ماهواره ای فشار: Bharti رهبری کنسرسیوم برنده مناقصه برای OneWeb

شعر اخبار امروز: اپراتور Bharti Airtel برنده پیشنهاد برای OneWeb.سونیل میتال-led Bharti شرکت در یک کنسرسیوم مر

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399
airtel news todayشعر اخبار امروز: اپراتور Bharti Airtel برنده پیشنهاد برای OneWeb.

سونیل میتال-led Bharti شرکت در یک کنسرسیوم مربوط به دولت بریتانیا روز جمعه برنده مناقصه به صورت ماهواره ای شرکت OneWeb. دولت بریتانیا و Bharti شرکت خواهد هر سرمایه گذاری 500 میلیون دلار در این تکنولوژی ماهواره ای پروژه. Bharti نیز طناب در دیگر سرمایه گذاران.

Bharti را فراهم خواهد کرد که شرکت های تجاری و عملیاتی و رهبری را OneWeb یک پایه درآمد برای کمک به سوی موفقیت در آینده است. معامله شرکت را قادر به تکمیل ساخت و ساز جهانی ماهواره ای صورت فلکی است که ارائه خواهد شد افزایش پهنای باند و سایر خدمات به کشور در سراسر جهان است.

اخبار مرتبط

Bharti جهانی است و در خارج از کشور بازوی Bharti شرکت که در عمل در خارج از لندن است. "من خوشحال هستم که Bharti خواهد بود که منجر به تلاش برای ارائه وعده جهانی اتصال به پهنای باند از طریق OneWeb با پشتیبانی فعال و مشارکت دولت بریتانیا" Sunil Mittal رئیس شرکت Bharti گفت.

کسب و کار قابل توجهی تجاری مورد استفاده در سراسر مخابراتی شرکت حمل و نقل هوایی و دریایی بخش, او گفت:. "با قوی عملیاتی اعدام ما قادر خواهد بود برای تولید جذاب برای بازگشت سرمایه گذاران در حالی که اطمینان حاصل کرد که بریتانیا نقش یک نقش پیشرو در فضا و نسل بعدی ارتباطات" Mittal اشاره کرد.

میتال را Shravin Bharti Mittal موسس-مدیر Bharti جهانی و رهبری پیشنهاد پروژه. "من ستایش Bharti تیم جهانی — رهبری Shravin Bharti میتال و همکاران ما در دولت برای گرد هم آوردن این کنسرسیوم قوی و کنار هم قرار دادن این پیشنهاد را برنده, در یک بازه زمانی کوتاه" Mittal گفت.

OneWeb تشکیل شد با یک ماموریت برای ارائه سرعت بالا و زمان تاخیر کم بی سیم پهن باند دسترسی به میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان به ویژه در مناطق روستایی از طریق صورت فلکی ماهواره در مدار زمین کم ، "Bharti یکی از اعضای موسس OneWeb و تا به حال یک خطر استراتژیک در شرکت" در این بیانیه اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب