از کانال های دیجیتال.

آپی خواهد شد البته ضروری برای موفقیت است. هنگامی که آن را می شود حتی بیشتر به طور گسترده در دسترس و مورد استفاده مردم محروم بخش آن را قادر می سازد بدون درز انتقال میکرو, پس انداز به طور مستقیم از تلفن همراه خود را به خوبی تنظیم مدیران صندوق و بیمه. آپی پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد همچنین برای ارائه نقدینگی ادعا بیمه و مزایای بازنشستگی.

با ایجاد یک جذاب محصول یکپارچه سبد و ساخت آن را به عنوان آسان به صرفه جویی در آن را به عنوان است برای ارسال یک پیام WhatsApp هند می تواند راه را در سطح جهان در جامع تامین اجتماعی شمول است. این کمک خواهد کرد که حذف شدند شهروندان رسیدن به مقدار مورد نیاز خطر برای حفاظت از امروز. و انتشار سهم بیشتری از درآمد خود را برای بهتر آماده شدن برای یک امن تر و با وقار سن.

چرچیل است که رئیس امور اجتماعی برنامه ILO, & Bhardwaj است که از بنیانگذاران pinBox راه حل های سنگاپور

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب