Sachin خلبان توییتهایی اصرار مردم برای حمایت از آسام بیهار قربانیان سیل

"افکار و دعاهای من با تمام کسانی که در خانواده های آسیب دیده از آسام و بیهار سیل. بیش از 68 زندگی را از دست دا

توسط HONARMANDKHABAR در 29 تیر 1399
Sachin Pilot, Assam floods, Bihar flood victims, bihar floods, ashok gehlot, Ashok Gehlot government, congress, bjp, latest news on sachin pilot"افکار و دعاهای من با تمام کسانی که در خانواده های آسیب دیده از آسام و بیهار سیل. بیش از 68 زندگی را از دست داده & 3.6 میلیون نفر را تحت تاثیر قرار در آسام تنهایی" خلبان توییتی. (فایل عکس: IE)

سابق راجستان معاون وزیر Sachin خلبان در روز شنبه به دادگاه تجدید نظر به همه سرخپوستان برای پیوستن به تلاش در کمک به حمایت از کسانی که تحت تاثیر قرار به دلیل سیل در آسام و بیهار. خلبان درخواست تجدید نظر می آید در میان مواج طوفان سیاسی در راجستان که در آن او اعلام کرد باز شورش علیه Ashok Gehlot دولت است. خلبان اخراج شد به عنوان معاون وزیر و دولت رئیس کنگره در اوایل این هفته.

"افکار و دعاهای من با تمام کسانی که در خانواده های آسیب دیده از آسام و بیهار سیل. بیش از 68 زندگی را از دست داده & 3.6 میلیون نفر را تحت تاثیر قرار در آسام تنهایی" خلبان توییتی. "من درخواست تجدید نظر به همه سرخپوستان به گرد هم می آیند عضویت در تلاش برای کمک به حمایت از کسانی که تحت تاثیر در این سیل موقعیت," او گفت:.

اخبار مرتبط

توییت توسط خلبان برای اولین بار خود را در چهار روز. او در آخرین توییت شد و در جولای 14 روز او اخراج شد از هر دو پست. به زودی پس از حذف به عنوان راجستان معاون وزیر و PCC رئیس خلبان در روز سه شنبه گفته بود: "حقیقت را می توان لرزاند و نه شکست".

بعد از آن شب خلبان بود پرسیدم صمیمانه تشکر و قدردانی از همه کسانی که آمده اند در حمایت از من است." خلبان دارای پشتیبانی از 18 MLAs. کمی وجود دارد اخبار خلبان اردوگاه. در حالی که سابق PCC رئیس شده است سکوت وجود دارد کمی اطلاعات در مورد محل نگهداری او و کسانی که از MLAs که سوار شورش با او.

آنها تا به حال شده است در یک رفت و آمد مکرر در هاریانا تا جمعه شب هنگامی که راجستان عملیات ویژه گروه رسیده برای نمونه صدای خود را اما نمی تواند آنها را تامین کند. برخی از رهبران کنگره گفته است که آنها تا به حال گرفته شده است به یکی دیگر از BJP حکومت دولت اما هیچ کس کاملا مطمئن شوید.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب