Rs 2,600 کرور اضافه شده به Genpact هند درآمد نامعتبر: ITAT

دادگاه اشاره کرد که Genpact هند شد ادغام به Genpact هند Pvt با مسئولیت محدود فرم مارس 30, 2016 پس از تصویب دری

توسط HONARMANDKHABAR در 7 مرداد 1399
The Tribunal noted that Genpact India was amalgamated into Genpact India Pvt Ltd form April 30, 2016 following approval received from the High Court of Telangana and Andhra Pradesh.دادگاه اشاره کرد که Genpact هند شد ادغام به Genpact هند Pvt با مسئولیت محدود فرم مارس 30, 2016 پس از تصویب دریافت شده از دادگاه عالی Telangana و آندرا پرادش است.

دهلی نیمکت از مالیات بر درآمد در دادگاه ITAT) برگزار شد که ارزیابی جهت است که اضافه درآمد 2,600 تومان کرور روپیه به Genpact هند بود که در نظر گرفته شده نامعتبر از ابتدا به این منظور ساخته شده بود به نام شرکت است که قبل از وجود خود را ادغام. این شرکت تا به حال متوقف به وجود داشته باشد در زمان ارزیابی انجام شد و همچنین در تاریخ از عبور از این منظور توسط ارزیابی افسر.

دادگاه اشاره کرد که Genpact هند شد ادغام به Genpact هند Pvt با مسئولیت محدود فرم مارس 30, 2016 پس از تصویب دریافت شده از دادگاه عالی Telangana و آندرا پرادش است. "وجود دارد بدون نیاز به هر گونه پیدا کردن مربوط به مسائل دیگر به عنوان ارزیابی سفارش خود را از درجه اعتبار ساقط است ab initio," دادگاه گفت: در آن منظور.

اخبار مرتبط

منظور این نتیجه رسیدند که ارزیابی افسر آگاه بود که ادغام شرکت Genpact هند بود دیگر در وجود و واقعیت روشن بود از نامه این شرکت نوشت: پرداختن به عضو (IT) CBDT با یک کپی به ارزیابی رسمی.

مالیات بر درآمد بخش به دنبال کمک از بخش 292B مالیات بر درآمد, قانون, است که با اتکا به اصلاح هر گونه رویه بی نظمی تا زمانی که قصد و هدف مطابق با قانون است. این دادگاه را رد کرده و حرکت کرد و گفت که پس از آن مشخص شد که ارزیابی قاب شده بود به نام غیر موجود نهاد آن باقی نمی ماند رویه بی نظمی از طبیعت است که می تواند به درمان تحت این بخش.

"به این منظور یک بار دیگر بر این اصل است که زیر تجویز مقررات این قانون هستند به همان اندازه مهم است برای مقامات مالیاتی به عنوان آنها را برای مالیات دهندگان. اگر منظور این است که تصویب و یا تقاضا مطرح است و بدون پیروی از دادرسی یا مقررات قابل اجرا و سپس بدون در نظر گرفتن شایستگی های مورد یا کوانتومی مالیاتی تقاضا درگیر سفارش یا تقاضا را می توان نقض فنی دلایل" Shailesh کومار شریک در Nangia & Co گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de