چین عبور جارو هنگ کنگ امنیت, قانون جدید نوید استبدادی عصر

افسران پلیس از مردم به ترک در جریان اعتراض های پس از چین پارلمان عبور امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ, هنگ کنگ. (

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399
China, Hong Kong, Xi Jinping, Beijing, CCCP, China Hong Kong law, secession, subversion, terrorism, life in prison, Britain, Chris Patten, Joshua Wong, Demosisto, Simon Young, University of Hong Kong, United States of America, South China Sea, coronavirus, Carrie Lam, United Nations Human Rights Council, Geneva, People’s Liberation Army افسران پلیس از مردم به ترک در جریان اعتراض های پس از چین پارلمان عبور امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ, هنگ کنگ. (حسن نیت ارائه میدهد: ایسنا عکس)

پکن پرده برداری جدید از قوانین امنیت ملی به هنگ کنگ روز سه شنبه مجازات جنایات تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان منادی بیشتر استبدادی دوران برای چین آزادترین شهر.

چین پارلمان تصویب قوانین دقیق در روز قبل از آن به پکن جارو قدرت بر اجرای آن و تنظیم صحنه برای رادیکال ترین تغییرات در دهه های مالی جهانی توپی راه زندگی است.

اخبار مرتبط

پکن نگه داشته بود جزئیات کامل کفن در پنهان کاری به هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر هیچ وقت به هضم قوانین پیچیده و قبل از آن وارد شده به اجرا در 11.00 (1500 GMT).

زمان دیده می شد به عنوان نمادی برای تحقیر انگلیس در آینده فقط یک ساعت قبل از 23rd سالگرد زمانی که دلار هنگ کنگ گذشته استعماری فرماندار Chris Patten یک منتقد سرسخت قانون tearfully دست بازگشت هنگ کنگ به چین حکومت.

در میان ترس قانون را له شهر آزادی فعال برجسته جاشوا وونگ Demosisto و دیگر طرفدار دموکراسی گروه گفتند که حل می شود.

"این تنبیهی عناصر از قانون هستند stupefying" سیمون جوان یک استاد حقوق در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده حقوق و وکیل مدافع گفت: "مهر.

"اجازه دهید ما امیدواریم که هیچ کس تلاش می کند برای تست این قانون برای عواقب به فرد و سیستم حقوقی جبران ناپذیر خواهد بود."

قانون هل پکن بیشتر طول یک دوره برخورد با ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و دیگر دولت های غربی که گفته اند آن را نابود درجه بالایی از خودمختاری این شهرستان اعطا شد در تاریخ 1 ژوئیه سال 1997 تحویل.

بریتانیا و برخی از دو دوجین از کشورهای غربی خواست چین برای تجدید نظر در قانون گفت: پکن باید حفظ حق مجلس و مطبوعات آزاد.

ایالات متحده آمریکا را محکوم کرد قانون به عنوان تخلف از پکن به تعهدات بین المللی و قول داد برای رفتن به اقدام "علیه کسانی که خفه هنگ کنگ آزادی و استقلال است."

واشنگتن در حال حاضر در مناقشه با چین بیش از تجارت جنوب دریای چین و coronavirus شروع به از بین بردن هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده در روز دوشنبه متوقف دفاع صادرات و محدود کردن تکنولوژی دسترسی داشته باشید.

چین گفت: این امر مقابله به مثل است.

هنگ کنگ رهبر کری لام در یک پیام ویدئویی به سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر در ژنو خواست جامعه بین المللی را به "احترام به حق کشور ما برای حفاظت از امنیت ملی".

او گفت: قانون خواهد نه تضعیف این شهر استقلال یا خود قوه قضائیه مستقل.

مقامات در پکن و هنگ کنگ بارها و بارها گفت: این قانون با هدف در چند "مشکل" خواهد شد و نه بر حقوق و آزادی و نه سرمایه گذار ،

به عنوان قانون تصویب شد در پکن آزادی بخش خلق چین پادگان ارتش در هنگ کنگ برگزار می شود یک مته که شامل تمرینات برای جلوگیری از مشکوک عروق و دستگیری فراریان با توجه به Weibo حساب رسانه های اجتماعی از دولت-اجرای دوربین مدار بسته نظامی کانال.

'گسسته'

در فرم شدید ترین جنایات مجازات خواهد بود با زندگی در زندان است. مجازات در غیر این صورت تا حد زیادی بالا برود تا 10 سال. خواص مربوط به جنایات می تواند یخ زده و یا ضبط کردند.

امنیت و قانون را جایگزین موجود هنگ کنگ قوانین جایی که یک جنگ وجود دارد و سرزمین اصلی مقامات چینی می تواند ورزش صلاحیت برخی از عمده موارد است.

تفسیر قدرت متعلق به چینی ها مجلس را بالا تصمیم گیری بدن.

قضات برای موارد امنیتی منصوب خواهد شد که در این شهر را اجرایی.

با توجه به قانون جدید آژانس امنیت ملی راه اندازی خواهد شد برای اولین بار در هنگ کنگ و نمی خواهد تحت صلاحیت این دادگاه ها از دولت های محلی. مقامات می توانید انجام نظارت و سیم-شیر افراد مشکوک به خطر انداختن امنیت ملی آن گفت.

کسانی که درخواست کشورهای خارجی به تحريم محاصره و یا دیگر اقدام خصمانه در برابر دلار هنگ کنگ یا چین می تواند به جرم تبانی با نیروهای خارجی.

مقامات باید اقدامات لازم "برای تقویت مدیریت و نگهداری از کشورهای خارجی و سازمان های بین المللی' شعبه در هنگ کنگ و همچنین رسانه های خارجی و سازمان های غیر دولتی در این شهر قانون می گوید.

"همه ما می تواند شروع دوباره" نرم افزار-پکن سنگین وزن ماریا تام به خبرنگاران گفت:.

این قانون ممکن است اولیه آزمون با فعالان طرفدار دموکراسی سیاستمداران گفت: آنها سرپیچی از پلیس, ممنوعیت, در میان coronavirus محدودیت در یک تجمع در سالگرد جولای 1 تحویل.

"ما هرگز قبول عبور از قانون حتی اگر آن را بسیار مسحور کننده گفت:" حزب دموکرات رئیس وو چی-وای گفت: قبل از این جزئیات نشان داد.

اکثریت در هنگ کنگ مخالف قانون یک نظرسنجی انجام شده برای انتخاب این ماه نشان داد اما برای حمایت از اعتراضات کاهش یافته است به تنها اکثریت باریک است.

ده ها تن از حامیان پکن ظهور شامپاین با چوب پنبه بستن و دست تکان دادند چینی پرچم در جشن در مقابل مقر دولت شدند.

"من بسیار خوشحال هستم" گفت: یکی از سالمندان مرد surnamed لی.

"این را ترک ضد چین جاسوسان و مردم آورده است که هرج و مرج به هنگ کنگ با هیچ جایی برای رفتن."

انگلیس و اتحادیه اروپا و ژاپن و تایوان و دیگران را مورد انتقاد این قانون در حالی که چین را محکوم کرد "دخالت" در امور داخلی خود.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب