روسیه بازدارنده هسته ای سیاست: پوتین تایید استفاده از سلاح های اتمی در پاسخ به معمولی حملات

آمریکا و روسیه روابط دو کشور در پس از جنگ سرد پایین در طول بحران اوکراین, اتهامات روسیه دخالت آمریکا در انتخاب

توسط HONARMANDKHABAR در 13 خرداد 1399
آمریکا و روسیه روابط دو کشور در پس از جنگ سرد پایین در طول بحران اوکراین, اتهامات روسیه دخالت آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و تفاوت های دیگر. (رویترز)

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز سه شنبه تایید روسیه بازدارنده هسته ای سیاست است که اجازه می دهد تا او را به استفاده از سلاح اتمی در پاسخ به معمولی اعتصاب با هدف قرار دادن ملت مهم دولتی و نظامی زیرساخت ها است.

از جمله عدم حمله هسته ای به عنوان ممکن است باعث اتمی روسیه تلافی این سند به نظر می رسد برای ارسال یک سیگنال هشدار به آمریکا. جدید گسترش عبارت نشان دهنده نگرانی روسیه در مورد توسعه آینده نگر سلاح است که می تواند به واشنگتن توانایی دست کشیدن از کلید دارایی های نظامی و دولتی امکانات و بدون توسل به سلاح های اتمی.

اخبار مرتبط

در خط با روسیه دکترین نظامی جدید سند تعهد که این کشور می تواند با استفاده از سلاح های هسته ای در پاسخ به یک حمله هسته ای و یا پرخاشگری مربوط به سلاح های متعارف که "تهدید موجودیت".

اما سند سیاست در حال حاضر نیز ارائه می دهد یک شرح مفصل از شرایط است که می تواند باعث استفاده از سلاح های هسته ای. آنها عبارتند از: استفاده از سلاح های هسته ای یا دیگر سلاح های کشتار جمعی علیه روسیه و یا متحدان آن و حمله به دشمن با سلاح های متعارف که کشور را تهدید می کند وجود دارد.

علاوه بر آن سند در حال حاضر می گوید که روسیه می تواند با استفاده از زرادخانه های هسته ای خود را اگر آن را "اطلاعات قابل اعتماد" در مورد رونمایی از موشک های بالستیک هدف قرار دادن خاک خود یا متحدان آن و همچنین در مورد "دشمن تاثیر بسیار مهم دولت و یا امکانات نظامی فدراسیون روسیه به نا توانی است که می تواند در نتیجه عدم اقدام تلافی جویانه نیروهای هسته ای".

آمریکا و روسیه روابط دو کشور در پس از جنگ سرد پایین در طول بحران اوکراین, اتهامات روسیه دخالت آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و تفاوت های دیگر.

در سال گذشته هر دو مسکو و واشنگتن انصراف از سال 1987 Intermediate-range Nuclear Forces پیمان. تنها آمریکا و روسیه در کنترل سلاحهای هستهای توافق هنوز ایستاده است شروع جدید پیمان امضا شده در سال 2010 توسط باراک اوباما و دیمیتری مدودف.

پیمان محدودیت های هر کشور به بیش از 1,550 مستقر کلاهک هسته ای و 700 مستقر موشک ها و بمب افکن ها و پیش بینی های فراگیر در سایت بازرسی به منظور بررسی انطباق.

روسیه پیشنهاد کرده است به گسترش این شروع جدید که منقضی می شود در ماه فوریه سال 2021 در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار قرار دادند برای کنترل سلاح پیمان که همچنین شامل چین است. مسکو توصیف کرده است که ایده خام اشاره در پکن امتناع از مذاکره هر معامله را کاهش دهد که خود را بسیار کوچکتر زرادخانه هسته ای.

در تماس با اعضای شورای امنیت بیش از آخر هفته به پوتین هشدار داد که شروع جدید پیمان موظف است به پایان می رسد اما "مذاکرات در که مسئله بسیار مهم است, مهم است نه فقط برای ما بلکه برای کل جهان شکست خورده اند برای شروع".

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن