صلاح دو در برایتون نگه می دارد لیورپول در پیگیری برای ثبت امتیاز

یورگن Klopp طرف شد 2-0 در عرض هشت دقیقه پس از برایتون پرداخت می شود به شدت به صورت درهم و برهم کار در تلاش خود

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399

یورگن Klopp طرف شد 2-0 در عرض هشت دقیقه پس از برایتون پرداخت می شود به شدت به صورت درهم و برهم کار در تلاش خود را به بازی توپ را از پشت.

Naby Keita سرقت دیوی Propper و تضعیف توپ را به صلاح است که با اطمینان سوار صفحه اصلی برای باز کردن نمره در ششمین دقیقه است.

دو دقیقه بعد و برایتون گرفتار شده بودند دوباره لیورپول را با فشار دادن این زمان صلاح راه اندازی جردن هندرسون که به پایان رسید با یک درایو کامل است.

گراهام پاتر تیم کشیده هدف پشت در سکته مغزی از حاصل کار دو تیم با Leandro Trossard جارو خانه اولین بار شات پس از دقت عبور از طارق Lamptey.

برایتون که بهبود خوبی از خود ضعیف شروع باید سطح کشیده شده در ساعت زمانی که توپ سقوط به تنهایی دن سوختگی در پشت پست اما او موفق به تست Alisson با یک اتصال ضعیف.

مصر صلاح پیچیده پیروزی لیورپول را 30th در 34 بازی فصل را با یک خوبی زاویه دار در نزدیکی پست هدر از یک نوسانی اندی رابرتسون گوشه.

لیورپول نیاز به نه امتیاز از چهار بازی باقی مانده برای تضمین بالاترین امتیاز مجموع در لیگ برتر در فصل جاری رکورد تعیین شده توسط Manchester City که انباشته 100 امتیاز در سال 2018 است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب