Samsung Galaxy جوانه+: بزرگ صوتی به صورت on-the-go کاربران

همه جدید قابل تنظیم قابلیت های لمسی در گلکسی جوانه+ اجازه می دهد تا کاربران را به ماندن در کنترل حتی بدون گوشی

توسط HONARMANDKHABAR در 18 خرداد 1399
همه جدید قابل تنظیم قابلیت های لمسی در گلکسی جوانه+ اجازه می دهد تا کاربران را به ماندن در کنترل حتی بدون گوشی های هوشمند خود را در دست.

اگر شما علاقه مند هستند از موسیقی خوب (جریان از یک تلفن همراه) و یا معتاد به گوش دادن به موسیقی در حالی که عرق کردن آن و سپس کهکشان جوانه+ برای شما هستند. شامل پیشرفته بلندگو و میکروفون, تکنولوژی همه روزه باتری و جدید, تنظیم, صدا, کنترل و اتصالات گزینه های کهکشان جوانه+ اجازه می دهد تا کاربران برای لذت بردن از با کیفیت استودیو صوتی در شرایط خود. به حرف من گوش دادن تجربه رشد می کند منیفولد اگر شما جفت آن را با یک کهکشان تلفن.

سامسونگ کهکشان جدید جوانه+ طراحی شده برای ارائه مناسب ترین و با کیفیت بالا تجربه گوش دادن است. بسیار راحت برای پوشیدن صوتی دستگاه جوانه+ 11 دقیقه از زمان بازی (شما می توانید با دوبار که به 22 ساعت فقط با قرار دادن آنها در 270mAh شارژ بی سیم مورد – مناسب برای بر روی بروید گوش دادن), 2-way speakers برای غنی صدا سه میکروفون برای روشن شدن تماس صوتی و Qi سازگار شارژ بی سیم.

اخبار مرتبط

همه جدید قابل تنظیم قابلیت های لمسی در گلکسی جوانه+ اجازه می دهد تا کاربران را به ماندن در کنترل حتی بدون گوشی های هوشمند خود را در دست. یک شیر آب تک می توانید مکث بازی و یا موسیقی دو ضربه بزنید می توانید جست و خیز به آهنگ بعدی و یا پاسخ به یک تماس تلفنی و لمس و نگه دارید و فرمان می تواند سفارشی برای هر اقدام دیگر کاربران نیاز ترین.

من همگام سازی کهکشان جوانه+ با کهکشان M21 نقد و بررسی دستگاه و درست به شهرت خود را با صدای AKG, Galaxy جوانه تحویل بسیار خوب تجربه صوتی. در علاوه بر این به AKG, صدا, Samsung Galaxy جوانه+ مجهز نوآورانه 2-way speaker system کامل با اضافه تویتر برای سه برابر کردن غنی تر و یک ووفر قدرتمند باس برای تلفن های موبایل.

به سادگی با کهکشان جوانه+ هر صدای متعادل و روشن تنها راه آن را به معنای شد شنیده می شود.
برای کسانی که با تکیه بر خود هدفون بی سیم برای تماس های تلفنی و ویدئو کنفرانس, Galaxy جوانه+ مجهز به سه میکروفون درونی و بیرونی دو—برای صدای شفاف ضبط. بیرونی میکروفون استفاده از beam-forming به سنگ تیز کردن در در صدا و لحن از سر و صدای پس زمینه به طوری که شما همیشه می توانید شنیده می شود بدون توجه به جایی که شما هستند.

کهکشان جوانه+ محکم طراحی مد روز به نظر می رسد و خوب خروجی صدا. در دیگر کلمات فریبنده و مطلوب دستگاه های صوتی شما می خواهم به بررسی کنید. باید اگر شما از سامسونگ فن.

ویژگی های کلیدی
تا 11 ساعت موسیقی بدون توقف با یک شارژ
غنی و طبیعی صدای AKG با باس قدرتمند و واضح یادداشت بالا
اختصاص 3 میکروفون تنظیم برای صدای بلند و واضح تماس در هر اطراف
خیابان برآورد قیمت: تومان 11,990

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب