روسیه مخفیانه ارائه شده شبه نظامیان افغان نعمت برای کشتن نیروهای اطلاعاتی آمریکا می گوید

ایالات متحده به این نتیجه رسید ماه پیش که روسیه واحد که مرتبط است به ترور تلاش و دیگر عملیات های مخفی در اروپا

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

ایالات متحده به این نتیجه رسید ماه پیش که روسیه واحد که مرتبط است به ترور تلاش و دیگر عملیات های مخفی در اروپا در نظر گرفته شده برای بی ثبات غرب و یا انتقام گرفتن از turncoats بود مخفیانه ارائه پاداش برای موفقیت در حملات سال گذشته است.

داعش در عراق و سوریه و یا مسلح جنایی عناصر ارتباط تنگاتنگی با آنها بر این باور هستند که به جمع آوری برخی از فضل پول, مقامات گفت. بیست و آمریکایی کشته شده در جنگ در افغانستان در سال 2019 بود اما روشن نیست که قتل تحت سوء ظن است.

هوش پیدا شد و جریان را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید شورای امنیت ملی مورد بحث و بررسی این مشکل در جلسه بین در اواخر ماه مارس مقامات گفت. مقامات یک منو از گزینه های بالقوه — شروع با ساخت یک دیپلماتیک شکایت به مسکو و تقاضا است که آن را متوقف کند, همراه با پدیده یک سری از تحریم ها و دیگر امکان پاسخ اما کاخ سفید هنوز به authorise هر مرحله, مقامات گفت.

یک عملیات به incentivise کشتن آمریکایی و دیگر نیروهای ناتو خواهد بود قابل توجه و تحریک آمیز تشدید چه آمریکایی و مقامات افغان گفته اند که روسیه برای حمایت از طالبان و این اولین باری خواهد بود که روسیه واحد شناخته شده بود که هماهنگ حمله به سربازان غربی.

هر گونه درگیری با طالبان که منجر به کشته شدن سربازان آمریکایی نیز می تواند تشدید روسیه ترکیبی اصطلاح جنگ علیه ایالات متحده یک استراتژی میخواهد دشمنان از طریق ترکیبی از تاکتیک به عنوان حملات سایبری گسترش جعلی, اخبار و پنهانی و از طریق پست بشکند عملیات نظامی است.

کرملین نشده بود آگاه ساخته شده از این اتهامات گفت: دیمیتری Peskov مطبوعاتی وزیر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است. "اگر کسی به آنها باعث می شود ما پاسخ" Peskov گفت. یک سخنگوی طالبان نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال نظر.

سخنران در شورای عالی امنیت ملی پنتاگون وزارت امور خارجه و سازمان سیا کاهش یافته است به نظر.

مقامات آشنا با هوش نیست توضیح کاخ سفید به تاخیر در تصمیم گیری چگونه به پاسخ به اطلاعاتی در مورد روسیه است.

در حالی که برخی از نزدیک ترین مشاوران, مثل وزیر امور خارجه مایک Pompeo اند توصیه بیشتر افزایش تدابیر سیاست های روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن به اتخاذ انطباق موضع به سمت مسکو است.

در اجلاس سران در هلسینکی در سال 2018 تهمت به شدت پیشنهاد کرد که او معتقد است که پوتین انکار است که کرملین دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 با وجود گسترده توافق در درون ما هوش استقرار آن انجام داد. مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد یک لایحه اعمال تحریم های روسیه هنگامی که او آن را امضا و به قانون پس از کنگره تصویب آن را وتو ضد اکثریت. و او بارها و بارها اظهارات که تضعیف ناتو به عنوان سدی در برابر تهاجم روسیه در اروپا است.

مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به توصیف ظریف هوش و داخلی مذاکرات. آنها گفتند هوش شده است به عنوان یک درمان نزدیک برگزار راز اما دولت گسترش جلسات در مورد آن در این هفته — از جمله به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد آن با دولت بریتانیا که نیروهای در میان کسانی که گفته اند هدف قرار داده است.

هوش ارزیابی است که گفته می شود بر اساس حداقل در بخش, در بازجویی از دستگیر شبه نظامیان افغان و جنایتکاران. مقامات توصیف نیست مکانیک از عملیات مانند این که چگونه اهداف برداشت شد و یا چگونه پول دست به دست. این نیز روشن نیست که آیا روسیه در حال فعالان مستقر در داخل افغانستان و یا ملاقات با طالبان همتایان خود در جاهای دیگر.

وحی آمد به تمرکز در داخل برگ برنده دولت در یک ظریف و پریشان زمان. اگر چه مقامات جمع آوری اطلاعات پیش از آن در سال های بین, نشست در کاخ سفید صورت گرفت به عنوان coronavirus همه گیر شد تبدیل شدن به یک بحران و بخش هایی از این کشور تعطیل شد.

به عنوان تهمت به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر او می خواهد برای حمله به یک توافق صلح با طالبان برای پایان دادن به جنگ افغانستان.

هر دو آمریکایی و مقامات افغان قبلا متهم روسیه از تامین سلاح و حمایت های دیگر به طالبان است که به مقدار میخواهد فعالیت اگر چه روسیه مقامات دولتی را رد کرد و چنین ادعا می کند به عنوان "بیکار شایعات بی اساس" و بی اساس است.

"ما به اشتراک گذاشتن برخی از منافع خود با روسیه در افغانستان و وضوح آنها اقدام به تضعیف منافع ما به عنوان" ژنرال John W. نیکلسون جونیور فرمانده نیروهای آمریکایی در افغانستان در آن زمان گفت: در سال 2018 مصاحبه با بی بی سی.

هر چند نیروهای ائتلاف دچار موجی از مبارزه با تلفات آخر تابستان و اوایل پاییز تنها چند باید از آنجا کشته شده اند. چهار آمریکایی کشته شده در جنگ را در اوایل سال 2020 اما طالبان تا کنون در مورد حمله آمریکا به مواضع پس از یک مارس به توافق.

سربازان آمریکایی نیز به شدت کاهش می یابد و حرکت خود را در خارج از پایگاه های نظامی به دلیل coronavirus کاهش قرار گرفتن در معرض حمله است.

در حالی که مقامات گفته شد که اعتماد به نفس در مورد اطلاعاتی که از فعالان ارائه شده و پرداخت می شود نعمت به شبه نظامیان افغان برای کشتن آمریکایی ها آنها را بیشتر عدم قطعیت در مورد چگونگی بالا در دولت روسیه به عملیات مخفیانه بود مجاز و چه آن هدف ممکن است.

برخی از مقامات theorised که روس ها ممکن است به دنبال انتقام از نیروهای ناتو برای یک سال 2018 نبرد در سوریه است که در آن ارتش ایالات متحده به کشته شدن چند صد pro-سوریه نیروهای متعدد از جمله روسیه مزدوران آنها به عنوان پیشرفته در آمریکا پاسگاه. مقامات همچنین پیشنهاد کرد که روسها ممکن است تلاش برای از خط خارج کردن مذاکرات صلح به نگه داشتن ایالات متحده گرفتار در افغانستان است. اما این انگیزه همچنان تیره است.

مقامات در جریان این موضوع گفت: دولت در حال ارزیابی این عملیات به کاردست واحد 29155 یک بازوی نظامی روسیه در سازمان شناخته شده به طور گسترده ای به عنوان GRU. واحد مربوط به مارس سال 2018 عصب عامل مسمومیت در سالزبری انگلستان از سرگئی Skripal سابق GRU افسر که تا به حال کار کرده و اطلاعاتی بریتانیا و پس از آن پناهنده شد و دختر خود را.

غربی مقامات اطلاعاتی می گویند این واحد که در عمل برای بیش از یک دهه بوده است شارژ توسط کرملین با انجام یک کمپین به بی ثباتی غرب از طریق براندازی خرابکاری و ترور. در علاوه بر این به 2018 مسمومیت واحد شده بود و اقدام به کودتا در مونته نگرو در سال 2016 و مسمومیت از یک تولید کننده سلاح در بلغارستان یک سال پیش از آن.

آمریکا مقامات اطلاعاتی می گویند GRU شد در مرکز مسکو تلاش مخفیانه برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. در ماه قبل از آن انتخابات مقامات آمریکایی می گویند دو GRU cyberunits شناخته شده به عنوان 26165 و 74455 هک به حزب دموکرات سرور و سپس با استفاده از ویکی لیکس برای انتشار شرم آور ارتباطات داخلی.

در بخشی به دلیل آن تلاش شد با هدف کمک به شیب انتخابات در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع تهمت را از دست داده و مسائل مربوط به روسیه و پوتین آمده است تحت خاص موشکافی. ویژه مشاور تحقیقات نشان داده است که برگ برنده های کمپین استقبال مداخله روسیه و انتظار می رود برای بهره مندی از آن را در بر داشت اما شواهد کافی برای ایجاد آن است که همکاران خود را مشغول کرده بود در هر توطئه جنایی با مسکو است.

عملیات مربوط به واحد 29155 تمایل به بسیار خشن تر از آن مربوط به cyberunits. افسران خود را اغلب تزئین جانبازان نظامی با سال خدمات و در برخی موارد آشنایی به اتحاد جماهیر شوروی شکست خورده جنگ در افغانستان در دهه 1980 ، هرگز قبل از واحد بوده است متهم به سازماندهی حمله به سربازان غربی اما مقامات در جریان عملیات خود را می گویند آن فعال بوده است در افغانستان برای سال های بسیاری است.

هر چند روسیه اعلام کرد طالبان یک سازمان تروریستی در سال 2003 روابط بین آنها شده است گرم شدن کره زمین در سال های اخیر است. طالبان را در سفر به مسکو برای مذاکرات صلح با دیگر برجسته افغان از جمله رئیس جمهور پیشین حامد کرزی ، در این مذاکرات را حذف نمایندگان از دولت فعلی افغانستان به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که از ایالات متحده و در زمان به نظر می رسید به کار در crosscurrents با تلاش های آمریکا برای پایان دادن به جنگ است.

افشای آید در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و او را دعوت پوتین به نشست توسعه یافته از گروه هفت سازمان ملل, اما تنش بین آمریکا و روسیه ارتش های در حال اجرا ،

در چند قسمت اخیر در بین المللی خاک و حریم هوایی از سواحل آلاسکا به دریاهای سیاه و مدیترانه مبارزه با هواپیما از هر کشور درهم برای رهگیری هواپیماهای نظامی از دیگر.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

آخرین مطالب