باید به شما خرید و یا فروش Kotak Mahindra Bank سهام به عنوان سود خالص می افتد ؟ بررسی آنچه brokerages می گویند

توقف کاهش یافته است به 9.65% در فاز دوم, در برابر 26 درصد در فاز 1.Kotak Mahindra Bank سهام دیده می شد معاملات

توسط HONARMANDKHABAR در 7 مرداد 1399
توقف کاهش یافته است به 9.65% در فاز دوم, در برابر 26 درصد در فاز 1.

Kotak Mahindra Bank سهام دیده می شد معاملات بالاتر, 1.7% صبح روز سه شنبه با وجود لغزش در مستقل سود خالص از بخش خصوصی وام دهنده. این Uday Kotak-led بانکی, گزارش سود خالص تومان 1,244 کرور روپیه در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه در برابر Rs 1,360 کرور در همان آخرین دوره سال است. لغزش به کمک بود بالاتر مقررات به عنوان بانک نگه داشته کنار 616 تومان کرور روپیه برای مقابله با هر گونه headwinds که این بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد با خود دارد. Kotak Mahindra سهام بانک تجارت بود که در Rs 1,345 هر سهم در روز سه شنبه.

توقف بزرگترین برآمدگی است که نگران سرمایه گذاران در حالی که به دنبال در بخش مالی به ارمغان آورد برخی از مهلت برای Kotak Mahindra Bank. توقف کاهش یافته است به 9.65% در فاز دوم, در برابر 26 درصد در فاز 1. خالص درآمد حاصل از بهره از بانک رشد 17 درصد در سال اساس, در حالی که دیگر درآمد 41 درصد از سال قبل است. در تثبیت اساس Kotak Securities و Kotak بیمه عمر دو کسب و کار است که سود در سه ماهه اول این سال مالی. اگر چه وجود دارد یک پرواز به ایمنی و سرمایه گذاران توصیه برای نگهداری بهتر دهندگان قرار داده شده در حالی که سرمایه گذاری در, مالی, شرکت های کارگزاری مخلوط می شوند وقتی که می آید به Kotak Mahindra Bank سهام.

اخبار مرتبط

تازه slippages رز برای Kotak Mahindra Bank به 800 تومان کرور روپیه در حالی که ناخالص دارایی غیر نمایشی نسبت افزایش یافته و به 2.7%. "ما انتظار داریم KMB به گزارش رام RoEs حدود 10-11 ٪ بیش FY21 - 23E ما به عنوان عاملی در افزایش سرمایه اضافی از 7,400 تومان کرور روپیه و برش برآورد ما با توجه به کاهش رشد مفروضات" گفت: تحلیلگران در Emkay جهانی. شرکت کارگزاری است کم وزن در سهام در مدل نمونه کارها خود را و نگه دارید امتیاز با یک هدف قیمت تومان 1,360 هر سهم.

Uday Kotak هشدار داده بود که این بانک به نوبه خود محتاط در حالی که دادن وام و آشکارا رشد وام منقبض شده توسط 1.9 درصد در سه ماهه اول, در حالی که مستبد رشد در 12.3%. "ما تخمین می زنند KMB برای حفظ یک موضع محتاط در اعطای وام هر چند کاهش SA/TD نرخ باید به کمک حاشیه تا حد معینی" گفت: کارگزاری و شرکت تحقیقات Motilal Oswal. این انتظار غیر انجام وام از Kotak Mahindra Bank به افزایش در کوتاه مدت از این رو حفظ خنثی امتیاز در انبار. بانک پرداخت 3,500 تومان کرور روپیه از طریق MSME تضمین اعتبار طرح در ماه جولای سال 2020 است.

اگر چه Kotak Mahindra Bank ثابت کرده است که یک قوی حق رای دادن و ICICI اوراق بهادار بانکی در وام دهنده توانایی حفظ ثبات درآمد. "احتمالی بافر unrealised خزانه دستاوردهای هزینه چابکی و کم هزینه سپرده خواهد پایه های اطمینان از ثبات درآمد اما بالا capitalisation (tier-1 >20%) ممکن است افسرده RoEs" گفت: ICICI اوراق بهادار در یک توجه داشته باشید. شرکت کارگزاری اضافه شده که Kotak Mahindra Bank تمام مهمات لازم برای سرعت بخشیدن به رشد به عنوان محیط زیست تثبیت در حالی که حفظ یک خرید تماس با یک هدف قیمت تومان 1,663 هر کدام. به طور مشابه, بله اوراق بهادار بیش از حد خوشبین است و امیدوار است که درآمد را دریافت ارتقا از احتمال زیادی خزانه داری داشت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب