رای دهندگان روسی, روشن, راه برای پوتین به حکومت تا 2036

مسکو جولای 2 ابدی جمهور ؟ روس ها باز درب به ولادیمیر پوتین ماندن در قدرت تا 2036 با رای اکثریت برای تغییر

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399

مسکو جولای 2

ابدی جمهور ؟

روس ها باز درب به ولادیمیر پوتین ماندن در قدرت تا 2036 با رای اکثریت برای تغییر قانون اساسی است که اجازه خواهد داد که او را برای اجرای دوباره برای رئیس جمهور دو بار اما منتقدان گفت: نتیجه بود جعل در مقیاس صنعتی.

نتایج رسمی منتشر شده در پنج شنبه پس از 99.9 درصد از آراء شده بود شمارش نشان داد که سابق KGB افسر که حکومت روسیه برای بیش از دو دهه به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر بود و به راحتی برنده این حق را برای اجرا به صورت دو شش ماه شرایط پس از یک جریان به پایان می رسد در سال 2024.

ولادیمیر پوتین

این بدان معناست که پوتین, 67, حکومت می تواند تا سن 83.

کمیسیون مرکزی انتخابات گفت: 78 درصد از آرای شمارش شده در سراسر جهان بزرگترین کشور حمایت کرده بود تغییر قانون اساسی است. فقط بیش از 21 درصد بود و علیه آن رای دادند.

الا Pamfilova رئیس این کمیسیون گفت که این رای شده بود و شفاف است که مقامات در حال انجام همه چیز را برای اطمینان از یکپارچگی آن است.

سیاستمدار مخالف پوتین تا به حال نمایش های مختلف و به نام رای نامشروع و غیر قانونی نشان می دهد طراحی شده برای legalise ریاست جمهوری پوتین برای زندگی است.

"ما هرگز به رسمیت شناختن این نتیجه" Navalny گفت: حامیان در یک ویدیو. —رویتر

مسکو را انکار می کند و تهیه اسلحه به طالبان

روسیه وزارت امور خارجه روز پنج شنبه گفت که مسکو هرگز تحویل سلاح به جنبش طالبان در افغانستان و مقابله با ما را ندارد. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن