سنگاپور رای برای دولت جدید در میان coronavirus همه گیر

سنگاپور جولای 10 با پوشیدن ماسک و دستکش و سنگاپور بودند رای گیری روز جمعه در یک انتخابات عمومی است که انتظار م

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

سنگاپور جولای 10

با پوشیدن ماسک و دستکش و سنگاپور بودند رای گیری روز جمعه در یک انتخابات عمومی است که انتظار می رود به بازگشت حزب حاکم بار دیگر به قدرت اما نتیجه می تواند یک آزمون برای نخست وزیر Lee Hsien Loong را از دست داده و اقتصاد در طول COVID-19 بحران است.

رای گیری آغاز شد و در ساعت 8 صبح و پایان خواهد رسید در 8 ساعت با شمارش انتظار می رود در اواخر شب. صبح اسلات محفوظ است برای رای دهندگان که در حال 65 سال و بالاتر به حداقل رساندن تعامل خود را با رای دهندگان و به آنها اجازه می دهد به رای جلوتر از دیگران در این انتخابات بخش (ELD) گفت: در روز پنج شنبه.

سنگاپور رای دهندگان روبرو هستند "بیشتر از حد معمول صف" در برخی از مراکز رای دهی. صف های طولانی دیده می شد در چندین مراکز در سراسر سنگاپور روز جمعه ELD گفت: در یک به روز رسانی این صبح است.

"این تا حدودی به دلیل اضافی اقدامات ایمنی در محل قرار داده برای اطمینان از امن رای گیری" کانال اخبار آسیا گزارش شده است.

در 10 am, 350,000 رای دهندگان - 13 درصد از رای دهندگان ثبت شده - رای خود را در محلی ایستگاه های رای گیری گفت: ELD.

در مجموع 2.65 میلیون مردم رای در روز جمعه در پای صندوق های رأی اجباری است در سنگاپور و دولت اعلام کرده است جمعه یک روز تعطیل است.

یازده احزاب سیاسی از جمله حاکم حزب خلق (PAP) مبارزه کرد و به مدت نه روز در میان چالش بی سابقه از COVID-19 که تحت فشار قرار دادند تا شهر-اقتصاد دولتی به سمت بدترین رکود اقتصادی تا کنون در نزدیک به دو دهه است.

آن شده است یک انتخابات نجومی شبیه هیچ دیگر به عنوان نامزدها و رای دهندگان به طور یکسان به دنبال به حرکت به اقدامات ایمنی و مقررات آورده رمان coronavirus بیماری همه گیر.

رای دهندگان از رفتن به مراکز رای دهی هستند "به شدت تشویق" به بررسی صف وضعیت قبل از تنظیم کردن گفت: ELD.

در یک پیشنهاد برای افزایش ایمنی از رای گیری در میان COVID-19 pandemic تعداد مراکز رای دهی بوده است از افزایش 880 به 1100, The Straits Times گزارش شده است.

این به این معنی هر ایستگاه را خدمت می کنند به طور متوسط 2,400 رای دهندگان را از 3,000.

"اعضای خانواده رای گیری در همان ايستگاه ممکن است همراه با ارشد رای دهندگان به رای دادن. اما تنها یکی از اعضای خانواده همراه خواهد بود و بر اساس اولویت رای گیری همراه با ارشد رای دهندگان" را گفت.

نخست وزیر لی در ماه گذشته به نام برای انتخابات عمومی 10 ماه جلوتر از برنامه "حذف عرشه مخصوص ماشینها ممنوع" و به دولت جدید تازه پنج سال فرصت تمرکز بر روی برنامه ملی.

لی مردم اقدام حزب برنده در هر انتخابات از اواخر 1950s. هنگامی که این حزب از رای آغشته به حدود 60 درصد در سال 2011 آن در نظر گرفته شد ناراحت است.

حزب حاکم است انتظار می رود را به نفع خود به راحتی در این انتخابات اما 68 ساله Lee را از دست داده و coronavirus بحران می تواند تصمیم گیری رای به اشتراک گذاری این انتخابات است. اصلی مخالف حزب کارگران است به احتمال زیاد به مطرح stiffest چالش است.

در مجموع 192 داوطلبان از 11 احزاب از جمله پاپ اسمیر, خواهد, مسابقه, کرسی های پارلمانی را از طریق 17 گروه نمایندگی حوزه گروه که با هم نامزد در چهار یا پنج و 14 واحد عضو حوزه.

در حالی که PAP است و نه سابقه هر گونه هندی-منبع نامزد در این انتخابات احزاب مخالف را به میدان فرستاد در مورد یک دوجین از آنها را.

حکم PAP تنها با نامزدهای رقابت در همه 93 کرسی است. این دومین انتخابات عمومی که مخالفان به میدان فرستاد نامزدها در همه کرسی در مجلس است.

در آخرین انتخابات در ماه سپتامبر 2015, PAP رقابت تمام 89 کرسی و موفق به کسب 83 کرسی اکثریت مطلق در خانه. حزب کارگران و امن شش کرسی است. ناظران در حال تماشای اگر حزب کارگران افزایش می دهد صندلی های خود این بار در مجلس.

نخست وزیر لی جدا برادر Lee Hsien یانگ به تازگی به عضویت پیشرفت سنگاپور, پارتی, تقویت مخالفان اردوگاه. با این حال او است نه مبارزه با انتخابات است. دو برادر هستند که در یک کشمکش حقوقی خانواده خانه-ملک.

به طور کلی مخالفان خواستار شده است به منظور محدود کردن PAP را رود, برنده به کمتر از دو سوم از کرسی های مجلس خواستار آن "چک سفید" و یا بدون اکثریت مطلق.

لی که کشور سوم نخست وزیر باعث شده است که دولت از سال 2004. پدرش بنیانگذار سنگاپور بود برای اولین بار نخست وزیر و او تبدیل شهر-دولت به یک مرفه ملت در طول 31 سال حکومت.

بسیاری از مسائل مطرح شده در طول مبارزات انتخاباتی در مورد شغل و اشتغال در آینده با افزایش حضور خارجی ها هر دو حرفه ای و کار کلاس شکاف حقوق کارگران و مدیران خروج از مرکزی اندیش صندوق بازنشستگی در سن 55 و هزینه های ملی ذخایر. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب