کمیاب پزشکی اکسیژن برگ بسیاری از نفس نفس زدن برای زندگی در سراسر جهان

کوناکری (گینه) خرداد 24 افزایش تقاضا برای اکسیژن باعث coronavirus آوردن یک استارک جهانی حقیقت: حتی حق نفس کشید

توسط HONARMANDKHABAR در 5 تیر 1399

کوناکری (گینه) خرداد 24

افزایش تقاضا برای اکسیژن باعث coronavirus آوردن یک استارک جهانی حقیقت: حتی حق نفس کشیدن به پول بستگی دارد.

در ثروتمند اروپا و آمریکای شمالی و بیمارستان و درمان اکسیژن به عنوان یک نیاز اساسی مانند آب و یا برق. تحویل آن به شکل مایع توسط تانکر و لوله کشی به طور مستقیم به تخت از coronavirus بیماران. در حال اجرا کوتاه است اما غیر قابل تصور برای یک منبع است که می تواند به معنای واقعی کلمه کشیده شود از هوا.

اما در کشورهای فقیر از پرو به بنگلادش, آن است که در lethally تامین کوتاه مدت. در سراسر جنوب صحرای آفریقا اکسیژن پر هزینه است چالش برای دولت-تامین تجهیزات پزشکی مانند گینه را Donka بیمارستان دولتی در پایتخت, Conakry.

بیمارستان برنامه ریزی اکسیژن گیاه هرگز آغاز شده است. بنابراین به جای لوله کشی اکسیژن به طور مستقیم به تخت دست دوم وانت کامیون حامل سیلندر بیش از potholed جاده ها از گینه تنها منبع پزشکی-درجه اکسیژن است. در خارج از پایتخت در بیمارستان ها و مراکز درمانی در روستاهای دور افتاده و شهرهای بزرگ پزشکان می گویند وجود دارد 'هیچ' اکسیژن در همه.

"اکسیژن یکی از مهم ترین مداخلات (اما) آن را در بسیار کوتاه عرضه گفت:" دکتر تام فریدن مدیر سابق CDC و رئیس جمهور فعلی و مدیر عامل شرکت 'حل برای صرفه جویی در زندگی می کند'.

در بنگلادش عدم وجود یک سیستم متمرکز برای تحویل اکسیژن به بیمارستان منجر به شکوفایی بازار در فروش سیلندر به خانه. در پرو, رئیس جمهور دستور داده است تا کارخانه های صنعتی به سطح شیب دار بالا تولید برای استفاده های پزشکی و یا خرید اکسیژن از خارج از کشور. او اختصاص داده شده حدود 28 میلیون برای مخازن اکسیژن و گیاهان جدید.

اما عظیم افزایش تولید یا بداهتا خصوصی بازار هستند و هر دو از رسیدن به در گینه که در آن تولید ناخالص داخلی سرانه $850.

Dr Aboubacar Conté سر از گینه به خدمات بهداشتی و درمانی گفت: چهار بیمارستان در شهرهای دور افتاده را در نهایت خود را در سایت گیاهان به سهولت چه او اذعان کرد که نیاز به اکسیژن در خارج از پایتخت است. — AP

ما virus موارد افزایش به بالاترین سطح

پکن: جدید کروناویروس موارد در ما افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در دو ماه و در حال حاضر بازگشت به جایی که آنها در اوج شیوع بیماری است. آمریکا روز سه شنبه گزارش داد 34,700 مورد جدید از این ویروس با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که منتشر شد چهارشنبه. AP

رئیس جمهور اسلواکی قرنطینه تکه جلسات

براتیسلاوا: اسلواکی رئیس جمهور زوزانا Caputova به لغو دیدار با همتای اتریشی الکساندر ون der Bellen به قرنطینه بعد از یک عضو دفتر او در ملاقات با یک فرد که تست مثبت برای coronavirus. دفتر ریاست جمهوری می گوید Caputova است لغو همه برنامه ریزی قرار ملاقات. APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن