شکست برای هری و مگان در نبرد قانونی با انگلستان شایعات

قاضی علامت Warby حکومت است که روزنامه نمی خواهد قضاوت در مورد اینکه آیا آن را به حال صداقت عمل کرده و به حال ه

توسط HONARMANDKHABAR در 12 اردیبهشت 1399

قاضی علامت Warby حکومت است که روزنامه نمی خواهد قضاوت در مورد اینکه آیا آن را به حال صداقت عمل کرده و به حال هم زده تا درگیری بین مگان که همچنین به عنوان شناخته شده دوشس ساسکس و پدر او توماس Markle; و یا تا به حال منتشر تهاجمی و نفوذی مقالات در مورد دوشس.

به جای Warby گفت: دادگاه تصمیم خواهد گرفت که آیا تنها انتشار این نامه تا به حال نقض حریم خصوصی. دوشس' قانون شرکت Schillings گفت: او را رو به جلو فشار دهید با این مورد اما ابراز ناامیدی که قاضی نمی داند روزنامه انگیزه های مربوطه.

"ما شگفت زده برای دیدن که او حاکم نشان می دهد که رفتار نادرست نیست مربوط به" شرکت در بیانیه ای گفت. "ما احساس صداقت و یکپارچگی در هسته آنچه مهم; و یا به عنوان آن مربوط به ایمیل در روز یکشنبه."

وکلا برای دوشس گفت: آنها نمی خواهد درخواست تجدید نظر در این تصمیم اما استدلال کرد که بقیه در مورد آنها به قوت خود باقی ماند.

در قلب این مورد است نگران پنج-صفحه نامه ای که دوشس نوشت: توماس Markle سابق هالیوود نورپردازی و روشنایی در ماه اوت سال 2018 چهار ماه پس از او بدون نشان دادن در عروسی او به شاهزاده هری. در آن او متهم پدرش از شکستن قلب او را به یک "میلیون قطعه" با صحبت کردن به شایعات در مورد خود بیگانگی در حالی که امتناع به تماس های تلفنی خود را.

ایمیل در روز یکشنبه به دست آمده در این نامه احتمالا از توماس Markle و انتشار آن در ماه فوریه 2019. کاغذ را مالک در ارتباط روزنامه ادعا که توماس Markle شده بود تحت هیچ تعهد قانونی برای حفظ این نامه خصوصی است و دوشس به عنوان یک چهره عمومی نباید انتظار آن محرمانه باقی می ماند.

ماه گذشته این زن و شوهر که به لس آنجلس نقل مکان اطلاع پست و سه نفر دیگر از شایعات — آفتاب آینه روزانه و Daily Express — که آنها دیگر نمی خواهد در تعامل با آنها. در نامه ای سخنگوی زن و شوهر متهم مقالات از "تحریف شده نادرست و یا تهاجمی" پوشش.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب