چین و هند در مرز بست: چین دست کم گرفته هند توانایی به مبارزه با عقب

آن را غیر عاقلانه است به این باور است که PLA و دفتر سیاسی کمونیست در پکن انجام طرح گسترده در مورد این نفوذ است

توسط HONARMANDKHABAR در 2 مرداد 1399
Sino India border standoff, china, india, Ladakh, galwan valley, Peoples Liberation Army, Soviet Union, tibet,Indo-Pacific region, defence news,latest news on india china standoffآن را غیر عاقلانه است به این باور است که PLA و دفتر سیاسی کمونیست در پکن انجام طرح گسترده در مورد این نفوذ است. (منبع عکس: IE)

توسط Debjait سرکار

مدرن و روز چین بود که اساسا جعلی از طریق فتح و برای قرن ها کنترل شده توسط یک سری از جنگ سالاران. اما چین نیز تحت دوره های آشتی هنگامی که آن را با شوق و ذوق داد و ستد با همسایگان خود. همچنین وجود داشته است طولانی که در آن دوره چین جدا خود را از نفوذ خارجی و تبدیل به یک بسته فکر تمدن. این حوادث را به شدت به شکل معاصر چینی فرهنگ و تفکر استراتژیک. و از طریق آن های اخیر گناه در Ladakh, چین ساخته شده است آن را عمیقا روشن به رهبری که اقتصادی و نظامی تحول, تحت, حال کمونیستی دولت است که توانایی به طور جدی به مخاطره می اندازد آینده رفاه هند است.

اخبار مرتبط

نظامی و استراتژیک اصلاحات در چین

پس از انحلال اتحاد جماهیر شوروی در اوایل 90s خطر عظیم اتحاد جماهیر شوروی حمله به زمین به شدت کاهش یافته است در نتیجه اجازه می دهد مردم را ارتش آزادی بخش (PLA) فورا به نوبه خود به خطر منطقه ای اختلافات. جنگ اول خلیج فارس نیز تا به حال تاثیر قابل توجهی در چین دولت و جنگ بود مورد مطالعه در جزئیات بزرگ. کمونیست رهبری متوجه شدم که PLA شد و عقب مانده به طور قابل توجهی پشت سر غرب در تعدادی از فن آوری های نظامی. به عنوان یک نتیجه به تاریخ دفاع استراتژی محقق بر اساس مبارزه با جنگ های مدرن با استفاده از فن آوری های پیچیده. بیش از 20 سال آینده چین صرف میلیاردها دلار برای توسعه بومی دفاع و صنعت هوا و فضا است که می تواند رقیب بهترین در جهان در نتیجه اجازه می دهد چین برای کاهش وابستگی وارداتی نظامی سخت افزار. در ارتباط با این نوظهور اقتصادی و قدرت نظامی بوده است که افزایش آن در چین ارضی اظهارات در هند و اقیانوس آرام.

اژدها آتش دشمن در گیتس

با وجود این رشد تهدید امنیتی هند استراتژیک سیاست vis-à-vis چین در یک حالت سردرگمی در سراسر 80s و 90s. برای بیش از 30 سال به عنوان ارتش هند مجبور شد به تمرکز بر روی ضد شورش و مبارزه با تروریسم در هزینه از دیگر قابلیت های. PLA تماشا و آموخته و اقتباس و تبدیل و در نهایت ایجاد استراتژی قرار داده است که هند نیروهای مسلح در محل از مقایسه نقطه ضعف در مکان های که در آن هند نیروهای مسلح ممکن است مجبور به مبارزه است. بهره گیری از unsuspecting در هند و به دنبال یک پنجره فرصت برای بهره برداری از این هواپیما جاسازی شده به Galwan دره در تابستان سال 2020 است. این نفوذ می تواند بخشی از PLA را "سالامی-برش" استراتژی – که مستلزم تجاوز بر بخش کوچکی از مخالفان خاک بیش از یک دوره زیادی از زمان.

قدرت یک ارزش دشمن

آن را غیر عاقلانه است به این باور است که PLA و دفتر سیاسی کمونیست در پکن انجام طرح گسترده در مورد این نفوذ است. مهم ترین نظر بود و احتمالا این واقعیت است که هند نیروهای مسلح همیشه وابسته به واردات سلاح فاقد معتبر با قابلیت تهاجمی در برابر PLA. و هنوز بیش از دو ماه پس از نفوذ ارتش هند را متوقف کرده است و PLA در آهنگ های خود را. با کم بها دادن به هر دو خواهد شد و تابآوری از ارتش هند PLA از دست ديدگاه خود را دشمن. در واقع داشتن بازدید PLA را قوت دشمنان مانند هند در حال حاضر قادر به تشخیص نقاط ضعف خود را. کمونیست دفتر سیاسی متوجه می شود که PLA فاقد قدرت لازم برای مبارزه با شدت بالا جنگ علیه هند بیش از یک دوره طولانی از زمان. در عوض آنها با انجام عملیات روانی و حملات سایبری به تضعیف اعتماد به نفس در هند را به رهبران سیاسی و نیز حمایت از گروه های تروریستی در پاکستان و شمال هند در تلاش برای ایجاد pro-چینی گروه های مخالف در سراسر جنوب آسیا است.

آینده و گزینه های

اگر به گذشته است و هیچ نشانه ای از آن تبدیل شده است کاملا روشن است که هند از سیاست های آشکارا درگیر شدن چین و ایجاد یک طیف گسترده ای از مخاطبین است به هر حال تأثیر عمده ای بر کمونیست رهبری است. در آینده بیش از حد چین باقی خواهد ماند یک تهدید عمده به هند صداقت. این مهم است که دهلی نو نمی تواند ساده و بی تکلف به اهداف خود را. پس چه هستند دهلی نو را سخت گزینه در برابر یک مهاجم چین ؟

به طور جدی در حال توسعه سرمایه گذاری بومی دفاع صنعت: Indigenisation بالقوه پیشگامانه راه حل است. چین متوجه این پشت در 80s. نه تنها indigenisation اجازه می دهد هند به تولید سخت افزار های نظامی در مقیاس بزرگ و در یک قیمت رقابتی آن را نیز اجازه می دهد تا استعداد های محلی برای به دست آوردن فن آوری قابل توجهی تخصص.

رسیدن به هسته ای برابری با چین: اطلاعات مربوط به تعداد کلاهک های هسته ای منتشر شده توسط غرب فکر می کنم تانک نشان می دهد که پاکستان به عنوان بسیاری از کلاهک های هسته ای به هند است. این به رغم این واقعیت است که هند تولید ناخالص داخلی در حدود 10 بار است که از پاکستان است. در طول روز از جنگ سرد اتحاد جماهیر شوروی به دست آورد هسته ای برابری با ما با وجود داشتن یک اقتصاد تقریبا به اندازه نصف ما. بنابراین وجود دارد هیچ بهانه ای برای هند نیست که قادر به دستیابی به هسته ای برابری با چین است. تا زمانی که هند نیست و رسیدن به هسته ای برابری چین ادامه خواهد داد به دیکته کردن قوانین بازی.

به دست آوردن زمان واقعی ISR capabilities: بیش از تبت حریم هوایی هند هواپیما و موشک های کروز می خواهد ساخت از نظر حسگر تصویر با زمین و رادار افق محدودیت های هنگام پرواز در ارتفاع بسیار پایین است. تقریبا تمام معاصر چینی SAMs همراه هستند و در مبارزه با تنظیمات غالبا حرکت به خصوص اگر بن بست سلاح حمله شناسایی شده است. این به این معنی نیروی هوایی اسرائیل نمی تواند به سادگی بستگی دارد قبل از پرواز/قبل از راه اندازی هدف مختصات. ضرورت زمان واقعی ISR به صورت پویا به مسیر و هدف های تلفن همراه چینی موشک های کروز موشک های بالستیک و SAMs به معنی پایین پرواز هواپیما و موشک های کروز خود تهاجمی انتخاب در برابر چنین اهداف بستگی به میزان زیادی در به دست آوردن زمان واقعی خارج از هیئت مدیره را هدف قرار داده است که ساخته خواهد شد دشوار است با گسترده چینی جنگ الکترونیک قابلیت های.

تهیه مناسب سلاح: زمان stand-off با چین و در نتیجه اضطراری خرید ولگردی و قانونی شکنی داد که هند نیروهای مسلح فاقد سلاح است که به بهترین وجه مناسب برای ارتفاع بالا از لاداخ. آن را در واقع یک تراژدی است که با وجود صرف میلیاردها دلار در تهیه سلاح از خارج از کشور هند هنوز فاقد سلاح است که موثر ترین در زمان سناریو. به عنوان مثال وجود دارد در حال انجام است بحث خرید مخازن نور. نور تانک در نظر گرفته شده برای نرم زمینههایی مانند باتلاق و یا گل و اعمال محدودیت بر اسلحه ارتفاع محدودیت. در کوه های آن دشوار خواهد بود برای بالا بردن هر بشکه برای شلیک به اهداف در سراسر راه است. به جای به روز رسانی توپخانه وسایل نقلیه مجهز به 120mm تفنگ/خمپاره به تفنگ ارتفاع و می تواند آتش خمپاره و بمب ملات.

چین می بیند هند را به عنوان یک مانع در مسیر خود برای تبدیل شدن به یک ابرقدرت جهانی. دهلی نو نیازی به تشدید تنش با چین بلافاصله, اما باید آن را در سراسر به رهبری چین در هیچ شرایط نامشخص که در این درگیری هیچ سه ماهه خواهد بود خواسته یا داده می شود.

(نویسنده است یک کارشناس موضوع در هوش رقابتی و تحقیقات بازار در دفاع و صنعت هوا و فضا. نظرات بیان شده شخصی هستند.)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب