Ruchi سویا سبقت Marico در m-درپوش اما باید به شما خرید این سهام ؟ Brokerages هشدار می دهند سرمایه گذاران

پس از بازسازی Ruchi سویا مکان برگزاری در انبار رفته است به طور قابل توجهی پایین در حالی که پروموتر برگزاری در

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399
double your wealth in stock market, these stocks may double your investment, best stock tips, low value stocks, you can got up to 104% return, best stock tips, सस्ते शेयर, सस्ते शेयर बड़ा मुनाफा, 100 रुपये से सस्ते शेयर, शेयर बाजार, बेस्ट स्टॉक टिप्सپس از بازسازی Ruchi سویا مکان برگزاری در انبار رفته است به طور قابل توجهی پایین در حالی که پروموتر برگزاری در حال حاضر در غرفه متناوب 99.03%.

Ruchi سویا را به قیمت سهم امروز یک بار دیگر آمار بالایی مدار صعودی 5% در روز جمعه, تجارت, کمک انبار صعود به تومان 1,507. با این روغن خوراکی تولید کننده انجام داده و آن چه می تواند تصور در اوایل این سال در ماه ژانویه زمانی که سهام Ruchi سویا بودند relisted در ثبات نسبی بازار بورس — آن پیشی گیرد Marico با مسئولیت محدود در شرایط بازار capitalisation. در ژوئن 26, بازار capitalisation از Ruchi سویا بود در Rs 44,592 کرور در حالی که از Marico Ltd شد Rs 44,482 کرور. Ruchi سویا بود که در اوایل سال گذشته به دست آورد by Baba Ramdev را Patanjali آیورودا از طریق NCLAT برای 4,350 تومان کرور.

پس از بازسازی Ruchi سویا مکان برگزاری در انبار رفته است به طور قابل توجهی پایین در حالی که پروموتر برگزاری در حال حاضر در غرفه متناوب 99.03%. تحلیلگران نشان می دهد که ارزش واقعی این شرکت را تنها منعکس شود یک بار Baba Ramdev-led Patanjali گروه شروع به کاهش سهام خود در این شرکت و شناور های عمومی را افزایش می دهد. "برگزاری پروموتر گروه بیش از حد بالا است و زمانی که این روند معکوس این وضعیت ممکن است تغییر کند. من می خواهم برای جلوگیری از این سهام به عنوان ارزش به نظر می رسد بسیار بالا در مقایسه با بسیاری دیگر از خوب و پایدار شرکت" Vishal Wagh رئیس تحقیقات ثروت باد اورده نمونه کارها گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

اخبار مرتبط

پس relisting در ماه دسامبر این سال قیمت تومان 16.9 هر سهم را در قیمت سهام شاهد رشد بر خلاف هر گونه دیگر به اشتراک گذاری با وجود نوسان سهام در بازار دیده می شود این سال است. Ruchi سویا سهام در حال حاضر تجارت در Rs 1,507 هر سهم یک پرش از 8,818% در شش ماه. بازار کلاه Ruchi سویا نه فقط پیشی Marico اما حتی پنجاب بانک ملی و اتحادیه بانک مرکزی هند از بانک هایی که وام پول به Patanjali آیورودا برای خرید Ruchi سویا.

همانطور که از در حال حاضر عمومی سهام در Ruchi سویا می ایستد در صرف 0.97% با تنها 28 لاخ سهام. این شرکت را مجبور به افزایش عمومی سهام به 10 درصد در 18 ماه و سپس آن را بهبود بخشد تا 25٪. تحلیلگران که نمی جلد Ruchi سویا گفت که بالا پروموتر برگزاری و کم و شناور های عمومی کمک کرده تا سهم ساقه به طور قابل توجهی. Marico از سوی دیگر شده است مورد تحسین قرار گرفته توسط شرکت کنندگان در بازار برای آن انعطاف پذیر و نمونه کارها سهام جذب خرید امتیاز از شرکت کارگزاری Motilal Oswal.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن