دانشمندان شناسایی بهترین مواد برای ساخت ماسک های خانگی برای جلوگیری از COVID-19 گسترش

"برخی از نشت وجود این ماسک به کاهش تعداد قطرات به طور قابل توجهی" از محققان اشاره کرد و در بیانیه ای به مطبوعا

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399
COVID-19 spread, homemade masks, cotton fabric masks, COVID-19 pandemic, hand-washing, face coverings, socialdistancing, which face masks are better, latest news on coronavirus outbreak"برخی از نشت وجود این ماسک به کاهش تعداد قطرات به طور قابل توجهی" از محققان اشاره کرد و در بیانیه ای به مطبوعات. (بازنمودی تصویر)

دانشمندان با تجربه, غیر-پزشکی درجه ماسک و متوجه شد که به خوبی نصب آنهایی که ساخته شده از دوخت دو لایه گلدوزي پارچه پنبه موثر در توقف گسترش سرفه و عطسه قطرات در حالی که bandana-سبک پوشش "به حال کمی به هیچ اثر."

مطالعه منتشر شده در مجله فیزیک مایعات با استفاده از یک لیزر به نقشه مسیرهای قطرات به عنوان آنها با سرفه و عطسه از سر مانکن و بررسی نحوه های مختلف ماسک طرح ها و مواد تغییر این مسیر است.

اخبار مرتبط

در حالی که استفاده از ماسک های صورت است که به طور گسترده ای توصیه می شود توسط مقامات بهداشت عمومی در طول COVID-19 گیر نسبتا کمی از دستورالعمل های خاص مربوط به ماسک مواد و طرح های در دسترس هستند به گفته محققان از دانشگاه فلوریدا آتلانتیک در آمریکا.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

"در حالی که وجود دارد چند مطالعات قبل در اثر of medical-grade تجهیزات ما لازم نیست که مقدار زیادی از اطلاعات در مورد پارچه-بر اساس پوشش هستند که بیشتر در دسترس ما در حال حاضر گفت:" سیذارتا Verma, همکاری نویسنده از مطالعه.

"امید ما این است که تصور ارائه شده در این مقاله کمک به انتقال منطق پشت توصیه های اجتماعی فاصله و با استفاده از ماسک صورت" ورما گفت. در این مطالعه دانشمندان دریافتند که آزادانه خورده ماسک صورت و bandana-سبک پوشش کمی به حال برای هیچ تاثیری در توقف قطرات جت. گفتند خوب نصب ماسک های خانگی با چندین لایه از پارچه گلدوزي و معمولا در دسترس مخروط سبک ماسک ثابت می شود موثر ترین.

"برخی از نشت وجود این ماسک به کاهش تعداد قطرات به طور قابل توجهی" از محققان اشاره کرد و در بیانیه ای به مطبوعات. زمانی که بدون ماسک دانشمندان گفت: مانکن شد طرح قطرات بسیار دورتر از شش فوت توصیه های اجتماعی فاصله دستورالعمل.

"این نیز مهم است به درک که پوشش صورت نیست 100 درصد موثر در انسداد تنفسی پاتوژن" ورما گفت. "این است که چرا ضروری است که ما با استفاده از ترکیبی از اجتماعی فاصله چهره پوشش شستن دست و توصیه های دیگر از مراقبت های بهداشتی مقامات تا یک واکسن موثر است منتشر شد," او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب