روسیه پوتین: کاهش تدریجی از coronavirus مستند با وجود افزایش موارد

پوتین در یک سخنرانی تلویزیونی در سراسر کشور آدرس, گفت که از روز سه شنبه او شروع به بلند کردن محدودیت های که تا

توسط HONARMANDKHABAR در 22 اردیبهشت 1399

پوتین در یک سخنرانی تلویزیونی در سراسر کشور آدرس, گفت که از روز سه شنبه او شروع به بلند کردن محدودیت های که تا به حال بسیاری از مردم مجبور به کار از خانه و کسب و کار به طور موقت نزدیک است.

او پرده برداری جدید حمایت از اقدامات برای کسب و کار و برای خانواده ها با فرزندان است که باید دیده معیشت خود را ویران کرد. او گفت: بیکاری دو برابر شده بود به 1.4 میلیون نفر در یک ماه و او می خواست به سعی کنید به آن را متوقف کند فزاینده بالاتر است.

رهبر روسیه تاکید کرد که لغو محدودیت تدریجی خواهد بود و این مناطق منحصر به فرد در جهان بزرگترین کشور نیاز به خیاط رویکرد خود را به تغییر شرایط محلی. مسکو به عنوان مثال گفته است آن را نگه دارید خود را مستند اقدامات در محل تا زمانی که ممکن است 31.

توده ها هنوز هم ممنوع شود گفت: پوتین و روس ها با سن 65 سال و یا بیش خواست به ماندن در خانه و حتی به بخش های خاصی از کبود اقتصاد مانند ساخت و ساز و کشاورزی اجازه داده شد به راه اندازی مجدد کار کند.

"همه (coronavirus-مرتبط) اقدامات ما گرفته شده به ما اجازه می دهد به حرکت به مرحله بعدی در مبارزه با این بیماری همه گیر و شروع یک مرحله به مرحله بلند کردن اجسام از مستند محدودیت های روسیه ،

که ورزش انجام می شود نیاز به دقت و در انطباق کامل با جدید بالاتر از استانداردهای ایمنی او اضافه شده است.

"ما نباید اجازه دهند که یک شکست و یک عقبگرد موج جدیدی از این بیماری همه گیر و افزایش عوارض جدی است. یک بار دیگر وجود نخواهد داشت سریع بلند کردن اجسام از محدودیت. آن را به زمان قابل توجهی را," او گفت:.

پوتین صحبت شد پس از تعداد موارد جدید از رمان coronavirus افزایش رکورد روزانه به مقدار 11,656 ساخت رسمی شمارش 221,344. تنها انگلیس و اسپانیا و ایالات متحده ثبت کرده اند بیشتر موارد.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز همچنین گزارش 94 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن کلی مرگ و میر به 2,009. رسمی مرگ و میر همچنان بسیار پایین تر از در بسیاری از کشورها چیزی کرملین منتقدان تردید است.

اطلاعات رسمی منتشر شده در روز جمعه نشان داد مسکو گزارش داد 18 درصد مرگ و میر بیشتر در ماه آوریل سال جاری نسبت به ماه مشابه در سال 2019 بالا بردن احتمال این که رسمی مرگ و میر از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس به طور جدی طلب بخشایش تاثیر.

مقامات دولتی نسبت به کاهش تلفات و افزایش و تعداد زیادی از موارد به گسترده تست برنامه که تحت آن آنها می گویند 5.6 میلیون آزمایشات انجام گرفته است.

که آنها می گویند اجازه داده است و پزشکان به سرعت شناسایی افرادی که نیاز به مراقبت های پزشکی و مطمئن شوید که آنها آن را دریافت و در یک مد به موقع.

پوتین روز دوشنبه شکایت کرده است که منظور او داده بود برای خط مقدم کادر پزشکی برای دریافت پرداخت های اضافی برای کار خود را به حال انجام نشده توسط همه مناطق و به آنها چهار روز به پیروی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب