در حال اجرا آنلاین کلاس ؟ مراحل شما می توانید برای محافظت از خود موسسه از حملات سایبری

این مهم به استقرار پیشرفته امنیت ایمیل که بلوک ایمیل های فیشینگ جلوگیری از از دست دادن داده ها رمز گذاری ایمیل

توسط HONARMANDKHABAR در 1 مرداد 1399
It’s critical to deploy advanced email security that blocks phishing emails, prevents data loss, encrypts email, and offers comprehensive protection against phishing.این مهم به استقرار پیشرفته امنیت ایمیل که بلوک ایمیل های فیشینگ جلوگیری از از دست دادن داده ها رمز گذاری ایمیل ارائه می دهد جامع حفاظت در برابر فیشینگ.

توسط Sunil Sharma

با بسیاری از موسسات پس از تصویب فرم های آنلاین یادگیری و آموزش آن نیز منجر به آنها را تبدیل شدن به طور فزاینده ای در معرض خطر جدید امنیت سایبر چالش است. در اینجا به برخی از چالش های است که موسسات آموزشی می توانید در صورت:

اخبار مرتبط

کلاهبرداری فیشینگ
ما در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در coronavirus مرتبط با کلاهبرداری فیشینگ و بنابراین شانس فیشینگ ایمیل ساخت راه خود را به صندوق از معلمان و مدیران و دانش آموزان است و به تبع آن بالا است. کارکنان باید با ارائه راهنمایی جامع است که اجازه می دهد تا آنها را به شناسایی این گونه ایمیل ها. این مهم به استقرار پیشرفته امنیت ایمیل که بلوک ایمیل های فیشینگ جلوگیری از از دست دادن داده ها رمز گذاری ایمیل ارائه می دهد جامع حفاظت در برابر فیشینگ.

پیشرفته و حملات مخرب
به عنوان دانش آموزان و معلمان صرف زمان بیشتری آنلاین در طول coronavirus مستندات آنها مستعد ابتلا به سهوا تبدیل شدن به قربانیان یک حساب تصاحب, توسط عمدی یا سردستی به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با cybercriminals به. این اجازه می دهد تا جنایتکاران برای ورود به مدرسه خود را در شبکه, راه اندازی یک ransomware حمله و کنترل حساس به دانشجو داده است.

کمبود ماهر آن امنیت کارکنان
این یک چالش منحصر به فرد به مدارس اما عدم ماهر آن کارکنان به خصوص برگ های یک شبکه مدرسه در معرض تهدید. مدارس می توانید پیدا کردن خود را با یک هل دادن امنیت شبکه, دستگاه, مدیریت, و پایانی سیاست های امنیتی. گزارش های انتقادی شناسایی مخاطره آمیز یا کاربران که ارائه اطلاعات بیشتر در مورد مقررات ممکن است اهرمی موثر است. این می تواند به یک فرصت برای بهره برداری از نقاط ضعف در زیرساخت های امنیت سایبر برای آلوده کردن شبکه.

در اینجا برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خود موسسه از حملات سایبری:

موفق تهدید پاسخ خدمات
داشتن یک تیم از کارشناسان امنیت سایبر در هیئت مدیره سرمایه گذاری در مدرسه خود ایمنی است. با خدمات یک تیم متخصص آنها را تحویل تهدید شکار و تشخیص و پاسخ خدمات 24/7. شما لازم نیست که به نگرانی در مورد لکه های مشکوک رفتار و یا اینکه خود را پیکربندی امنیت سایبر است که در نقطه چرا که تیم مدیریت تمام نیازهای امنیتی خود را برای موسسه.

استفاده از فایروال های امنیتی
برای حداکثر ایمنی مدارس باید به استقرار یک نسل بعدی فایروال است که تشخیص و بلوک ransomware در دروازه و همچنین جلوگیری از حرکت جانبی. فایروال که ارائه ساخته شده در پشتیبانی از IPsec و SSL VPN اتصال مدارس این گزینه را انتخاب کنید هر دو یا هر دو به صورت امن از راه دور اتصال. از طریق SD-WAN است که یکپارچه در یک فایروال مدارس از راه دور می توانید با اتصال به یکدیگر به صورت امن به اشتراک گذاری اطلاعات و دستیابی به کارایی و در دسترس بودن برای برنامه های کاربردی ابر.

آنتی ویروس و وب فیلتر
مگر اینکه خود شبکه ای از معلمان و دانش آموزان در حال استفاده از وی پی ان شما نیاز به اطمینان از ایمنی آنلاین از طریق وب سایت قوانین فیلترینگ که در حال تنظیم توسط خود سازمان است. از طریق استفاده از یک لایسنس آنتی ویروس, شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از دسترسی به وب سایت های نامناسب جلوگیری مخاطره آمیز از فایل های در حال دانلود و ارائه دسته پایگاه web filtering برای Chromebooks و دستگاه های iOS. فیشینگ نیز می تواند مانع از استفاده از پیشرفته endpoint protection فن آوری برای جلوگیری از حمله های زنجیره ای و predictively جلوگیری از چنین حملات امکانات نیز باید شامل اتوماتیک رول بازگشت به قبل از تغییر دولت اگر فایل های رمزگذاری شده هستند. این کمک خواهد کرد که حفاظت از داده ها اگر دانش آموزان و یا معلمان با استفاده از مدرسه-عرضه لپ تاپ یا زبانه.

نویسنده مدیر فروش Sophos هند و امریکا

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن