کوتاه تر سختگیرانه تر مستندات ممکن است بهتر است برای اقتصاد: مطالعه

در لندن ژوئن 3 سختگیرانه تر مستندات تحمیل زودتر—مانند دو ماه مداخله اعمال شده در چین—از لحاظ اقتصادی بهتر از م

توسط HONARMANDKHABAR در 14 خرداد 1399

در لندن ژوئن 3

سختگیرانه تر مستندات تحمیل زودتر—مانند دو ماه مداخله اعمال شده در چین—از لحاظ اقتصادی بهتر از متوسط بیشتر مستندات اعمال شده برای چهار یا شش ماه با توجه به مدلسازی مطالعه منتشر شده در روز چهارشنبه.

محققان از جمله کسانی که از دانشگاه کالج لندن (UCL) در انگلستان ارزیابی پتانسیل زنجیره تامین جهانی اثرات COVID-19 مستندات مدلسازی تاثیر مداخلات در 140 کشور از جمله کشورهایی که به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری است.

مطالعه منتشر شده در طبیعت رفتار انسان یافت که سختگیرانه تر مستندات تحمیل زودتر—مانند دو ماه مستند اعمال شده در چین—از لحاظ اقتصادی بهتر از متوسط بیشتر مستندات اعمال شده برای چهار یا شش ماه به عنوان مدت از مستند مسائل بیشتر به اقتصاد از شدت خود را.

دلیل این است که کسب و کار می تواند جذب شوک مختصری مستند بهتر است با تکیه بر ذخایر و به دلیل کوتاه تر مستندات باعث اختلال کمتر منطقه ای و جهانی زنجیره تامین با توجه به محققان.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که کشورهایی که به طور مستقیم تحت تاثیر COVID-19 may تجربه زیادی ضرر و زیان بیش از 20 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را با توجه به سقوط در تقاضای مصرف کننده و تنگناها در زنجیره تامین.

به خصوص در معرض خطر باز هستند و یا بسیار تخصصی اقتصاد مانند کشورهای کارائیب که با تکیه بر گردشگری و کشورهای آسیای مرکزی مانند قزاقستان که تکیه بر صادرات انرژی آنها گفت.

نیز آسیب پذیر هستند جهانی صنایع است که با تکیه بر دشوار به جای تامین کنندگان مانند تولید خودرو که در آن تولید برآورد شده است به سقوط تا نیمه به گفته محققان.

"مطالعه ما نشان می دهد که اثرات موج دار شدن ناشی از مستندات همراه زنجیر عرضه جهانی با کشورهایی که به طور مستقیم تحت تاثیر COVID-19 هنوز تجربه سنگین خسارات اقتصادی" گفت: مطالعه منجر نویسنده Dabo Guan استاد در UCL.

"در حالی که پیش بینی هزینه های واقعی از مستندات ممکن است در این مرحله تحقیقات ما نشان می دهد که کوتاه تر سختگیرانه تر مستندات حداقل رساندن تاثیر بر زنجیره تامین در حالی که به تدریج کاهش محدودیت در طول دوره از یک سال نیز ممکن است کمتر مخرب تر سریع بلند کردن اجسام از محدودیت ها به دنبال یکی دیگر از مستند" Guan گفت.

محققان تخمین زده می شود که به تدریج کاهش مستند اقدامات بیش از 12 ماه خواهد حداقل رساندن زنجیره تامین اثرات نسبت به لغو محدودیت های بیشتر به سرعت بیش از دو ماه و پس از آن معرفی یک دوم دور از مستندات در ژانویه سال بعد که آنها تخمین زده می شود را افزایش می دهد هزینه یک سوم.

"تجزیه و تحلیل ما quantifies جهانی منافع اقتصادی قوی بهداشت عمومی پاسخ و نشان می دهد که توجیه اقتصادی برای دوباره باز کردن کسب و کار می تواند نتیجه معکوس اگر آنها نتیجه در دور دیگری از مستندات" گفت: مطالعه همکاری نویسنده استیون دیویس یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا ایروین در ایالات متحده است.

به دنبال به جلو به یک پتانسیل موج دوم محققان دریافتند که سخت در سطح جهانی هماهنگ مستند اجرا برای دو ماه خواهد بود کمتر از لحاظ اقتصادی هزینه تر از مستندات اتفاق می افتد در نقاط مختلف جهان در زمان های مختلف—خطر بالقوه ضرر اقتصادی جهانی زنجیره تامین 50 درصد به جای 60 درصد است.

دلیل این است که هزینه های اقتصادی از یک مستند فراتر از مرزهای ملی و کوتاه تر کردن یک شوک آسان تر است برای جذب محققان گفتند.

"شرکت ها زنده خواهد ماند زنجیره تامین شکست که مستندات تواند با تکیه بر ذخایر سهام و یا پیدا کردن تامین کنندگان جدید. اگر یک لحظه شوک بازدید ذخایر ممکن است کم و زنجیره تامین تنها به تازگی تعمیر—ساخت شکستن جدید بسیار پر هزینه تر," Guan گفت.

مهم ترین عامل موثر بر اقتصاد جهانی هزینه مستندات مطالعه یافت شد تعدادی از کشورها اجرای آنها تاکید بر اهمیت به اقتصاد جهانی از یک کشور حاوی یک بیماری همه گیر.

"فقط به عنوان افراد ماندن در خانه و محافظت از دیگران به عنوان به خوبی به عنوان خود را پس از کشورها تحمیل دقیق مستندات ارائه یک کالای عمومی به کشورهای دیگر گفت:" استاد D'Maris Coffman از UCL.

محققان شبیه سازی شده سه نوع مستند: مستند سخت است که در آن 80 درصد از سفر و کار متوقف; تر وزش مستند با 60 درصد کاهش یک سوم سبکتر مستند با 40 درصد کاهش در سفر و کار.

سخت 80 درصد کاهش استوار است تقریبا در چین مستند که در طی آن داده ها نشان می دهد 80 درصد از سفر متوقف شد, در حالی که 60 درصد lockdown گسترده نشان دهنده رویکرد گرفته شده در اروپا و آمریکا به آنها اضافه شده است. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب