امتداد ساده برای مبارزه با همه که نشسته

برای تیره و تار چشمبیش از حد زمان روی صفحه نمایش می تواند منجر به سردرد و تاری دید و خارش چشم است. برای کاهش ف

توسط HONARMANDKHABAR در 4 خرداد 1399

برای تیره و تار چشم

بیش از حد زمان روی صفحه نمایش می تواند منجر به سردرد و تاری دید و خارش چشم است. برای کاهش فشار و تقویت چشم خود را سعی کنید چشم رول. نشستن و نگاه کردن به سمت راست خود را رول چشم خود را به سمت آسمان و سپس به سمت چپ و پایین به زمین. سپس رول چشم خود را در جهت مخالف است. پنج بار تکرار کنید.

برای درد گردن و شانه های زمان

تایپ کردن بر روی یک کامپیوتر و یا ضربه زدن بر روی یک گوشی — چه ایستاده و یا نشسته — تساوی تمرکز ما و سر ما رو به جلو و به ما نگاه کردن. به عنوان اتفاق می افتد که قسمت فوقانی عضله تراپزيوس با گردن و طول و زمان و عضلات جلوی بدن ما قرارداد و کوتاه. در طول زمان است که باعث تنش در گردن و شانه ها و بالاتنه پشت.

این خود ماساژ روش بلافاصله منتشر تنش گردن: شروع شده توسط به دنبال بیش از هر شانه و توجه به جایی که نگاه خود را به زمین. در حال حاضر شروع به کشش در سمت راست با انداختن خود را در گوش راست خود را به شانه راست. نگاهی به دو انگشت به بالای گردن خود را پشت گوش چپ خود را و پیدا کردن sternocleidomastoid عضلات کوچک دره اجرا می شود که از پایین گردن خود را. به آرامی راه رفتن انگشتان دست خود را پایین, این, بدنساز, ناز, هاردکور, به عنوان شما بروید. تکرار در طرف دیگر. در حال حاضر نگاه بیش از شانه های خود را دوباره و توجه کنید که چگونه به دور شما می توانید ببینید. شما می توانید این کشش ایستاده یا نشسته.

برای دیگر نشسته کشش برای کمک به شما برای باز کردن شانه های خود را انتشار تنگ عضلات قفسه سینه و مبارزه با استقرار فقیر لیز خوردن به لبه صندلی خود را و یا مدفوع خود را گسترش سلاح های پشت سر خود را و مشبک انگشتان دست خود را. سعی کنید به نگه داشتن کف دست با هم و به طور فعال رول شانه های خود را عقب و پف کردن قفسه سینه خود را. به تعمیق کشش شروع به بلند خود را clasped دست. نگه داشتن کشش به مدت یک دقیقه.

برای بازگشت

نشسته گربه-گاو یوگا جریان است که قوس ستون فقرات را به جلو و سپس دور آن را می تواند باز کردن قفسه سینه را فشار روی ستون فقرات و کشش به عقب.

To alleviate strain and strengthen the eyes, try eye rolls.

برای کاهش فشار و تقویت چشم, سعی کنید چشم رول.

نشستن در لبه صندلی خود را با هر دو پا را صاف بر روی زمین. استراحت کف دست خود را بر زانو خود را. همانطور که شما استنشاق فشار قفسه سینه رو به جلو است. شما به عنوان بازدم پهلو چانه خود را به قفسه سینه خود را و دور ستون فقرات به جلو است. تکرار سه تا پنج بار پس نفس خود را.

در همان حالت نشسته می توانید انجام دهید طرف خم و تاب به انتشار فشرده سازی بین مهره ها و افزایش محدوده خود را از حرکت. اول دم و رفت و برگشت خود را با اسلحه بالای سر. خود را نگه دارید و مچ دست چپ را با دست راست نگه داشتن سلاح های خود را با گوش خود بیرون دادن و خم شدن به سمت راست. نگه داشتن کشش به مدت پنج نفس استنشاق به مرکز سوئیچ خود را از دست بازدم و خم شدن به سمت چپ. نگه دارید به مدت پنج نفس. استنشاق بازگشت به مرکز انتشار چنگال خود را در دست بازدم و پیچ و تاب و به حق اجازه دادن به دست شما سقوط به خارج از ران خود را و یا صندلی. نگه دارید به مدت پنج نفس استنشاق به مرکز و تکرار به سمت چپ.

برای بازگرداندن کمر و همسترینگ و گوساله

هنگامی که ما نشستن برای مدت طولانی پایین ستون فقرات قرارداد و خلفی عضلات در پاها به خصوص همسترینگ کوتاه. اصلاح یوگا پایین مطرح سگ خود را با استفاده از میز یا میز آشپزخانه را کشش کامل پشت بدن خود را. شروع ایستاده با صندلی خود را از راه و محل کف دست خود را صاف بر روی میز کار خود را. راه رفتن به عقب تا زمانی که سلاح های خود را در حال گسترش و بدن خود را در شکل L با پاهای خود را زیر باسن خود را. فشار دست خود را به میز آهنگسازی خود را به عقب و فشار باسن خود را به جلو و عقب. را برای پنج تا 10 تنفس.

In a seated position, side bends and twists can release the compression between the vertebrae and increase range of motion.

در حالت نشسته سمت خم و تاب می انتشار فشرده سازی بین مهره و افزایش دامنه حرکت.

تقویت GLUTES و همسترینگ

نشستن برای ساعت نیز کوتاه و جلوتر عضلات لگن. لب به لب عضلات جبران کند طول است که می تواند منجر به مرده کون سندرم که در آن glutes تضعیف و در تلاش برای نگه داشتن بدن در هم ترازی مناسب.

شما می توانید خود را تقویت glutes و همسترینگ با یک پل-مارس کشش. آغاز شده توسط دروغ گفتن در بازگشت خود را با زانو خود را خم و سلاح های خود را توسط سمت خود را. پاهای شما باید در لگن از هم جدا عرض و 10 تا 12 اینچ از لب به لب خود را. فشار glutes خود را و بلند کردن باسن خود را تا به یک پل و موقعیت. نگه دارید در حالی که شما بلند کردن پای راست خود را از زمین آوردن زانو را به سمت قفسه سینه خود را تا ران خود را در یک زاویه 90 درجه. پایین پای راست خود را به زمین و تکرار در سمت چپ. تکرار 10 بار هر دو خود را به چپ و راست سر پا نگه داشتن لگن برداشته سراسر.

یک دونده را پرتاب می تواند کمک به طولانی و کشش عضلات لگن خود را. از ایستاده به جلو برابر خم شدن زانو های خود را هر دو دست را به کف و گام پای راست خود را به عقب. رها کردن زانو راست و اسلاید پا به عقب کاهش لگن خود را تا زمانی که شما احساس می کنید یک کشش ملایم طریق جلوی ران خود را. ماندن در اینجا را با دست فریم پا خود را و یا استنشاق و بالا کشیدن تنه خود را تا. را برای پنج تا 10 تنفس و تکرار بر روی پای دیگر.

و فراموش نکنید که پای خود را

A seated stretch can help open the shoulders, release tight chest muscles and combat poor posture, by scooting to the edge of a chair or stool, extend the arms behind the back and interlace the fingers.

نشسته کشش می تواند کمک به باز کردن شانه انتشار تنگ عضلات قفسه سینه و مبارزه با استقرار فقیر توسط scooting به لبه یک صندلی یا مدفوع گسترش سلاح های پشت و در هم امیختن ،

هنگامی که شما را ماساژ کف پای خود را, شما شروع به شل بافت همبند اجرا می شود که تا پشت بدن خود را از جمله در گوساله ها و hamstrings. تا ببینید که چگونه به سرعت این کار نشستن بر روی زمین با پاهای خود را تمدید و پا خم. بازدم برابر به جلو با پشت صاف و راه رفتن انگشتان دست خود را به جلو در کنار پاهای خود را به عنوان دور به عنوان شما می توانید. متوجه نقطه ای که دست های خود را زمین. در حال حاضر فراموش کرده ام در مورد دست های خود را, اما ماندن در کف و قرار دادن یک توپ تنیس یا چیزی مشابه زیر توپ از پای خود را. قرار داده و به اندازه وزن آن را به عنوان شما می توانید تحمل و رول توپ به عقب و جلو طول پای خود را چندین بار. تکرار با پای دیگر. هنگامی که شما به پایان رسید تکرار است که رو به جلو برابر شده است. که در آن در حال دست خود را در حال حاضر ؟

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب