Ayushman بهارات: COVID-19 می تواند یک فرصت برای سرعت بخشیدن به طرح می گوید که رئیس

من می دانم که وجود دارد بسیار قوی تعهد از دولت برای سرعت بخشیدن به اجرای Ayushman بهارات Ghebreyesus گفت: در ط

توسط HONARMANDKHABAR در 17 خرداد 1399
من می دانم که وجود دارد بسیار قوی تعهد از دولت برای سرعت بخشیدن به اجرای Ayushman بهارات Ghebreyesus گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو در روز جمعه.

این COVID-19 همه گیر است که چالش های ارائه شده برای چندین سازمان ملل می تواند یک فرصت برای هند برای سرعت بخشیدن به بیمه بهداشت و درمان طرح Ayushman بهارات به خصوص با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی اولیه که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته است. که مدیر کل Ghebreyesus شد در پاسخ به یک سوال در COVID-19 وضعیت در هند که در آن تعدادی از coronavirus موارد به سرعت در حال افزایش. هند رفت و گذشته ایتالیا روز جمعه برای تبدیل شدن به ششم بدترین ضربه ملت COVID-19 بیماری همه گیر.

هند شاهد یک رکورد تک-بعد پرش از 9,887 coronavirus موارد و 294 مرگ و میر در شنبه هل دادن عفونت در سراسر کشور شمارش به 2,36,657 و مرگ و میر به 6,642 با توجه به وزارت بهداشت. "البته COVID بسیار مایه تاسف است و آن را به چالش کشیدن برای بسیاری از کشورها است اما ما باید به دنبال فرصت های بیش از حد. به عنوان مثال برای هند, این می تواند یک فرصت برای سرعت بخشیدن به Ayushman بهارات به خصوص با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی اولیه. من می دانم که وجود دارد بسیار قوی تعهد از دولت برای سرعت بخشیدن به اجرای Ayushman بهارات و با مراقبت های بهداشتی اولیه و تعامل جامعه من فکر می کنم ما واقعا می تواند به نوبه خود جزر و مد Ghebreyesus گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو در روز جمعه.

اخبار مرتبط

Ayushman بهارات بزرگترین بیمه سلامت طرح و راه اندازی شده توسط دولت نارندرا در سال 2018 است. ماه گذشته مودی گفته بود که تعداد افرادی که بهره مند از این طرح عبور از یک کرور علامت گذاری به عنوان.

این طرح با هدف پوشش بیش از 500 میلیون ذینفع و با ارائه پوشش 500,000 تومان در هر خانواده در هر سال است. با اشاره به Ayushman بهارات طرح Ghebreyesus اضافه شده که با استفاده و سرعت تا آنچه را آغاز کرده است در واقع می تواند کمک در هند و این چیزی است که بسیار سپاسگزار راستی وقتی Ayushman بهارات آغاز شده است. و این می تواند یک فرصت بسیار خوب است در واقع برای آزمایش و افزایش سرعت و استفاده از آن واقعا در مبارزه با این بیماری همه گیر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب