اطلاعاتی روسیه آژانس های فشار دروغ در همه گیر

روسیه اطلاعات نظامی شناخته شده به عنوان GRU استفاده کرده است روابط خود با دولت روسیه مرکز اطلاعات InfoRos و وب

توسط HONARMANDKHABAR در 9 مرداد 1399

روسیه اطلاعات نظامی شناخته شده به عنوان GRU استفاده کرده است روابط خود با دولت روسیه مرکز اطلاعات InfoRos و وب سایت های دیگر برای فشار به زبان انگلیسی با دروغ و تبلیغات در مورد این بیماری همه گیر مانند تقویت نادرست چینی استدلال که این ویروس ایجاد شده توسط ارتش ایالات متحده و مقالات است که گفت: روسیه کمک های پزشکی می تواند به ارمغان بیاورد جدید تنش زدایی با واشنگتن است.

به دروغ تلاش های پالایش از آنچه که روسیه در تلاش برای انجام در سال 2016. جعلی حساب های رسانه های اجتماعی و رباتها مورد استفاده توسط اینترنت تحقیقات آژانس و دیگر روسیه-حمایت از گروه های به تقویت غلط مقالات ثابت کرده اند که نسبتا آسان به مهر. اما آن را بسیار دشوار است برای جلوگیری از انتشار این مقالات که به نظر می رسد در وب سایت که به نظر می رسد مشروع با توجه به خارج از کارشناسان.

"روسیه و سازمان های اطلاعاتی در حال گرفتن بیشتر نقش مرکزی در دروغ تلاش است که روسیه در حال حاضر هل دادن" گفت: Laura Rosenberger, مدیر اتحاد برای تامین دموکراسی است. "این است که نیروی بلانت" از عملیات نصب توسط اینترنت تحقیقات آژانس.

دو مقامات آمریکایی توصیف کرد که به تازگی محرمانه اطلاعاتی را در زمینه ارائه گزارش در مورد فعالیت های GRU و SVR مسکو معادل سیا. آنها در مورد اطلاعات در خواست نامش فاش نشود.

هفته گذشته مقامات امنیتی هشدار داد در مورد روسیه و ایران در تلاش برای دخالت در انتخابات. در حالی که دموکرات ها انتقاد هشدار برای کمبود جزئیات مقامات وعده داده شده به انتشار اطلاعات بیشتر.

در حالی که دروغ تلاش های مشخص شده توسط مقامات ایالات متحده روز شنبه متمرکز شده بود در گیر محققان امنیتی گفت: روسیه همچنان به فشار دروغ در موضوعات مختلف.

دولت اتهامات آمد و به عنوان Mandiant تهدید هوش بخشی از امنیت سایبری FireEye شرکت گزارش داد که آن را تا به حال شناسایی موازی تاثیر مبارزات انتخاباتی در اروپای شرقی در نظر گرفته شده برای بی اعتبار کردن سازمان پیمان آتلانتیک شمالی از جمله دروغ در مورد کوروناویروس. در حالی که گزارش Mandiant نیست به طور خاص نام روسیه و سازمان های اطلاعاتی آن اشاره کرد که کمپین "تراز وسط قرار دارد با منافع امنیتی" در تلاش برای تضعیف ناتو فعالیت است.

Facebook آغاز شده است برچسب داستان است که به نظر می رسد دولت تحت حمایت سایت های خبری مانند RT و Sputnik. اما از آن است که سخت تر برای رسانه های اجتماعی شرکت ها برای شناسایی و برچسب اخبار مقالات که نوشته شده در توطئه فکر سایت به گفته کارشناسان.

بسیاری از قطعات ایجاد شده توسط اطلاعاتی روسیه منتشر شد در InfoRos یک سایت تحت کنترل دولت روسیه و OneWorld.مطبوعات یک اسمی سایت مستقل است که مقامات ایالات متحده گفت: تا به حال روابط به GRU. مقامات آمریکایی گفت: سایت های دیگر مانند GlobalResearch.ca به طور منظم تقویت GRU تبلیغات اما مقامات به طور مستقیم مرتبط با آن به هوش.

مقامات دولت ایالات متحده عمدتا توصیف دروغ بر همه گیر اما آنها نیز مشخص شده روابط بین روسیه و هوش و یک مخزن فکر می کنم که تا به حال مقالات منتشر شده در سیاست است.

استراتژیک فرهنگ پایه و اساس است که کارگردان یکی دیگر از اطلاعاتی روسیه آژانس SVR با توجه به دو مقامات آمریکایی. بنیاد و روابط خود را با اطلاعاتی روسیه نیز در حال بررسی توسط FBI, با توجه به رسمی دیگر.
در پایه و اساس انتشار یک مقاله انتقادی از ساناز فورکوش سابق مقامات دولت اوباما که از دست یک مسابقه اولیه در ماه ژوئن در نیویورک برای یک صندلی در کنگره است.

فورکوش گفت: روسها در ادامه به تکرار تلاش های خود را از سال 2016 به تلاش برای نفوذ در انتخابات.

"آنها می خواهند برای ایجاد مخالفت و کاهش اعتماد به نفس در میان آمریکایی ها در دموکراسی ما و دموکراسی نگاه بد در سراسر جهان," او گفت:. "آنها می خواهند برای جلوگیری از افرادی که سخت در روسیه از آمدن به قدرت است."

مایکل Averko یک عامل بنیاد بازگشت نیست یک درخواست برای نظر اما او در گفت های اخیر ایمیل انبوه به خبرنگاران گفت که او تا به حال شده است بازدید توسط اف بی آی است. Averko گفت: او گفت: FBI است که او نمی دانم در مورد هر گونه روابط بین بنیاد و هوش, اما که او شک آنها وجود داشته است.

پس از انتشار این مقاله OneWorld.مطبوعات با صدور بیانیه ای گفت: هر گونه اتهام که در آن کار می کرد برای اطلاعاتی روسیه شد "مطلقا نادرست است." "به بهترین دانش ما" همکاران خود شده اند متهم به جرایم برای همکاری با هر سازمان اطلاعاتی خارجی ،

بدون شواهد OneWorld.مطبوعات ادعا کرد که این اتهامات در مورد اطلاعاتی روسیه را تبلیغ تلاش بودند که توسط مقامات که با هدف صدمه زدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس. "همه در سراسر جهان می داند که برخی از اعضای 'دولت' خود خنجر را برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود رئيس جمهور است و حتی گفت به همان اندازه در موارد بی شماری ،

آمریکا مقامات اطلاعاتی گفت: GRU جنگ روانی واحد شناخته شده به عنوان واحد 54777 یا 72 ویژه مرکز خدمات در پشت این تبلیغات مبارزات بودند که اغلب ابداع مبهم مسکو نقش مهمی در ایجاد آنها. یک سال 2018 در گزارش واشنگتن پست مرتبط InfoRos به GRU واحد 54777.

ما گزارش های اطلاعاتی را شناسایی دو روس دنیس V. Tyurin و الکساندر G. Starunskiy با روابط به GRU که مطمئن شوید که پیام و دروغ پیش نویس توسط مقامات امنیتی تحت فشار قرار دادند توسط InfoRos و در InfoBrics.org و OneWorld.را فشار دهید.

مقامات روسیه را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

Tyurin و Starunskiy این مقامات آمریکایی گفته بودند در اصل درگیر در یک نوع از اطلاعات شویی, شبیه به پول شویی. آنها را به پیام ها از هوش و گسترش آنها در InfoRos, OnePress و یا وب سایت دیگر.

مواد ایجاد شده توسط GRU است و سپس توسط وب سایت های دیگر است که بیشتر گسترش آن است. این وب سایت ها اغلب در حاشیه صفحات وب در حالی که برخی مانند تحقیقات جهانی باید زیر قابل توجه آمریکا, مقامات گفت.

داستان تحت فشار قرار دادند و با هوش به نظر می رسد نوشته شده توسط زبان مادری انگلیسی و نمی ایستادگی کردن به عنوان محصولات از نفوذ خارجی در مبارزات انتخاباتی آمریکا, مقامات گفت.

از اواخر ماه مه تا اوایل ماه جولای در حدود 150 مقاله در مورد بیماری همه گیر شد منتشر شده توسط سازمان های اطلاعاتی روسیه-حمایت, تلاش, آمریکا, مقامات گفت.

OneWorld منتشر قطعات مورد چگونه همه گیر شد یک آزمایش دستکاری در جهان است. InfoRos و همچنین Tass آژانس خبری چاپ مقاله گفت که ایالات متحده با استفاده از همه گیر برای تحمیل دیدگاه خود را از جهان, به گفته مقامات آمریکایی. InfoBrics.org انتشار گزارش در مورد پکن مشاجره که کروناویروس در اصل یک آمریکایی سلاح بیولوژیکی.

در حالی که سایت های خاص ممکن است دریافت مقدار ترافیک مقامات آمریکایی بر این باورند که دروغ نوشته شده توسط روسیه اطلاعات نظامی تقویت شده و گاهی به عمد و گاهی ناخواسته.

ردیابی تاثیر دروغ دشوار است. در حالی که اسناد و مدارک به سرقت رفته و منتشر شده توسط سازمان های اطلاعاتی تا به حال یک اثر مهم در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده آمریکا رسانه های اجتماعی پست به نظر نمی رسد به شده است به عنوان مهم.

اما تبلیغات و دروغ منتشر شده در جایگزین سایت های خبری مانند OneWorld یا تحقیقات جهانی ممکن است بیشتر کشش برخی از محققان بر این باورند.

"آنچه که ما را دیده اند از GRU عملیات اغلب رسانه های اجتماعی جزء فلاپ اما روایت محتوایی که آنها در نوشتن به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده تر از طریق طاقچه رسانه اکوسیستم گفت:" رنه DiResta یک مدیر پژوهش در دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه که مورد مطالعه قرار GRU و InfoRos روابط و تبلیغات کار می کنند.

اتحادیه اروپا DisinfoLab مستقل سازمان غیر انتفاعی است که قبلا مرتبط OneWorld, InfoRos و فرانسه-زبان سایت به تبلیغات روسیه در تلاش است. برخی از این دروغ محور سربازان متفقین پخش coronavirus اتهامات مشابه به کسانی که در گزارش Mandiant.

Mandiant به نام تهدید گروه آن را در بر داشت: "کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد" از آن با تکیه بر اخبار نادرست مقالات و یا ساخته شده تا حرف و نقل است که به نظر می رسد به سرچشمه با سیاستمداران محلی و یا مقامات نظامی. این تکیه در مقالات نوشته شده توسط آنچه که از آن به نام "حداقل 14 اصیل personas" به معنی خبرنگاران و یا نویسندگان وبلاگ که اختراع شد توسط سازندگان تاثیر مبارزات انتخاباتی. مقالات منتشر شده توسط نرم افزار-سایت های روسی مانند TheDuran.com که مقامات اطلاعاتی آمریکا نیز بررسی شده است.

در یک مثال ساختگی نامه ارائه شده به عنوان نوشته شده توسط دبیر کل ناتو, Jens Stoltenberg, تداوم این ادعا نادرست است که این ائتلاف در حال برنامه ریزی برای ترک لیتوانی به عنوان اپیدمی گسترش یافته است. یکی دیگر از قسمت های درگیر محلی لیتوانیایی اخبار سایت که هک شد و مهاجمان ارسال شده مقاله ای که به دروغ ادعا کرد که سربازان آلمانی در حال تخریب یک گورستان یهودیان در کاوناس یک شهر مرکزی در لیتوانی.

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب