گوشی های هوشمند هند مصرف کنندگان به یک ولرم عشق وعاشقی این سال

کاهش می آید پس از هند سنجش زمان رکورد های هوشمند حمل و نقل از 158 میلیون واحد در سال 2019 تقویم سال (CY), فرات

توسط HONARMANDKHABAR در 14 اردیبهشت 1399
The decline comes after India clocked a record smartphone shipment of 158 million units in 2019 calendar year (CY), surpassing US as the world’s second-largest smartphone market. (Representative image)کاهش می آید پس از هند سنجش زمان رکورد های هوشمند حمل و نقل از 158 میلیون واحد در سال 2019 تقویم سال (CY), فراتر مجلس به عنوان دومین گوشی هوشمند بازار است. (تصویر نماینده)

بازار گوشی های هوشمند هند — جهان دومین پس از چین است به احتمال زیاد قرارداد 5-10% Y-o-Y در سال 2020 به عنوان شرکت مجددا فعالیت های خود و مصرف کنندگان کاهش اختیاری خرج می کند و با توجه به شرایط نامطلوب اقتصادی پس از رمان شیوع کروناویروس و متعاقب آن مستند.

کاهش می آید پس از هند سنجش زمان رکورد های هوشمند حمل و نقل از 158 میلیون واحد در سال 2019 تقویم سال (CY), فراتر مجلس به عنوان دومین گوشی هوشمند بازار است.

اخبار مرتبط

با زنجیره تامین اختلالات لجستیکی چالش ها و کندتر از حد انتظار تقاضای مصرف کننده برای چند محله های IDC هند مدیر تحقیقات (مشتری دستگاه & IPDS) Navkendar سینگ گفت: تاثیر بر روی بخش بالا خواهد بود.

"IDC انتظار دارد که هند بازار تلفن همراه به دنبال یک منحنی U شکل از Q3 سال 2020 به بعد. رکود خواهد بود برجسته تر در نیمه اول سال 2020 و مقید کردن تقاضا خواهد شد به تدریج تغییر به نیمه دوم نورد بیش 2021 به عنوان به خوبی. به طور کلی بازار تلفن همراه است که انتظار می رود به کاهش 20-25 ٪ — گوشی های هوشمند رده به کاهش 3-5 ٪ و ویژگی های گوشی توسط 35-40 ٪ " او گفت: FE.

با توجه به قرابت پژوهش "هیچ نشانه ای از بهبود به احتمال زیاد تنها شروع از سه ماهه سوم سال (2020) به بعد. به عنوان یک نتیجه, ما در حال برآورد است که به طور کلی محموله های گوشی های هوشمند خواهد شد کاهش 10 ٪ برای تقویم کامل سال."

مقابل این تحلیلگر ارشد پژوهش Prachir سینگ گفت: این بیماری تاثیر نسبتا خفیف بود تا اواسط ماه مارس, اما فعالیت های اقتصادی است که مردم صرفه جویی در پول در انتظار یک دوره طولانی از عدم قطعیت و تقریبا کامل مستند.

"تقریبا همه گوشی های هوشمند تولید متوقف شده است. بیشتر با اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای کارخانه ها خواهد شد در حال اجرا در کمتر ظرفیت حتی پس از مستند برداشته شده است. تقاضای مصرف کننده خواهد شد تاثیر بیشتری بر روی فروش گوشی های هوشمند به عنوان مردم در صرفه جویی و در نتیجه محدود اختیاری خرید. به عنوان ورود به سطح مصرف کنندگان گوشی های هوشمند خواهد بود که بدترین آمار مستند تقاضا برای ورود به سطح دستگاه کاهش خواهد یافت و در کوتاه مدت. ما معتقدیم تقاضا تغییر خواهد کرد به بخش دوم از سال است. حتی اگر وضعیت تثبیت اواسط سال مردم ممکن است نگه دارید خاموش خرید تا فصل جشن," او اضافه شده است.

چه می توان انتظار داشت از آفلاین و آنلاین بازار رفتن جلوتر سینگ توضیح داد که e-tailers باید انتظار می رود به تهاجمی از نظر بازاریابی و سرمایه گذاری در سراسر نمونه کارها و تحویل طرح های, با توجه به اینکه cautiousness در اطراف خرده فروشی قابل فهم باقی بماند برای بعد از چند محله است.

"چهار ماه گذشته از سال را ببینید, بزرگ بازاریابی حمله رعد اسا در سراسر نقاط قیمت و کانال. البته این با فرض این است که ما می بینیم بازیابی سپتامبر بازه زمانی فقط به عنوان فصل جشنواره در ضربات. علامت های تجاری مجبور خواهد شد به relook در سرمایه گذاری های بازاریابی تمرکز بر روی طرح های مانند تمدید تلفن ضمانت برای به دست آوردن حسن نیت از مصرف کنندگان موجود و تعامل اجتماعی از طریق تاثیر پیام و مبارزات که می تواند کمک در ساخت نام تجاری مثبت association," او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن