حقوق و مزایای کارکنان مبارزه برای به دست آوردن زندگی می کنند و حتی پس از باز کردن; تنها 5.5 درصد از حقوق و مزایای شغل بازگشت

نزدیک به 1.8 کرور حقوق و مزایای کارکنان خود را از دست داده مشاغل در ماه های آوریل و مه به ترتیب وجود دارد بازی

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399
jobs, employment, employment rate, salaried employees, migrant labourers, tradersنزدیک به 1.8 کرور حقوق و مزایای کارکنان خود را از دست داده مشاغل در ماه های آوریل و مه به ترتیب وجود دارد بازیابی تنها 39 لاخ حقوق و مزایای شغل در ماه ژوئن. (انتخاب تصویر)

به عنوان هند به تدریج مراحل به خارج از کشور مستند و مشاغل از دست رفته بازگشت حقوق و مزایای کارکنان هنوز در حال مبارزه برای به دست آوردن یک زندگی. پس از مودی دولت تحمیل مستند محدودیت در آخرین هفته از ماه مارس 12.2 کرور شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است. بعد از آن به عنوان محدودیت کاسته 2.1 کرور مشاغل آمد در ماه مه و 7 کرور مشاغل بازگشت و در ماه ژوئن سال 2020 به گفته مرکز نظارت بر اقتصاد هند (CMIE). اما از 7 کرور شغل است که بازگشت در ماه ژوئن تنها 5.5 درصد برای حقوق و مزایای کارکنان حتی به عنوان حقوق و مزایای شغل به حساب 21.3 درصد از تمام مشاغل.

نزدیک به 1.8 کرور حقوق و مزایای کارکنان خود را از دست داده مشاغل در ماه های آوریل و مه به ترتیب وجود دارد بازیابی تنها 39 لاخ حقوق و مزایای شغل در ماه ژوئن است که بالاترین افزایش در مشاغل. CMIE اضافه شده است که این مهم است که کیفیت شغل و همچنین بهبود در سرعت یکسان و اگر نه بهتر سرعت از دیگر انواع مشاغل.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: 12 میلیارد دلار ارزش واردات چین تحت حکومت لنز; گمرکی ممکن است پیاده

از این سطح حدود 23.5 درصد در ماه های مارس و آوریل نرخ بیکاری به طور قابل توجهی بهبود یافته و به حدود 11 درصد در ماه ژوئن. از 7 کرور مشاغل آمد که در ماه ژوئن 4.45 کرور بودند کسانی که از معامله گران کوچک و دستمزد کارگران است که نشانگر است که بیش از 63 درصد از مشاغل که آمد بودند از اشکال غیر رسمی اشتغال است. برای معامله گران کوچک و دستمزد کارگران آن است که نسبتا آسان تر برای به دست آوردن اشتغال به عنوان آنها اساسا خود اشتغالی. اما لازم است که درآمد خود را بیش از حد دوباره بجای اول برگشتن به قبل از تاج سطوح.

در ضمن شغل در کشاورزی شده اند به طور مداوم در حال افزایش و حتی به عنوان انواع شغل های از دست داده شده است در طول مستند. با کمال تعجب میزان افزایش در کشاورزی شغل افزایش یافته است بیش از حد. در ماه مه, اشتغال در کشاورزی افزایش 14 لاخ در ماه, در حالی که آن را به ضرب گلوله توسط 1.2 کرور روپیه در ماه ژوئن بیش از ممکن است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب